Перейти до змісту

искусство парковки


Shura

Рекомендовані повідомлення

Мужик звичайно МОНСТР :)

Для тих хто так не вміє конструктори компанії BMW розробили ось таку штуку:

автопарковка
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У VW давно вже таке є. Тільки один мінус є. він може непобачити бровки і з легкістю туди виїхати. Також розгублюється коли спереду чи позаду стоячі авто "втікають"... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У VW давно вже таке є. Тільки один мінус є. він може непобачити бровки і з легкістю туди виїхати.
ну не знаю, коли я паркуючись наближаюсь задом до бровки, то мій парктронік починає кричати як істерична баба в припадку <_<
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так если там парктроник то какие проблемы, а вот если нет то мужику респект :)

я конечно не водитель, но...

у тебя машина с парктроником? если да - повтори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я без парктроніка схожим чином довгий час паркувався біля хати. Правда "кишенька" була довша за машину десь на метер. Різниця в парковці тільки в тому, що я робив дільки один рух вперед-взад щоб туди заїхати. З парктроніком це взагалі не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився я відео що в першому посту. Значить моє ІМХО:

Іскуства там немає вже тільки тому, що крутить руля намісті, так кожен зможе, якщо буде знати габарити свого авто, а задок зупинити в сантимерті від стіни дуже легко, завдяки світлу від фар. Для цього і існує досвід керування авто.

Як сказав 1 досвідчений водій: Шофёр который крутит руль на месте при розвороте, парковке и т д несчитается профисионалом в вождении авто в таких условиях.

Чесно кажучи хто це говорив, я непам"ятаю (якийсь автогонщик), але побачивши це по телевізорі у віці 10 років, я цей вислів запам"ятав на все житя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красиво спрятался и выехал, однозначно!!!

Но, попробывал бы он так припарковаться в тот кармашек, если б у него гидроусилителя руля небыло... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...