Перейти до змісту

Загублено документи


Lara73

Рекомендовані повідомлення

Загублені документи в районі 40 на прізвище Ковзолович М.М. прошу повернути за винагороду. Тел. 099-364-55-41

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте обачними!

У свій час Запостив тему про втрату документів і через кілька годин отримав дзвінок з радісною звісткою - документи знайшлись. Домовились про винагороду і ...

далі почався шпигунський детектив - то мінялось місце зустрічі, то "не відпускають з роботи, прийде якась жіночка". Коли почали просити купити картки поповнення і продиктувати коди карток, стало зрозуміло, що починають розводити. Послав подалі. Далі повернувся і прогуглив - Є! Народ нагло навіть не міняє номерів телефонів, з яких займається шахрайством!

Ось ціла тема - ШАХРАЇ !

Мені телефонували з номера - 0994450362.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте обачними!

У свій час Запостив тему про втрату документів і через кілька годин отримав дзвінок з радісною звісткою - документи знайшлись. Домовились про винагороду і ...

далі почався шпигунський детектив - то мінялось місце зустрічі, то "не відпускають з роботи, прийде якась жіночка". Коли почали просити купити картки поповнення і продиктувати коди карток, стало зрозуміло, що починають розводити. Послав подалі. Далі повернувся і прогуглив - Є! Народ нагло навіть не міняє номерів телефонів, з яких займається шахрайством!

Ось ціла тема - ШАХРАЇ !

Мені телефонували з номера - 0994450362.

Дякую, але тут ситуація трошки інша разом з документами і інші посвідчення. Думаю ніхто шуткувати, а тимбільше розводити не наважиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... разом з документами і інші посвідчення. Думаю ніхто шуткувати, а тимбільше розводити не наважиться.

СБУ???))))) Прокуратура????)))) УБОЗ????)))

По темі: Можливо в деяких дворах 40-го ще розклейте оголошення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я б не погодився. чим важливіші і цінніші документи, тим більша в тебе буде радість від почутої новини про їх знахідку, а значить більше туману в очах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але тут ситуація трошки інша разом з документами і інші посвідчення. Думаю ніхто шуткувати, а тимбільше розводити не наважиться.

В моєму випадку йшлося про посвідчення водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте обачними!

У свій час Запостив тему про втрату документів і через кілька годин отримав дзвінок з радісною звісткою - документи знайшлись. Домовились про винагороду і ...

далі почався шпигунський детектив - то мінялось місце зустрічі, то "не відпускають з роботи, прийде якась жіночка". Коли почали просити купити картки поповнення і продиктувати коди карток, стало зрозуміло, що починають розводити. Послав подалі. Далі повернувся і прогуглив - Є! Народ нагло навіть не міняє номерів телефонів, з яких займається шахрайством!

Ось ціла тема - ШАХРАЇ !

Мені телефонували з номера - 0994450362.

Дякую, але тут ситуація трошки інша разом з документами і інші посвідчення. Думаю ніхто шуткувати, а тимбільше розводити не наважиться.

в такому разі ймовірність, що хтось з громадян підніме і поверне зменшується, кожен буде думати: *навіщо йому проблеми потім*. якщо приблизно знаєте в якому районі, то краще самому проїхатись, бо може двірники, може ті хто любить випити і сидять в дворах чи діти шось да бачили. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...