Перейти до змісту

Скарга на Датагруп


dark

Рекомендовані повідомлення

Історія наступна:

Маємо ADSL інтернет від Датагруп. Кілька місяців тому перестали відкриватись деякі сайти, але тоді це було не критично, тому уваги на це не звернули. Приблизно місяць тому постала гостра необхідність роботи на Веб-платформі одного з сайтів, які перестали відкриватись. При спробі завантажити сайт через іншого провайдера з того ж самого ноутбука все працює нормально, тобно ніякої софтової проблеми на ноуті немає. При звернені до техніків в м.Луцьку виявили проблему, але для її вирішення необхідно зробити заявку за тел 780003. Ось тут і починається саме цікаве. Набираю номер, йте callback, очікування в черзі на оператора і тільки починаємо говорити, як звязок розривається. Наступне дозвонювання, попадаю на іншого оператора, починаю пояснювати все спочатку і знову розрив звязку. І так кожного разу. Час звінка до розриву орієнтовно 3хв. При наступному дозвонюванні повідомляю що звязок розривається і запитую чи можуть вони самі передзонити, відповідають "так, без проблем". Даю свій номер телефону, звязок переривається, ніхно не дзвонить. Знову кілька разів підряд записують номер телефону і не дзвонять!!! Коли всеж вдається пояснити суть питання, записують номер договору, приймають заявку і на цьому все закінчується. На питання що з попередніми заявками, відповідають що зараз вияснимо і виясняють до розриву зєднання...

P.s. Питання зміни провайдера піднімалось, але ніхто не хоче тягнути лінію до окремого будинку заради одного клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трасу давай на сайти. будем бачити на чому стопориться

бажано було б ще і адресу вказати (можна і в ПМ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестали відкриватись деякі сайти

Часом не із комплекта "mail.ru" ??

Барлінек.ком ... польща

Абонент АДСЛ скоріше за все за НАТом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і є.

Тобто у мене на роботі також є ДГ (правда оптика). І я також той сайт не можу відкрити.... :(

Укртелеком (АДСЛ) - без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і є.

Тобто у мене на роботі також є ДГ (правда оптика). І я також той сайт не можу відкрити.... :(

Укртелеком (АДСЛ) - без проблем.

хмм. в мене тож ДГ на роботі і норм відкривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Сайти з зони .com, .com.pl. Системи виявити не можу. Не заходить навіть на photoclub.com.ua. трасировка зупиняється на 80.91.160.158 або перед ним на 77.222.151.185.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не заходить навіть на photoclub.com.ua

*ля. та ж фігня.

О! Стоп.

тож ДГ на роботі

ДНС-сервер який прописаний??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не заходить навіть на photoclub.com.ua

*ля. та ж фігня.

О! Стоп.

тож ДГ на роботі

ДНС-сервер який прописаний??

не скажу (корп мережа)

прописував 8,8,8,8 та 193,238,96,20 тож заходить

і в мене ДГ на роботі і нормально відкривається, київстар також відкриває.

АДСЛ? сіра чи біла ІР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, Дякую!

Костиль у вигляді Тор браузера ніби працює. Спробуємо працювати з платформою, по результатах відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, Дякую!

Костиль у вигляді Тор браузера ніби працює. Спробуємо працювати з платформою, по результатах відпишусь.

от і добре

АДСЛ, ІР біла

такотож

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось з "ната ДГ" погано себе поводив, і забанили по ІР

Якщо забанили по IP, то чому при трасуванні затикається то на 80.91.160.158, то на 77.222.151.185?

Чи змінить ситуацію перехід на білий IP?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось з "ната ДГ" погано себе поводив, і забанили по ІР

Якщо забанили по IP, то чому при трасуванні затикається то на 80.91.160.158, то на 77.222.151.185?

Чи змінить ситуацію перехід на білий IP?

Як відписувався n_a_p з білої ІР АДСЛ все ок. тобто по факту блокунули адресу НАТа.

Чого траса туда доходить бо це ДГ'шні ІР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...