Перейти до змісту

Шукаю проц(і3, і5) для апгрейда сокет PGA988


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Хочу спробувати зробити невеликий апгрейд ноута: поставити SSD і поміняти Pentium B940 на щось новіше(в ідеалі і5, але можна і щось інше). Може в когось є виходи де можна купити новий, буду радий всім пропозиціям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що хіба можна поставити щось з потужнішою графікою? Наприклад, взяти той же Pentium B940, на борту інтегрована графіка Intel® HD Graphics - забезпечує мінімальний рівень продуктивності, а Intel HD Graphics 4000 наприклад вже дозволяє у щось гратись навіть на середніх налаштуваннях.

Власне цікавить як перенесе материнка ноута?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4000 точно не потягне, тому що 4000 іде з процесорами архітектури Ivy Bridge, яку моя материнка не підтримує, а b940 відноситься до архітектури Sandy Bridge, тому я думаю що цілком реально засунути в мій ноут проц з Intel 3000 і він буде працювати.

Введу ясність про який ноут іде мова: http://rozetka.com.u...1mrse5/p170449/

Зараз вибираю між "апгрейд" і "продати, купити новий", якщо знайдеться чим апгрейдити, буду апгрейдити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо комусь цікаво то відпишусь. Договорились на суботу. Людина яка продає проц погодилась почистити і поставити мені всі деталі для апгрейду, а саме:

http://aukro.ua/inte...4446723348.html

а також провести рокіровку SSD, HDD і DVD-привода. Тобто SSD на місце HDD, а HDD в спеціальний карман в слот DVD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив як планував. Все підійшло, тільки HDD пропав з пристроїв загрузки в біосі. Поставив ОС на SSD тоді при включенні з"явились старі ОС. Трохи шустріший став, не дарма апгрейдив=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вартість апгрейду вийшла (проц, SSD, карман, робота)? Хто робив, гарантію дають? Маю схожу конфігурацію тільки проц B960. І ше: в мене є дискретне відео AMD Radeon HD7470, воно буде працювати як і раніше? Дякую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вартість апгрейду вийшла (проц, SSD, карман, робота)? Хто робив, гарантію дають? Маю схожу конфігурацію тільки проц B960. І ше: в мене є дискретне відео AMD Radeon HD7470, воно буде працювати як і раніше? Дякую за відповідь.

880 проц + 1030 ссд + 200 карман + 30 робота = 2150 - 110 (віддав старий проц) = 2040 грн.

Робив біля аверса там рядом магазин є, вони ремонтом займаються. В мене на очах розібрав, почистив, потестив проц і провірив HDD. Дуже сподобалась робота. О99 281 48 З8 Валентин.

Дискретна відеокарта це окрема комплектуюча, я думаю зміна процесора на її ніяк не вплине. Ноут теж фуджицу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вартість апгрейду вийшла (проц, SSD, карман, робота)? Хто робив, гарантію дають? Маю схожу конфігурацію тільки проц B960. І ше: в мене є дискретне відео AMD Radeon HD7470, воно буде працювати як і раніше? Дякую за відповідь.

880 проц + 1030 ссд + 200 карман + 30 робота = 2150 - 110 (віддав старий проц) = 2040 грн.

Робив біля аверса там рядом магазин є, вони ремонтом займаються. В мене на очах розібрав, почистив, потестив проц і провірив HDD. Дуже сподобалась робота. О99 281 48 З8 Валентин.

Дискретна відеокарта це окрема комплектуюча, я думаю зміна процесора на її ніяк не вплине. Ноут теж фуджицу?

Ноут Asus. Проц брали новий чи б/у? Який приріст бажано в цифрах. Ігри стали краще йти? Варте воно того?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проц б/у. По іграх не скажу бо вже давно не граюсь. Тут в комментах є про ігри. Є скріншоти до і після в середньому робочому режимі(браузер, PhpStorm, Skype, LAMP):

до :0017:http://joxi.ru/A5noU4wyTJDdAiYgtbg

після :0013:http://joxi.ru/dOjwU4wyTJDOAuh_QNU

думаю різниця помітна :_02:

Ящо для ігор тоді мабуть краще 2-гігове відео пошукати, тоді різниця буде ще помітніша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки памяті,якщо 4 гб і і5 проц та ссд ,то мав би бути непоганий самальот з хорошою швидкодією!!!Якби ще хорошу відяшку ,то було б зовсім супер,але для роботи саме то!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки памяті,якщо 4 гб і і5 проц та ссд ,то мав би бути непоганий самальот з хорошою швидкодією!!!Якби ще хорошу відяшку ,то було б зовсім супер,але для роботи саме то!!!

Память є на скрінах. 2+4 колись давно доставляв. Да, швидкодія дуже радує. На днях робив імпорт бази даних 20000 записів собі на комп - буквально кілька секунд, в той час як раніше це займало десь до трьох хвилин. Якби ще діагональ можна було доставити я був би просто в екстазі=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маєш HDMI?Якщо є ,то купи собі моніка 22" або 23" желатєльно з IPS-матрицею,кабелем підключай та бався FULL HD зображенням і буде тобі щастя!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, монік 23" це вже перший крок до ПК, а для мене зараз мобільність не на останньому місці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...