Перейти до змісту

порадьте яку мотокосу купити


Barkas

Рекомендовані повідомлення

всім привіт!!!! треба купити мотокосу , щоб косила картоплиння ,маленькі кущики і всяку іншу каку ,яка росте в селі......

одні радять купляти штиль(але вона коштує.....) а інші - "купи китайську і не мороч собі голову",ось я і думаю що краще купити ???!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так був в сервісному центрі по пр.Волі,вони казали,що штиль вже не тої якості,ламаються так само як і нормальні китайці( від 1200грн),тільки до штіля запчастини в три - чотири рази дорожче ніж до китайця...... ось і думаю чи варто стільки переплачувати за назву....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьми китайця за1300, принеси додому, все гарненько змаж(редуктор на штанзі) подотягуй всі болтики, гайочки, дай йому обкатку(як мінімум один бачок) і буде він служити довго

в мене кітайський штіль вже другій рік і проблем ще небуло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю китайський IRON ANGEL, через якийсь час почала сильно вібрувати в руках, друг підказав - не був змазаний довгий вал, тобто, підшипники ковзання в штанзі. Вал вийняли, змазали, вібрація припинилась. Інше працює, але редуктор змащую постійно.

В бак заливаю півлітра бензину - якраз пляшечку, де змішується бензин з маслом. Викошую цей бак, тоді роблю обов’язково перерву, щоб двигун охолов, бо це побутова, а не професійна косарка. Газую відсотків на 80-90, тоді пружина зчеплення сильніше розтягується і краще зчеплення йде, менше шансів, що воно згорить (десь читав про таке). Але не постійно на повному газу, - досить часто скидаю на мінімум - десь кожну хвилину, а також, коли переходжу з місця на місце, потім знову газую майже на повну.

Там хороший руль - різної форми для правої і лівої руки, а ремені для носіння коси у вигляді жилєтки, тобто вага коси розподіляється на двоє плечей, це теж зручність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня китайская "Craftec" отходила не полных 4 сезона, 43 см.куб. объем цилиндра, косил в селе по пару бачков без передыху и даже не очень толстую сухую кукурузу ножом. Про траву и говорить нечего. Масло только Штиль и Хускварна, но !!!! в мерной бутылочке пропорция 1:25, так по ней и заправлял........а на бутылке с маслом пропорция 1:50 . Так и добавлял в два раза больше масла, дымила зараза, ну думаю так должно быть. Ошибалсо...

За всю историю этой мотокосы проблемы:

-подшипники нижнего редуктора люфтят;

-заменял сцепление из-за того,что болты крепежа разбили посадочные отверстия;

-в глушителе отломился маленький кусочек перегородки и был "звон";

-разбиты отверстия в трубе, которыми крепится нижний и верхний редукторы;

- потекли сальники подшипников коленвала;

- на бачке резиновая "заглушка", через которую шли трубки подачи топлива не держит, подтекает бензин;

И при всех этих проблемах она работала.

Этим летом заклинило поршень из-за того что я ......балбес. Залил плохой бензин 50/50 перемешанный с солярой, надо было косить, а ничего больше не было. Так после 3-х бочков и умерла.

Замена цилиндра, поршня, подшипников, сальников, нижнего редуктора + работа 500-600 грн., поэтому нашел в нете по адресу http://hoztop.com/benzokosa-kedr-bg-3700-moshhnaja-motokosa-dlja-bolshih-territorij.html

нормальную, (врут что беларусская) мотокосу. доволен, месяц работает, ножей в комплекте достаточно. Куму купил такую, но чуток мощнее БГ-4300 и больше насадок, - он тоже доволен.

Сосед мой занимается на Варшавке ремонтом бензоинструмента, говорит, что есть хороший китай, а есть "говно", на "алко" запчастей вообще нет или ОЧЕНЬ дорого, "Штилевские " запчасти тоже дорогие.

Мне "Кедра" БГ-3700 думаю для дома хватит на сезонов 3-4 точно. Да, и приятная новость, дешевле, чем в Луцке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Визначте:

1) Який обьем робіт? Раз в тиждень травку постригти 5м.кв немає різниці... хоть китайський електротример.

2) Як Ви відноситеся до техніки? Чи будете змазувати вчасно спец. мастилом для швидкісних підшипників? Правильно консервувати і розконсервовувати апарат? Доглядати бензомотор(втому числі використовувати якісні паливо мастильні)? На практиці скажу частенько на це кладеться болт. Тому немає сенсу брати супер техніку, із захмарною ціною.

3) Визначити необхідну потужність Вашого агрегата в залежності від степені заростання ділянок. Тобто якщо ви хочете гарненьку травичку на газончик достатньо якогсь 1,3л простеньку мотокосу\тример. Якщо косити картоплиння від 2л.

Сам брав ось таку(раджу звернути увагу непоганий виробник але ціни троха нижче, комплектація хороша леска\ніж руль\ремені тд.): http://www.al-ko-ua....35-premium.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) об"ем роботи десь соток 10 картоплиння і всякі зарослі біля хати....

2) до техніки відношусь серйозно, все роблю як книжка пише. Про якісне паливо ,отут проблема,такого в нас немає!!!!!!!!!

3) якщо косити картоплиння ,то мені треба мотокоса об"ємом 2л?????? в мене машина має менший об"єм......

про алко в сервісному центрі взагалі погано відгукалися........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3) якщо косити картоплиння ,то мені треба мотокоса об"ємом 2л?????? в мене машина має менший об"єм......

Вибачають... мав на увазі потужність в 2 кВт :) Чомусь вилізло в літрах... чи то пиво в думках було чи що

Ну і 2 це мається наувазі з запасом. Картоплиння 1.3-1.5 цілком візьме.

про алко в сервісному центрі взагалі погано відгукалися........

Чесно немаю відношення нідоякого сервісного, суджу лиш по агрегату що маю. 2 сезони нарікань 0. При тому що заправляєм бензином який прийдеться.

Stihl або Husvqarna - все інше баланс між дешево, але неякісно і маложивуче

Спору немає техніка хороша. питання чи варта 1 мотокоса штиль(яка прослужить 5 років) 3х китайців який прослужить кожен по 2 роки, особисто я невпевнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oleo mac sparta 28 і вище або Husqvarna

Купувати в інтернеті - найдешевше

До 3 тисяч можна купити чудову мотокосу

Якщо з Алко то серію поверлайн (червоні), продавав їх трохи. Там ремні бомба, 2 моделі 0.9 кВт і 1.2 кВт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мотокоса штиль(яка прослужить 5 років)

В нас Stihl бездоганно працює вже 15 років. Мінялись лише розхідники.

ти не рівняй штіль який був 15 років назад і теперішній....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперішній штіль можна рівняти до експерта (с) Сервіс

Макіта ще з хороших.

На вібір дві алко, спарта 25, макіта і хускварна, всі в районі 2500-3000

Якщо косити багато я б вибирав алко 1.2кВт, потужніша за цих всіх, сервісів в луцьку море, + ремні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Епіцентрі вона коштує 3170, може в інтернеті найдете дешевше, але там її і заведуть і все покажуть\розкажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 7 місяців потому...

Подниму темку, так как актуально для меня стало.

Хочу купить себе мотокосу. Что сейчас актуально на рынке Луцка и не только?

Бюджет до 5к гривен, но желательно меньше?

Чего посоветуете? Объемы не большие, переодические, универсальные...

Советуют SADKО GTR-358-4T (магазины не указываю, дабы не обвинили в рекламе).

Есть ли смысл в четырех тактном двигателе?

Или он дороже в обслуживании и ремонте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смисла немає в 4-т двигуні.. тим більше об’єми не великі. та й певно зараз коштують.

радив би stihl , тим більше зараз акція проходить. http://www.stihl.ua/promotion-brushcutters-2015.aspx#r=stage-slider

FS55 сама універсальна на не великі площі, потужності цілком вистачає, і економія бензину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене мотокоса Кентавр, наша фірма, брав в новій лінії. вже 3 сезон, картоплиння, травичку біля хати бере нормально, міняй тіко лєску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Efco Stark 25

хароша мотокоса, тільки запчастини не всі є , якщо ставити оригінальні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наш взгляд наиболее предпочтительна мотокоса Efco Stark 25, поскольку она имеет ряд преимуществ перед мотокосой Stihl FS 55:

  • В приводе установлен 7 мм неразъёмный вал (на бензокосе Штиль - гибкий вал - тросик)
  • В комплект поставки включена тримерная головка и 3-х лопастной нож (на Stihl FS 55 в комплекте только металлический нож)
  • Гарантия на бензокосу Efco - 2 года (на косу Stihl только 1 год)
  • Стоимость итальянской бензокосы существенно меньше
  • Stihl FS 55 производят в Китае (хотя стоит отметить что на качестве это никак не отразилось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наш взгляд наиболее предпочтительна мотокоса Efco Stark 25, поскольку она имеет ряд преимуществ перед мотокосой Stihl FS 55:

  • В приводе установлен 7 мм неразъёмный вал (на бензокосе Штиль - гибкий вал - тросик)
  • В комплект поставки включена тримерная головка и 3-х лопастной нож (на Stihl FS 55 в комплекте только металлический нож)
  • Гарантия на бензокосу Efco - 2 года (на косу Stihl только 1 год)
  • Стоимость итальянской бензокосы существенно меньше
  • Stihl FS 55 производят в Китае (хотя стоит отметить что на качестве это никак не отразилось)

- вал, там жорсткий, там гнучкий, ходять я думаю що ті що ті,

тільки вот (я так думаю) коли на повному газу щось зловити(штирь чи булижнік) йде повна різка зупинка двигуна, що буде? розвалить редуктор чи зкрутить гнучкий вал? хто пробував???? )))

певно плюс гнучкого що він амортизує троха

- комплектація в штіля є на вибір просто з ножем , або ж повний комплект

- гарантія вроді по акції 3 роки дають

- штіль дорожчий, факт

- хто працював маркою штіль, візьме штіль. (в мене пила і коса цієї марки і я задоволений, був би задоволений ефко, те саме написав би про старк25 :_08: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

супер ціна, і досить пристойна фірма.

притягнути сюди - адекватно по грошам.

http://www.ebay.com/itm/Ryobi-26cc-2-Cycle-Straight-Shaft-Gas-Lawn-Grass-Weed-Trimmer-RY26520-/351124733083?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item51c0aa3c9b

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...