Jump to content

Військовий парад до Дня Незалежності України


jack74

Recommended Posts

Всіх вітаю з Днем Незалежності нашої УКРАЇНИ!

Слава Україні! Слава живим і пам'ять небесним Героям!

Цитувати
Спеціально до Дня Незалежності України у центрі Києві о 9:00 пройшов військовий парад, в якому взяли участь 120 учасників АТО. «На відміну від багатьох попередніх, нинішній військовий парад пройшов в умовах, коли країна у вкрай складних умовах захищає східний кордон. Тому досить символічним було проходження по Хрещатику 24 серпня зведеної «коробки» АТО, куди увійшли 120 учасників бойових дій на сході», - йдеться в повідомленні Відділу з питань взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України.

Крім того, на головній вулиці столиці пройшли новітні зразки військової техніки, виготовлені в Україні: БТР-3, БТР-4Е, броньовані автомобілі "Дозор", а також РСЗВ "Град", РСЗВ "Смерч", комплекси зенітно-повітряної оборони "Оса", "Точка-У", "С-300". У параді взяли участь курсанти військових навчальних закладів та навчальних закладів МВС України, підрозділи усіх видів військ, що входять до складу Збройних сил України.

короткий сюжет про парад

http://youtu.be/9kI2XAIoi24

58-хвилинний

Виступ президента "... Вітчизняна війна 2014 року"

http://youtu.be/fneb-m-KSF4

Цитувати
"Події останніх місяців стали для нас нехай і не оголошеною, але справжньою війною. Можливо, вона так і увійде в підручники історії як Вітчизняна війна 2014 року. Війна проти зовнішньої агресії, за Україну, за її волю, за честь і славу, за народ, за незалежність. Вітчизняна вона тому, що на захист країни піднялися всі: від малих до старих. Війна за волю стала всеукраїнським рухом. Переконаний, битва за Україну завершиться для нас успішно завдяки загальнонаціональній солідарності помноженій на мужність і героїзм наших воїнів", - заявив він.

прямий ефір Громадського з Києва

Спойлер

О 14-й заплановано парад військово-морських сил України в Одесі

Цитувати
У параді ВМС і Держприкордонслужби в Одеській затоці, який жителі та гості міста зможуть побачити з набережної «Ланжерона», візьмуть участь 22 військові кораблі та катери, що вишикуються в колону кільватера, влаштують салют і показові виступи. Зокрема, команди тральщиків «розмінують» фарватер, продемонструють вишкіл підрозділи морської піхоти та авіації, в тому числі команди багатоцільових морських вертольотів Ка-27. .

Особисто я вважав і вважаю, що цей парад був потрібен. Слава Україні!

Link to comment
Share on other sites

Взагалі сьогодні небо плаче за Україною і за її воїнами.Тільки проснувся,глянув в вікно і про це подумав.Вже навіть не згадаю,коли крайній раз День Незалежності був з дощем. Все символічно.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

цікаве таке дослідження.

п.с. правда це чи ні, але цікаво

п.п.с. правда текст шрифтом чорного кольору на темно-вишневому фоні - це жесть

 

 

Про одного президента і трьох знакових письменників

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...