Перейти до змісту

Потрібна допомога із купівлею дзеркального фотоапарата.


Jl6owa

Рекомендовані повідомлення

З святом Незалежності України всіх.

Хочу купити дзеркальний фотоапарат Nikon d3100 б/у.

Пропонують варіант за 3500 грн. Весь комплект, 15 тисяч кадрів. Але є один нюанс, на передній лінзі об'єктива є невеликий скол, продавець стверджує що на фото він не впливає. Варто купувати?

post-9074-0-04670700-1408899901_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а краще нехай собі скло вдарене залишить, а тушку придбай, за мінусом гривень так 500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну скол це в майбутньому привід для заміни обьектива якщо там AF-S це влетить в коійку ...

Ну йому Б\У без гарантії ціна 2800-3000 з гарантією до 3500-4000 ... в залежності від якості ...

Якщо там базовий AF-S DX NIKKOR 18-55VR то я б відмовився ... ну але то моя думка ...

Демон діло каже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а краще нехай собі скло вдарене залишить, а тушку придбай, за мінусом гривень так 500

більш ніж впевнений шо продавець хоче продати все разом і ніяк по іншому..

мій 18-55 лежит ьв коропці вже рік десь. тому якщо можеш пробуй домовляйся про продаж Body.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, краще дозбирай і купи новий. В Фокстроті, наскільки я знаю, він постійно на акції, правда на рахунок акційної ціни не знаю, півроку тому був в районі 4000грн., а зараз - хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за відповіді.

Новий 400$, а це так трохи виходить за мій бюджет зараз.

Спробую про боді домовитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rockbesst, Фокстрот і Ко, напевно, це останнє місце на землі, де можна купляти зеркалки. Нереальний гемор з сервісом, дикі ціни, навіть на таке бюджетне старйо як 3100 - це дійсно те що треба ТС-ру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо прийняти до уваги ціну не 3500, а 3200 і те що на об'єктиві більше ніяких пошкоджень нема ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З святом Незалежності України всіх.

Хочу купити дзеркальний фотоапарат Nikon d3100 б/у.

Пропонують варіант за 3500 грн. Весь комплект, 15 тисяч кадрів. Але є один нюанс, на передній лінзі об'єктива є невеликий скол, продавець стверджує що на фото він не впливає. Варто купувати?

post-9074-0-04670700-1408899901_thumb.jp

а чому тебе не влаштовує новий Nikon d3100 body за 3600грн. це буде без обєктива і потім прикупити хороший обєктив а не той що вже знятий з виробництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому тебе не влаштовує новий Nikon d3100 body за 3600грн. це буде без обєктива і потім прикупити хороший обєктив а не той що вже знятий з виробництва.

не влаштовує по тій причині, що треба 3500 вкластись) більше не готовий відилити, а камера потрібна вже.

я так розумію що такий скол може бути видно тільки при закритій діафрагмі, тому використовуючи його для пейзажів - точно не буде помітно. а для портретної зйомки планую геліос через перехідник використати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що там, купив?

ще ні, продавець ніяк до нової пошти не може добратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...