Перейти до змісту

порадьте яку мотокосу купити


Barkas

Рекомендовані повідомлення

Та я просто знайшов таке порівняння в інтернеті. Собі брав Efco. Перед цим була та щей є китайська Zomax, ще той звір, використовується для важкої роботи там де її не шкода.

Китайська Zomax взагалі живе своїм життям, і працює коли їй захочеться :_07:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подниму темку, так как актуально для меня стало.

Хочу купить себе мотокосу. Что сейчас актуально на рынке Луцка и не только?

Бюджет до 5к гривен, но желательно меньше?

Чего посоветуете? Объемы не большие, переодические, универсальные...

Советуют SADKО GTR-358-4T (магазины не указываю, дабы не обвинили в рекламе).

Есть ли смысл в четырех тактном двигателе?

Или он дороже в обслуживании и ремонте?

Sthil FS55 можу порадити, 4х тактних напевно і немає, а якщо є то важкі вони будуть.

цей штіль іде з ножем, краще ще докупити косільну голову з лескою, і спочтаку обкатати його на лесці, косить кущі без питань ножем. Також потрібно банку масла до двохтактиних моторів, можна любе але якісне, штіль, олео-мак. Бензин не довше місяця з заправки як заливать, і розведений з маслом не більше двох тижднів тримати до використання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю просто потрібно прописати головні критерії вибору (хто які бачить) а остаточний вибір за юзером:

1, платоспроможність

2, види робіт які потрібно виконувати (не потрібно брати 3 кіловати косу, щоб косити газончик)

3, наявність запчастин ,а ще краще сервісного центру у Луцьку

4, інструкція на рус чи укр мові, якщо перекладу немає, задуматись над походженням

5, ергономіка (навіщо мучитись при косінні)

6, щоб з першого разу заводилась)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо є то важкі вони будуть.

неправда, маю і 2Т і 4Т - у вазі не відрізняються, 4Т - чистий бензин в бак, економічніша, менш шумна, чуть пасує по потужності і розгону двотактним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4Т вроді як перевертати ні при роботі ні при транспортуванні більше 90 градусів не можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і розведений з маслом не більше двох тижднів тримати до використання.

А чого це? Ше такого не чув і не бачив, особливо як у гарячці нагоняй за непокошені газони, Буду я його ще вистоювати, як бражку :_07:

Масло всеодно за дві неділі стояння все на дні збереться.

В топік - був на старому базарі, прицінювався, пропонували якогось типу українського, Дніпро, чи Садко, але зроблений порядно, за 1800, хоча точно такий бачив з іншими наліпками вже на російській мові, Байкал, чи Урал щось таке... :_07: китай одним словом :smile3: Але імхо бояцця китайців не треба, в самого пару шт. відпрацювало "на убой", і масла (в чужих руках) не лили зовсім, поршньову поміняли, тайусе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до 3 тис. грн. щось толкове придбати можна?

можна, в районі 2т. єсть на базарі форте, елпром, на вигляд не погані, і робота нічьо так. і вони йдуть сверхпотужні по 2-3 кВт.

і розведений з маслом не більше двох тижднів тримати до використання.

А чого це? Ше такого не чув і не бачив, особливо як у гарячці нагоняй за непокошені газони, Буду я його ще вистоювати, як бражку :_07:

Масло всеодно за дві неділі стояння все на дні буде.

не замічав такого, в тримаю не більше місяця в гарметичній тарі. ні масло ні бензин не осідає.

хіба може одне з двух бажає кращої якості???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В топік - був на старому базарі, прицінювався, пропонували якогось типу українського, Дніпро, чи Садко, але зроблений порядно, за 1800, хоча точно такий бачив з іншими наліпками вже на російській мові, Байкал, чи Урал щось таке... :_07: китай одним словом :smile3: Але імхо бояцця китайців не треба, в самого пару шт. відпрацювало "на убой", і масла (в чужих руках) не лили зовсім, поршньову поміняли, тайусе :)

мова очевидно про Дніпро ДБТ-4500 Professional, вона ж Карпаты КБТ-4500 Professional, вона ж Байкал Professional ББТ-4500, вона ж Тайга Professional ТБТ-4500.... як кажуть, знайди відмінності...

як з сервісним обслуговуванням цих мотокос та доступністю запчастин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив 2 роки назад "Атлант А437" made in Austria(так принаймі писало)

Після обкатки не завелась. Виявилось, що ізоляція провідків високої напруги при температурі поплавились, і контачили з корпусом.

Переклали їх в призначений для них паз (Хто їх взагалі збирав, якщо неспеціаліст може зрозуміти де їм місце)

Наступною проблемою став спад потужності на високих оборотах. Відрегулювали карбюратор на більшу подачу палива.

Через 10 хвилин роботи стала глохнути на холостих, - відрегулювали збільшенням заслонки.

Наразі з холодної заводиться з 20-го разу. Після викошення бачка хвилин 10 не можна завести, треба чекати поки вистигне.(ще шукається вирішення)

При покупці втюхали літр масла за 30 грн, мотивуючи тим, що на літр треба заливати 40 гр масла, а не 25 як в бензопилах. Диміла, вібрувала.

Купив штиль оригінальний - заливаю по 30 гр - перестала. А так всім задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на каністрі будь-якого двотактного масла пишуть, потрібні\правильні пропорції змішування.

більшість сучасних адекватних олив розводяться 1:50 (25мл на 1 літр бензину)

не слухайте усіляких "сказочніків", перелив масла також погано, залипають кільця, закоксовується випуск і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на каністрі будь-якого двотактного масла пишуть, потрібні\правильні пропорції змішування.

більшість сучасних адекватних олив розводяться 1:50 (25мл на 1 літр бензину)

не слухайте усіляких "сказочніків", перелив масла також погано, залипають кільця, закоксовується випуск і тд.

Вот,вот, правильно говорит, пропорцию надо соблюдать, что на банке с маслом написана. Я вот купил Штилевское, на нем написано 1:50, а заливал по мерной китайской бутылочке 4 года неправильно, а потом когда заклинил поршень - увидел ::: на бутылочке написано 1:25, т.е. в два раза больше, а дымила зараза....Юзаю с кумом КЕДР-3700 второй сезон, продавцы врали, что белорусская, все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене така: http://hotline.ua/dacha_sad-motokosy-trimmery/izhmash-industrial-line-gt-4350/

+ потужна

+великий комплект ножів

+добре можна відрегулювати "розвесовку".

- повикидав комплектні головкі під жилку, купив: http://stroyteh.ua/product/forte_dl-1101_kosiljnaja_golovka_24_mm_h_3_m/ супер! Відрізаю два відрізки по 44см. виходить чотири кінці з робочою довжиною 16см.

- "упряж" треба прошити ниткою, не тримається на пряжках.

- делікатний "руль", тонка трубка. Вигнув з алюмінієвого карниза (made in USSR).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- повикидав комплектні головкі під жилку, купив: http://stroyteh.ua/p...m_h_3_m/ супер! Відрізаю два відрізки по 44см. виходить чотири кінці з робочою довжиною 16см.

А є можливість поміряти діаметр посадочного отвору цього бублика?

P.S. А якщо замість жилки запхати тоненький трос в пвх оболонці?

Практично вічний "розхідник" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене forte 2800

http://rozetka.com.ua/forte_45780/p2019272/

місяць як купив. заводиться: холодна 5-10, гаряча з півоберта

потужна, ножом з трьома зубами хосить все :-)

на мірній банці, з однієї сторони 40 на літрі, з другої 20 на літрі. Хз, скільки давати. Хоча при 40 на літрі димить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо замість жилки запхати тоненький трос в пвх оболонці?

Пвх-оболонка слабша за жилку, пошкодиться і відлетить дуже швидко, а трос по частинці також повідлітає.

Хоч теоретично він має бути міцнішим, але не таке його призначення. Пробував таку фішку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масло може бути різних виробників і відповідно на бутилці пишуть пропорцію під свою техніку, мішати потрібно так як в паспорті, а не на бутилці.

Natik, якщо на гарячу з пів оберта, то на холодну також повинна відразу заводитись, тільки через підкачку і закриту заслонку

Deemon, там стандарт 25,4мм, тросік можна, але якщо дизбаланс то скажеться на редукторі , були жилки з сердечниками зараз не зустрічаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масло може бути різних виробників і відповідно на бутилці пишуть пропорцію під свою техніку

Конструктивно усі маленькі 2Т двигуни однакові (крутяться прибл. до однакових пікових обертів, охолодження майже ідентичне, газорозподілення виключно поршнем і тд.)

А 2Т олива в залежності від походження (мінералка, напів-синтетика, повна синт.) горить і змащує по-різному, тому я радив би мішати в пропорціях, як вказано на тарі.

А на рахунок тросів замість жилки, бачив колись фото, де америкоси виготовляють кастомні шпулі (два пустотілих тора на чотирьох стійках) і на тих таки тросиках, косять ними такі джунгі, що мама караул :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, конструкція та сама, але я не буду сперечатись...

... я просто знаю (можливо тільки собі) що змішувати потрібно як в паспотрі техніки написано а не на тарі.

ну і краще відкрутити глушник і почистити випускний отвір, ніж міняти кільця в кращому випадку.

в нас кругом продається мінералка, але можна і купить повну синтетику но ціна 300+ за літру, це якщо косу маєш за десятку то можна, воно своє окуповує.

головка мене пре , все підряд матлошить

STIHL DuroCut 40-4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно 25,4мм. Приклав рулетку, 25мм.

Можна попробувати, велосипедний тросік.

post-27255-0-66956800-1438016548_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...