Перейти до змісту

Шукаю людину, яка зможе привезти 4 колеса з Німеччини


yu2007

Рекомендовані повідомлення

Власне шукається людина, яка буває у своїх справах в Німеччині (район Гамбург/Бремен) і зможе привезти 4 автомобільних колеса (диск R16 + шина). Звісно, що за винагороду :)

Уточнення: колеса вже куплені, лежать в гаражі, просто забрати їх і привезти в Україну.

Зв'язок: тема / приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне шукається людина, яка буває у своїх справах в Німеччині (район Гамбург/Бремен) і зможе привезти 4 автомобільних колеса (диск R16 + шина). Звісно, що за винагороду :)

Уточнення: колеса вже куплені, лежать в гаражі, просто забрати їх і привезти в Україну.

Зв'язок: тема / приват.

в мене друг їздить до німців часто, робота така.... спитаю чи буває в потрібному районі, відпишу на днях.... якщо буває, то не проблема буде привезти колеса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там часто, але в районі Гановер - Оснабрюк. Якщо туда по почті відправиш, то можу забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Два колеса привіз сам, залишилось ще два забрати. Раптом хтось буде звідти їхати (або поряд проїздити), маякуйте, в боргу не залишусь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два колеса привіз сам, залишилось ще два забрати. Раптом хтось буде звідти їхати (або поряд проїздити), маякуйте, в боргу не залишусь :)

яка логіка два привезти а два лишити!!! Чи можливо ти їх в руках пер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два колеса привіз сам, залишилось ще два забрати. Раптом хтось буде звідти їхати (або поряд проїздити), маякуйте, в боргу не залишусь :)

яка логіка два привезти а два лишити!!! Чи можливо ти їх в руках пер!

Логіка така що людині в невелику машину не влізли всі 4-ри. Чи ти не припускаєш такий варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логіка така що людині в невелику машину не влізли всі 4-ри. Чи ти не припускаєш такий варіант?

Саме так. Маленький хечбек, 4 людини, особисті речі і трішки барахла. Тому влізло тільки два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...