Перейти до змісту

Комп’ютер сам включається і виключається


Рекомендовані повідомлення

Ситуація така, комп’ютер сам вмикається і вимикається.

Перевіряв наступне:

- від’єднував кнопки Ввімкнути і Резет

- від’єднував усі юсб перефірію, включно з клавіатурою і мишею

Все одно комп може сам включитись і за декілька секунд виключитись, потім за декілька секунд знову включитись і так далі. Лишаються БЖ і мамка, так?

Може у кого є які ідеї, в чому може бути проблема?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. бж - постав інший, потестуй

2. перегрів cpu, mb.

3. якщо синій екран коли він вирубається - опера

4. вінт, але його слід перевіряти в саму останню чергу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може у кого є які ідеї, в чому може бути проблема?

Вмикатися може через:

1) збий БІОС на дефаулт. МОжливо увімкнена опція Wake on Lan

- BIOS Power Management - State After Power Failure - Stay Off

Вимикатися

2) перегрів банальний. Проблеми з БЖ, мамкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УПС стоїть? Може впливають сплески напруги на мережі.

Також для цікавості можна спробувати заземлити ( а може він вже "заземлений"?... неправильно... типу на батарею, а?)

жара і перегрів відпадає, так як, наскільки я зрозумів топікстартера, мова йде насамперед не про ВИМИкання самовільне, а про ВМИкання... Тобто комп може ні з того, ні з чого ВМИкатися

Ситуація така, комп’ютер сам вмикається і вимикається.

...

Все одно комп може сам включитись і за декілька секунд виключитись,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комп’ютер в селі у знайомих, буду у них лише ввечері.

Що я сам планую - зняти БЖ і поставити на свій, думаю, тоді буду знати, чи це в блоку проблема, чи ні.

А так питаю, може у когось були подібні випадки.

Дякую за поради, тільки в біос поки не можу залізти, бо вмикається комп лише на декілька секунд, потім вимикається. Через декілька секунд може знов сам увімкнутись.

Упс стоїть, комп не заземлений. Мережі нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієш, для висновків маловато інформації.

Наприклад, в БІОСі можна включити опцію автоматичного ввімкнення після пропадання напруги, і при скачках напруги в мережі (а в селі це зазвичай) комп буде сам вирубатись... через якийсь час врубатись... це як варіант.

Також можуть бути наводки, якщо корпус десь заземлився (чи умисне, чи випадково притулився), наприклад, до якої-небудь труби, до якої теж десь має контакт якась силова електроустановка (станок там, чи бойлер), і от в моменти вкл/викл тієї електроустановки "блукаючі" струми можуть мати такий вплив на БЖ компа. Звичайно, що повністю справний і нормальний БЖ від таких впливів захищений, але чим китайці не жартують ;) (ми ж не знаємо, який там БЖ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також думаю, що слід почати з бж, підключити інший для тесту. якщо нічого не зміниться, то велика ймовірність, що мамка. І не мішало б температуру подивитись, можливо перегрів. Також можливо в bios стоїть обмеження роботи компютера при перегріві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, що інформації може бути замало, але я не знав до чого там приступити, бо ніколи з таким не стикався. :_03:

jack74,

Стоїть УПС, тому думаю, що варіант з падінням напруги відпадає. Комп ні до чого не притуляється, бо я його розбирав, коли від’єднував кнопки, і він лежав на столі.

charlie,

може і стоїть щось в біосі, але поки туди не залізти за тих декілька секунд, на які він включається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп:

це лише мене викидає час від часу з борди на acint.net ? це вірус? Адблок вимкнутий для борди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене особисто була така проблема з оперативкою. Комп новий. Вмикався і вимикався зациклено, без появи чогось на екрані. Не ховсім ваш випадок, але провсяк випадок, для досвіду)))

В мене особисто була така проблема з оперативкою. Комп новий. Вмикався і вимикався зациклено, без появи чогось на екрані. Не зовсім ваш випадок, але провсяк випадок, для досвіду)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever,

мабуть що у вас він перегружався постійно. у мене ж як включиш в розетку, через секунд 5 може сам включитись, потім виключитись. Через якийсь час знову включитись, як захоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора був дощ і вимкнуло електрику, тож нічого не робив. Сьогодні зранку зняв блок живлення, зняв з нього кришечку і відкрутив плату. Нічого не побачив - ні здутих кондерів, ні спалених елементів, доріжки з другого боку теж нормальні. Зібрав блок назад, відключив сідіром і жорсткий диск, включив комп’ютер - запрацював. Зайшов в Біос, відновив налаштування типові, включення компа після відновлення електроенергії в біосі деактивоване, так само як і включення з клавіатури чи по мережі. Потім під’єднав назад сідіром і жорсткий диск, склав комп’ютер - поки працює, не вимикається.

Невідомо, що це було, подивимось, чи не повториться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім під’єднав назад сідіром і жорсткий диск, склав комп’ютер - поки працює, не вимикається.

Таке трапляється :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба було все-таки подивитись, яка температура процесора, можливо була за 70, а в біос наприклад стояло більше 65 і вимкнення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

charlie,

поки був в біосі, без жорсткого і сідірому, температура процесора була 34-35 градусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп :

от ви дивні :) це ж *іскуствєнний інтелект* , в компі зародилось життя, а ви його вбити хочете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп:

це лише мене викидає час від часу з борди на acint.net ? це вірус? Адблок вимкнутий для борди...

не лише тебе, можливо, вірус врізався в двіжок борди, тому, що систематизації цих глюків так і не зміг розгадати.

фаєфокс плюс едблок

пишуть

Это счетчик биржи ссылок, видимо глюк в коде ихнем. У них на форуме сейчас обсуждают этот вопрос, думаю оперативно починят.

UPD: Удалил их счетчик.

але бачу, що в мережі багато де така біда, адмінам треба розбиратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...