Перейти до змісту

Куплю Iphone 5s сірий/золотий, неверлок :)


ЙОЖИК

Рекомендовані повідомлення

Цікавить неверлок, в хорошому/дуже хорошому стані, бажано 32/64 гб, але варіант 16 гб також розгляну. Дуже прошу не пропонувати за цінами нових - новий я знаю де купити :) Цікавить саме вживатий, в хорошому стані.

тел: 0666487793

ася: 454277299

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian

Я завжди думав, що покупця повинні зацікавлювати ціною, а не навпаки! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В торгівлі э сезон покупця, а э сезон продавця.

Коли на товар попит низький- тод продавеь йде на всілякі акції та знижує ціну.

Коли попит перевищує пропозицію , все стає навпаки, ціна росте.

Не треба бути великим експертом, щоб помітити , що пропозицій айфонів бв нема вже місяць- два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погоджусь. Пропозицій багато, доволі таки, але всі, в основному 16гб, а якщо трапляються 32, або 64, то всі темні :)

Мені телефон потрібен не терміново, тому не бачу сенсу купувати що попало, хочу купити саме те, що хочу (така собі тафтологія вийшла) :)

Якщо є пропозиції, то не томіть, пропонуйте :)

п.с. Вчора отримав телефон накладним платежем через нову пошту, 64гб, темний, домовились за 7600 грн. По опису та фото все гарно/класно, а по факту приїхав перекоцаний/зацарапаний. Відповідно я його не купив.

От +/- на таку ціну за 32гб, в гарному стані і потрібному мені кольорі, і розраховую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив, між іншим, на сландо, без всіляких завдатків. Відправили зі Львов накладним платежем. Вперше на сландо мені попалася порядна людина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В торгівлі э сезон покупця, а э сезон продавця.

Коли на товар попит низький- тод продавеь йде на всілякі акції та знижує ціну.

Коли попит перевищує пропозицію , все стає навпаки, ціна росте.

Не треба бути великим експертом, щоб помітити , що пропозицій айфонів бв нема вже місяць- два.

Потрібно вміти шукати, ;)це як прислів'я: якщо сильно захотіти, можливо в космос полетіти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, тільки на одного, якому повезло- припаде пять, яким не повезло.

Тратити свій час та нерви, ризикувати , чи не ризикувати- особисте діло та вибір кожного, який я поважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, тільки на одного, якому повезло- припаде пять, яким не повезло.

Тратити свій час та нерви, ризикувати , чи не ризикувати- особисте діло та вибір кожного, який я поважаю.

І щоб не "попадати", купляти у Вас? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ринок консюмерської електроніки (і не лише) у нас, поступово, все більше, зміщується в онлайн, і це правильно та нормально.

Багато хто економить свій час, і не відриваючи дупу з крісла легко переглядає дюжини цікавих варіантів.

А ризик попасти нічим не більший, ніж купити вживану звонілку в будь-якому ларьку.

Звісно якщо горшочок на плечах - варить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя субєктивна думка, що в Луцьку народ вже трохи наївся онлайна.Пару вльотів протвережують.

Ну і розподіл праці ще ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...