Jump to content

"56 років, 89 стрічок і одна однобока історія про Україну" фільм-дослід


Oksana04

Recommended Posts

Український режисер зібрав в одиному фільмі всі сцени з північноамериканських фільмів та серіалів, де згадується Україна або українське.

«Ми знімаємо різні ролики, рекламуючи Україну. Ми пишемо різні звернення, петиції, прохання до представників Західного світу. Ми хочемо, аби Західний світ нас спробував побачити, зрозуміти. Але ж ми поняття не маємо, що вони про нас думають і якими вони нас уявляють», - написав Андрій Приймаченко на своїй сторінці у Фейсбук.

"56 років, 89 стрічок і одна однобока історія про Україну" - таку назву має фільм-дослід, який складається зі сцен північноамериканських фільмів та серіалів, де згадується Україна, або щось українське.

Щоразу, як іноземець чує слово Україна, або український, у нього\неї в голові випливає одна з картинок, які ви можете побачити у цій нарізці.

Сцени я впорядкував за роком випуску фільму, таким чином дослідники та зацікавлені зможуть відслідкувати видозміну стереотипу про Україну.

У цьому фільмі-досліді ми зможемо побачити не тільки те, якими нас уявляють на Заході, а і те, над чим нам варто працювати, що потрібно змінити у нас самих, зазначає Приймаченко.

ТИЦЬ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...