Перейти до змісту

Продам цифровий ефірний приймач T2!


Nazwin9

Рекомендовані повідомлення

Продам цифровий ефірний приймач T2 оскільки мені не потрібен, маю супутникову антену. Приймач новий, тільки відкрита упаковка (перевіряв чи справний перед продажом). Уся комплектація на місці. Ходив дивитися ціну в магазині - коштує 610 грн (станом на 23.07.14). Своєі ціни ще не знаю, але буду продавати, звісно ж, дешевше. Коротше, кого зацікавить пишіть в тему або мені в особисті повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що за них луплять таку ціну, ще не означає, їх так купують....

за місяць знімуть кодування, так що складайте ціну та поспішайте продати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ціну я знаю. Ну якщо когось зацікавить то хай звертаються... Договоримося по доступній ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

400 дам :0166:

тоді вже краще сотню добавити і нового ромсатівського з гарантією на 2 роки взяти :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу тема розгорілася) Люди, продовжуйте аукціон! Якщо через 3-4 дні не буде нових ставок, то приймач продаю westboiuu - він запропонував 400 (звичайно якщо це правда).

В іншому випадку продаю приймач Vitaliy L - ставка 330 грн. + можу за 30 грн запропонувати кабель для підкл. приймача до старих телевізорів (якщо потрібно). Кабель від трьох кольорових входів до Scart. Коротше, чекаю нових ставок.

P.S.Я можу в день писати тільки 2 повідомлення в тему, якщо виникають питання або пропозиції то пишіть в особисті повідомл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заберу в полном комплекте с кабелями

но за 400гр а не плюс 30гр за кабеля

Домовились. Віддаю повний комплект за 400грн. Домовляємося що до продажу напевно в особистих повідомленнях. Пишіть мені, я дам Вам свій номер, в темі розголошувати не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та кінець кінцем, можете вже тему закрити!? Приймач вже тиждень як продано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...