Перейти до змісту

Нові тарифи інтернету "Київстар"


Рекомендовані повідомлення

От сиджу і думаю - де подвох

Зараз у мене тарифний план у якому я оплачую 75 грн, маю швидкість 15 Мбіт/с і 75 бонусів щомісяця, які зазвичай витрачаю на телефон.

Тепер мені "Київстар пропонує" тарифний план "Зручний+", де за ті ж гроші я буду мати швидкість 60 Мбіт/с і ту ж кількість бонусів. Але в тарифному плані про бонуси є така фраза "75 бонусів на оплату мобільного Інтернету від Київстар щомісяця дозволять Вам бути онлайн майже безперервно".

От і думаю що тут не так? Може бонуси можна буте використовувати тільки на інтернет?

Можливо хтось вже переходив у нові тарифи, або краще розуміється у даному питанні?

Бо недавно коли дзвонили з "Волі" і пропонували перейти на їх інтернет, а чоловік відмовився, то оператор сказала, що всеодно скоро у київстара не буде можливості ті бонуси використовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего не меняеться, только увеличение скорости.

P.S. "Зручний +" стоит 80 грн, я бы рекомендовал "Базовий +" 25 мб/с за 65 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Очікуються нові тарифи з 23.04.15

uCpe8.jpg

Повідомляємо, що підключення до тарифних планів «Базовий+», «Зручний+», «Швидкий+» і «Вільний+» буде припинено 23.04.2015 р. Підключення до тарифного плану «Безлім max» триватиме до 30.04.2015 включно. Підключивши ці тарифи в зазначені строки, ви зможете й далі користуватись доступом до мережі Інтернет за їхніми умовами.

Одночасно з припиненням підключень до деяких тарифів «Домашнього Інтернету» Київстар запропонує нові тарифні плани, що розроблені згідно з найновішими тенденціям на телекомунікаційному ринку України й задовольнять зростаючі потреби користувачів швидкого Інтернету. Обрати новий тариф зможуть потенційні й існуючі клієнти «Домашнього Інтернету» вже з 23.04.2015

Також є інформація, що бонуси у нових ТП надаватись не будуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи стоїть переходити на 25 мигабіт? Як довго він буде 65 грн? В мене 15мигабіт. Переходив на сайт, то пише безмежний, як це зрозуміти? Сторінка з тарифами http://www.kyivstar.ua/lutsk/home-internet/ на Луцьк, до речі в Києві на багато дешевше, чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі в Києві на багато дешевше, чому?

В Києві люди бідніші.

Думаю просто на одно оборудование больше абонентов, т.е. быстрее окупаемость, это касается и самого железа и работ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це виходить, що за 25 Мбит тепер 85 грн буде?

ті хто встиг перейти до 23 числа матимуть стару ціну, тобто поточні користувачі матимуть старі ціни

Чи стоїть переходити на 25 мигабіт? Як довго він буде 65 грн?

не знаю скільки ви платити але якщо не менше 50, то думаю варто, хоча звичайно усе залежить, чи дивитесь ви фільми в хд і чи є потреба в такій швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це виходить, що за 25 Мбит тепер 85 грн буде?

ті хто встиг перейти до 23 числа матимуть стару ціну, тобто поточні користувачі матимуть старі ціни

Чи стоїть переходити на 25 мигабіт? Як довго він буде 65 грн?

не знаю скільки ви платити але якщо не менше 50, то думаю варто, хоча звичайно усе залежить, чи дивитесь ви фільми в хд і чи є потреба в такій швидкості.

Зрозуміло, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто, я перейшов давно, каменів нема окрім 30 грн хоча, вроді раніше не треба було і 30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні заходжу в зміну тарифів доступні тільки нові http://kyivstar.ua/lutsk/home-internet/

окрім того пише

При зміні тарифного плану нараховані раніше бонуси буде анульовано. В подальшому нарахування бонусів відбуватись не буде.

так розумію для нових тарифів бонусів не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно, по цінах точно, бонуси не пропали, думаю і далі будуть нараховуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хто бажає отримати роутер за 200грн, поспішіть зробити це до першого числа. Так як з 01.07.15 роутер буде вартувати 400грн з розстрочкою на 20 міс., з компенсацію 20грн. щомісяця.

Про зміну умов надання послуги «Роутер» для деяких абонентів «Домашнього Інтернету» з 01.07.2015

З 01.07.2015 р. плата за підключення послуги «Роутер» для абонентів, які досі не підключилися до неї, становитиме 400 грн з урахуванням ПДВ. Також змінюється строк для повернення цих коштів на рахунок: для тих, хто підключиться до послуги «Роутер» з 01.07.2015 р., строк надання знижки на абонентну плату за тарифним планом триватиме 20 місяців. Інші умови послуги «Роутер» не змінюються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...