Перейти до змісту

Священные писания


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Ну прикол,хіба я написав щось поза контекстом християнства? :( Чи може ти реально вважаєш царя МиколуІІ святим?Чи може батюшка,який накладає хрест на людину жовтими від тютюну пальцями,зможе вкласти в сердце цієї людини любов до Бога?

Я вже казав,що не обмежуюсь тільки Біблією.Тим більше не звертаю ніякої уваги на візування тих чи інших писань папською церквою,їхні рішення не обьєктивні і політичні.

Я написав те що сказано в Біблії "Судіть про дерево по плодах його",тільки більш розширено і докладно.Скажи,будь ласка,що я не так написав,всупереч християнським догмам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь
Ну прикол,хіба я написав щось поза контекстом християнства?

"доминирующие многомерное сознание", "Абсолютная истина", "тот,который в каждом живом существе,не зависимо от его качеств,внешности и поведения видит душу"

ніколи не зустрічав ці поняття в християнській релігії. і поясни будь-ласка, що ти маєш на увазі під "контекстом християнства"?

Нельзя считать святым человека сомнительных качеств, не соблюдающего принципов преданного служения или находящегося под властью шести посредников чувственного наслаждения. Эти шесть посредников таковы: язык, гениталии, желудок, гнев, ум и речь.

це звідки?

взагалі, розділяй будь-ласка свої думки і цитати з інших джерел.

якщо визначеня святого писання і святості людини, декількома постами вище, це твої власні судження, то для мене як для скептика вони мають таке ж спірне значення як і достовірність Святих писань, якщо ж це цитата з певного релігійного твору, то де факт що це істина?

якщо зараз ще хтось прийде і дасть своє визначення святому письму і святості особи, що тоді робити будемо?

Як я вже писав, все впирається в поняття віри: сказали, що ось це істина, і все, це не обговорюється... але ж сказати можна все що хочеш, та і бумага витримає любу писанину.

zaHARE, щоб не заходити в дебрі теологічних спорів на слизькі теми: ти можеш навести конкретний приклад, з любої віри, що ось це і це - Святі писання, з таких от причин. А то можна переливати з пустого в порожнє ще довго і балакати на загальну тематику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок,розберем по кісточках:

1."посредством описанных в них практик человек обретает аскетичность, правдивость, чистоту и милосердие."

Христос,Будда,Магомет,апостоли,святі-відповідають цим якостям?Так,в повній мірі.

2."пробуждают влечение к любовному преданному служению Господу и гасят в сердце пламя скорби, иллюзии и страха."

яка ще література спроможна на таке?

3."помогают человеку прекратить греховные деяния и искоренить плохие привычки"

я особисто знаю таких людей,на яких вплинули священні писання.Та і я сам доказ.Напис на цигарках та спиртному не має такої дії.

4."приводят к пониманию того,что Бог во всем и следовательно пробуждают эмоции любви ко всему окружающему"

Якщо Бог створив цей світ,то Він для цього використав свою єнергію.Так як Бог-Абсолют,то все що від Нього таке ж Абсолютне і має частинку Його.Відповідно,якщо людина полюбить Бога,то і все що створено ним також.Тому,якщо людина слідує Священному писанню,вона починає це усвідомлювати і міняє своє відношення до оточуючого світу в кращий бік.

Я написав основні признаки істинності Священного писання.Тож вирішуй сам що Священне: Біблія чи Кастанєда,Коран чи Біле братство,Бхагавад-Гіта чи Капітал і т.д.

І хіба християнські святі не бачили в кожному Божу душу?Ось це і є в контексті християнства.

Якщо інші джерела,допомагають мені краще розуміти священні писання,то я ними користуюсь.

Наприклад,коли я почав читати Лазарєва,то мені стало зрозуміло дуже багато в Біблії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1."посредством описанных в них практик человек обретает аскетичность, правдивость, чистоту и милосердие."

Христос,Будда,Магомет,апостоли,святі-відповідають цим якостям?Так,в повній мірі.

1. спірне питання, я з ними не жив і їх не бачив, думаю ти також. Вони могли бути філософами, видатнимии, але просто філософами, та і нестиковка виходить. За твоєю логікою вони стали такими завдяки писанням, а тут більшість сходиться (та і ти казав), що писання йдуть від Бога через них (тобто вони їх записали, наскільки я розумію), а Христос і Будда взагалі не вели щоденників, Святі писання описують вже їх життя з розповідей...

Взагалі я б не назвав жодну людину святою - хороша людина, дуже хороша, ідеальна характером і діями... а "святість" кожен трактує по-своєму, живий тому приклад zaHARE. а все чому? - правильно, тому, що мислення категоріями релігії призводить до тупику в якому або вір (тоді вже вір всьому, що кажуть), або не вір (тоді тебе з"їдять релігійники)

от така от каша виходить :)

вобщем ми вже збились з початкової теми трохи.

Священные писания, сказки или истина

та не казки і не істина - просто твори на тему Бога, часто філософські, з додатками від переписувачів і писак. з популістськими вставками. Твори які висвітлюють бачення Всевишнього з точки зору однієї людини, групи людей або взагалі народу, але ніяк не з точки зору Бога...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто читав Біблію, поверхнево орієнтуюсь в Корані і канонах...

Рекомендую розширити цей список.Почитай хоча б життєописання святих Серафима Саровського,Августина,Франциска,Феофана і т.д.

Я тривалий час читав Біблію,мало що зрозумів,мав багато питань,відповідей не знайшов.Але розумів одне,що або я не в змозі осягнути своїм розумом написане,або це неповне знання.Існує стільки протиріч в трактуванні Біблії.Я вже казав,що ознайомившись з іншою літературою,з іншими Писаннями,я почав краще розуміти написане в Біблії.Але все рівно розумію,що Біблія-частково втрачене знання,переписана,цензурована.Не залишилось ні одного прямого послідовника вчення Христа.Тому я звернувся до першоджерела,яке в більш повному обсязі збереглось до наших днів.Це Веди.І для мене немає проблем в розумінні багатьох речей як Біблії так і Корану.

Не бійся пізнати щось інше окрім того,що вже знаєш.

На днях до мене приходили мормони,вони також вивчають Священні писання,ми мило поговорили і я на 100% впевнений,що в мене не буде проблем з розумінням їхніх Писань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А звідки впевненість в святості Вед? їх так само переписували + їх писали не відразу, а довго передавали устно + перекладали :(

Проблема не в тому, що я шукаю істину в Писаннях і не можу її знайти (ці книги цікаво прочитати навіть з погляду історика), а в тому, що після переписувань, перекладів та перекроювань власне від божественних откровень в них майже нічого не залишилось ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Известно, что изначально Веды были произнесены Самим Господом, который поведал их Брахме, вложив ведическое знание ему в сердце.Далее Веды передавались изустно, от учителя к ученику, и впервые были записаны мудрецом по имени Шрила Вьясадева пять тысяч лет назад в Гималаях, в священном месте под названием Бадарикашрам.Вьясадева упоминаем в Шримад-Бхагаватам как уполномоченное воплощение Бога, несущее миру ведическую мудрость.

Веды представляют собой научное знание о взаимосвязи духовной и материальной энергий и их источника, а также способах обретения, или подтверждения этого знания и высшей цели такого образования (самбандха, абхидхейа, прайоджана).

Наряду с философскими исследованиями, Веды содержат информацию о практических аспектах жизни. Такие разделы называют Упаведой, или «малой Ведой». Их насчитывается четыре: Джьотир Веда (ведическая астрономия и астрология), Айур Веда (ведическая медицина), Гандхарва Веда (ведические искусства) и Дханур Веда (военная наука).

Традиционно во всех переводах ведической литературы вначале идет язык оригинала,потом пословный перевод,потом литературный перевод.Возможносьь искажения сведена к минимуму.

В отличие от других писаний,веды дошли до нас практически без искажений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Известно...

а звідки це відомо?

вложив ведическое знание ему в сердце

ну це вже фантастика пішла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я тут недавно писал что люблю кришнаитов, коим является Захар, однако

следует кое что прояснить. В Харе-Кришна перед человеком представляется

некая духовная пирамида, с многочисленными посвящениями и уровнями и

наверх человек должен идти своими силами. То есть во главу угла, ставится Я человека.

Что очень четко прослеживается как Гордыня (самый крутой грех в христианстве).

Спасение, Христос как избавление грехов не принимается кришнаитами, это

слишком просто для них. К слову сказать такой заморочкой страдают и

некоторые христиане. Внешне не подверженные распространенным грехам, они

гордятся своей уникальностью и этим впадают в самый страшный смертельный грех - Гордыню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Книгі писали люди.

2. На час написання більшість канонів і заповідей були актуальними.

3. Невірний переклад, недостатність повноти тексту, своєчасна трактовка і т.д.

4. Релігійні книги в першовигляді були скоріш за все своєрідними законами, навчаннями і т.д. , тому що в них до сих пір зберіглися деякі технічні дані. (про розміри і забезпечення переносу якіхось там жидівських бриблуд по пустині лоховодом МАЄсеЇм, В кришнаітів про летючих богів і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Книгі писали люди.

2. На час написання більшість канонів і заповідей були актуальними.

3. Невірний переклад, недостатність повноти тексту, своєчасна трактовка і т.д.

4. Релігійні книги в першовигляді були скоріш за все своєрідними законами, навчаннями і т.д. , тому що в них до сих пір зберіглися деякі технічні дані. (про розміри і забезпечення переносу якіхось там жидівських бриблуд по пустині лоховодом МАЄсеЇм, В кришнаітів про летючих богів і т.д.)

1.Всі шкільні підручники писали люди,які їх регулярно переписують,бо данні постійно міняються.Священні писання писали не прості люди,а дуже розвинені духовно і написали так,що тисячоліттями в них нічого міняти не потрібно,бо знання,які там подані-Абсолютні.

2.Яка з 10-ти заповідей сьогодні неактуальна?

3.Тобі ніхто не заважає з 40-ка написаних Евангелій,та священних писань інших традицій скласти чітку картинку.

4.Якщо деякі технічні дані тобі не зрозумілі,то або запитай в того,кому вони зрозумілі або не звертай уваги,це не є головним.

Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін. Пацан, пара раздуплитися, чи не так ???

1. священі, тіпа пісанія...давай без флуда, є декілька священих осіб, половина пісаній яких є в біблії, половина заборонені, як антибожествені !!! Чи я не правий ?

2. Актуальні всі, чи нема їх відображення в наших законах ? Чи не була на той час та книжка тим замим збірником законів, чи ба побажань які б регулювали б житьєві ситуації, своєрідний букварик для аборігена, який вчить що можна а чого нізя. культура теперішня і так вчить те саме, а на той час...культура була уж досить варварською.

3. А на фіга воно мені ? Я нікого не збираюся тянути в свою парафію і навязувати волю. мені за людей абідно, які прочитавши книжечку вже доказують її правоту.

4. Да невже ? не є головним те що

а) (Біблія) якщо у людини сказ, проказа, якась фігня на шкірі, то людину ізоліровать на 1 тиждень, вещічкі її спалить, хто її доторкався або брав вещічкі, митися. Це не є елементарним правилом гігієни ?? Мося брадив по пустині 40 лет, яку можна пройти за тиждень ! Весь час народец хавав ману небесну (апарат, опис якого є книзі). яка мета ? А проста: перевірка чи можливо жить на мані, зміна поколінь з метою у нього виховання більш людяного а не пріколів (спати з жівотними і з кім попало - що в той час було ДУЖЕ поширено). Скриньку таскали, не памятаю яку там, і там же опис на якій відстані мають бути колони для шатра, які мають бути колони, з якого металу, і той хто входить в шатр повинен одіватися і ЗАЗЕМЛЮВАТИСЬ !!!! Поцікався цими фактами....

А загалом. Біблію я прочитав. Воодушевленія мені не принесло. Казочка з дивними моментами. Доброти не навчило християнської !!! (ПрикладЖ Як можна розцінити цю ситуацію, якщо її описати коротко) - Місто, прийшли просвящоні (священикі чи ізбраниє самим НЕО :D ), попросили ночлега. Нармальний пацан дав їм кров і хафку. Місцеві жителі обурені присуствієм просвящоних (на кол хотят посадить...причина відать є, і досить вагома !!! а не та що описана в книжці (бо це опис терпіл по жизне)). І тут цей пацан4ег ВІДДАЄ толпі своїх дочерей і жену на растерзаніє або чо там у них вишло :D . Спасаючи жмуриків. Согласен, це по християнські допомогти ближньому, а віддать родню , чи сказать сплавить на пермамен це по якому ??? Теж християнські ?

Якщо релігія стане клином у виборі кому жити, мій вибір за рідними, близькими і людством, а не за ПРОСВЯЩОНИМИ !!!

2 заХАРь Ну що скуштував :)......я ж не тупий ;) і не пробка :) і Бог (твій) не зря від мене прячеться :) (стосується іншої гілки - "Про Бога")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мистер Зиберс получает РО на недельку, дабы научился уважать своих собеседников и впреть не оскорблять то ,что для кого-то является важным аспектом жизни.

З.Ы. Я сам, как всем известно, не приветствую поклонения кому-либо, но оскорблений в разделе не потерплю. Раз уж собрались тут верующие люди, то к их вере нужно отнестись толерантно, и с пониманием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не увидел оскорблений ни разу.(со стороны Зиберса)

так же можно назвать оскорблением все тезисы верующих по отношению, скажем , к Шкодеру. И их высказывания порой куда "горячее", чем Зиберсовы.

ЗЫ можна мой пост стереть, он к теме не относится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не на таком высоком уровне,чтобы не заметить ЯВНЫХ оскорблений :lol:

Но,что можна сказать господину Зиберсу?Дабы не опускаться на его уровень,скажу словами тех же писаний:

«Не давайте святыни псам и не бросайте жемчуга вашего перед свиньями, чтобы они не попрали его ногами своими и, обратившись, не растерзали вас».

Евангелие от Матфея (гл. 7, ст. 6)

Более мне сказать ему нечего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дифото, дело в том, что все "горячие" выражения в сторону того же Шкодера, были написаны намного раньше появления в этом разделе модераторов и сопсно правил. Посему и был бардак и склоки. Теперь же есть правила ,которых следует придерживатся. Я целиком разделяю мнение господина Зиберса, но, все это можно было приподнести в более цивилизованной и толерантной форме, без личностных наездов и т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

zaHARE писав

Священные писания являются истинными если:

-они указывают путь к Богу,приближают человека к Богу, человек начинает любить Его и служить Ему

-посредством описанных в них практик человек обретает аскетичность, правдивость, чистоту и милосердие.

-пробуждают влечение к любовному преданному служению Господу и гасят в сердце пламя скорби, иллюзии и страха.

-помогают человеку прекратить греховные деяния и искоренить плохие привычки

-приводят к пониманию того,что Бог во всем и следовательно пробуждают эмоции любви ко всему окружающему

Так люди бога можуть придумати і під нього написати книжку, назвати її святим письмом, яка буде вчити вищенаписамому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так люди бога можуть придумати і під нього написати книжку, назвати її святим письмом, яка буде вчити вищенаписамому.

Напиши! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...