Перейти до змісту

Чи можно поміняти колеса на мому "динозаврі"?


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня велопанство.

Тут от на горищі знайшов свого старенького, але майже нового ровера "Турист" купленого ще мабудь за союзу, щось дуууже схоже на такий, як на фото, може кермо іншої форми.

hvz-tourist-153-452.jpg

Мені просто потрібно інколи переїхати з пункту "А" в пункт "Б", наприклад на рибалку на Стир пару км. Так от проблемка - не подобаються мені там колеса: тоненька гума, слабеньки диски, завжди не рівні :).

- Чи можно їх поміняти десь у спеціалізованому тех центрі, чи поміняти самі ободи з покришками?

- Чи можно залишити механізми перемикання з зірочками, чи їх треба теж міняти?

- Хто це може зробити?

- Яка приблизно ціна може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апарат!

можна без проблем поміняти, навіть на тому ж ринку купити якщо ти кажеш інколи на ньому їздити, купити нові обода і покришки діаметром 28 дюймів

потім переставити задні звьоздочкі з старого колеса на нове, але для цього треба мати ключ

будеш їздити й горя не бачити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BBI, сам якраз міняти нічого не хочу - бо зламаю те, що працює :)

rl72, отож і хочу почути так сказати думку експертів :). Щоб не їздити по точкам, а знати відразу куди їхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, отож і хочу почути так сказати думку експертів :). Щоб не їздити по точкам, а знати відразу куди їхати...

вибачай, але телепати у відпустці. тобі до Кашпіровського треба, щоб сказав чи можна полагодити вела по фотці, та ще й не рідній)))

а куди звернутись я тобі написав. Саша на Велозоні (Старий ринок), думаю, ще й не такі речі міняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, отож і хочу почути так сказати думку експертів :). Щоб не їздити по точкам, а знати відразу куди їхати...

А експерти, звичайно, всі тут сидять, не по "точках"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...