Перейти до змісту

Побудова WI-FI мережі. Як це зробити?


Рекомендовані повідомлення

Привіт Всім. Хочу на роботі зробити мережу між 3 компютерами але треба то зробити без кабелів. Потрібно щоб всі компютери мали доступ один до одного (найбільша відстань між ними 30м). Хочу зробити то через Wi-fi. Скільки буде коштувати обладнання, що треба купити і чи можливо то зробити якимсь іншим але без кабелів???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожно по блютусу или ирде...

но вифи быстрее всех будет

нужно купить во все компы по вифи карточке + 1 АПешку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожно по блютусу или ирде...

но вифи быстрее всех будет

нужно купить во все компы по вифи карточке + 1 АПешку

А по блутуз як? Шо треба купити USB Bluetoth? а ше що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожно по блютусу или ирде...

но вифи быстрее всех будет

нужно купить во все компы по вифи карточке + 1 АПешку

А по блутуз як? Шо треба купити USB Bluetoth? а ше що?

2 блютуза(дбт-120(122) например) и всё,

но скорость будет никакая (как у блютуза) и это способ соединения больше относится к екзотике,

лучше смотри в строну вифи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WiFi по можливості бери draft n, або хоча б WiFi g з підтримкою технології MIMO. Тоді ти реально будеш мати в мережі швидкість приблизно таку як по проводах. А якщо взяти простий WiFi g, або тим більше WiFi b, то на швидкість будеш плюватись далі, ніж буде тягнути той WiFi ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MIMO класное,

нужно чтобы и севушки и АПшка понимали, соответственно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трохи в тому ділі далекий((( на рахунок Wi-fi))) Але скільки мені буде коштувати зробити мережу на 3 компа з обладнанням і з встановленням? Чи займаються цим в Луцьку? І чи підійде PENTAGRAM horNET Wi-Fi USB 802.11g а шо докупити роутер якийсь чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трохи в тому ділі далекий((( на рахунок Wi-fi))) Але скільки мені буде коштувати зробити мережу на 3 компа з обладнанням і з встановленням? Чи займаються цим в Луцьку? І чи підійде PENTAGRAM horNET Wi-Fi USB 802.11g а шо докупити роутер якийсь чи що?

Якщо цим хтось займається то можна впринципі домовитись про оплату за встановлення та за обладнання)))

Чекаю на ваші пропозиції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

драфт Н дешевле и доступнее д-линка .. можно на их сайте поглядеть .. карточка от 50 уе ... точка дето сотня... но у других на порябок больше.... ну по крайней мере в два три раза то точно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

визор тебе с удовольствием продаст и установит .. конечно лучше для переговоров найти шарящего типа .. и напоить его пифом ;))) звони на визор... хотя ... если еще немного пифом ... то етот тип те все сам и настроит... а если ему еще и закуси подогнать то и сам купит ... за ваши бабки конечно :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

визор исчо 2 усилителя продаст заодно,

.... из 2 причин:

- чтобы заработаь

- чтобы "засрать" побольше територии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s.

кистате, а почему именно без кабелей? неужели так критично?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пугайте человека. Все элементарно просто.

Купить маршрутизатор(70 баксов) и 3 шт. ЮСБ-адаптера (по 30) , желательно SuperG со 108 МБитами.

Ставится маршрутизатор на стол, подтыкается в него питалово, а дальше либо по инструкции, либо здесь вопросов позадавать, благо одминов хватает и платить никому не нада(кроме как пива поставить - это обязательно!)

Главное не впадать в ступор при фразах "маска подсети" и "TCP/IP" :)

ЗЫ все вышесказанное - из личного опыта. сейчас дома четыре компа, два из них подрублено к роутеру по Wi-Fi

ЗЗЫ kostya из соседнего дома залез мне на комп , не напрягаясь... (от жеж эти хакеры) и доходчиво объяснил о принципах безопасности в сети :)

поэтому WPA PSK string все-таки лучше настроить, даже если нечего скрывать и халявный инет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім!

Я не хотів створювати ще однієї теми по вай-фай мережі, спитаю тут(може комусь це теж буде цікаво), отже - хочу з другом мережу, відстань 400 м, зони прямої видимості нема(заважає дах будинку, що стоїть між нами) - які нам карточки чи зовнішні точки купляти і чи потяне баночна антенна http://www.wifiantenna.org.ua/antennas/cantenna/#fig1.1, а також якою буде швидкість, чи , можливо тра якусь іншу антенну? Був би всім вдячним за поради... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Умова роботи радіоканалу на таких високих частотах - пряма видимість.

Якщо і запрацює, то тільки на відбитому сигналі (якщо є від чого відбиватись) але буде дуже, дуже хреново працювати.

Тут розрахунки http://www.imc.org.ua/index3.php?a=calcs2#fresnel

Прошу звернути увагу на поняття "зона Фреснеля".

І на додаток http://www.mobado.ru/d/24705/d/zona_fresnela.pdf.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умова роботи радіоканалу на таких високих частотах - пряма видимість.

Якщо і запрацює, то тільки на відбитому сигналі (якщо є від чого відбиватись) але буде дуже, дуже хреново працювати.

Тут розрахунки http://www.imc.org.ua/index3.php?a=calcs2#fresnel

Прошу звернути увагу на поняття "зона Фреснеля".

І на додаток http://www.mobado.ru/d/24705/d/zona_fresnela.pdf.

Я не дуже на цьому розуміюся, значить при використанні будь-якої антенни і точки доступу чи вай-фай адаптеру сила сигналу не забезпечить навіть 2 Мб/сек???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично я вижу выход один - по возможности поднять антенну на мачте ВЫШЕ крыши того дома, который загораживает прямую видимость. Иначе ИМХО толку не будет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для serega

Условия распространения радиоволн в помещении намного сложнее, чем в свободном пространстве.

Во-первых, из-за наличия стен и массивных предметов обстановки. Стены и перекрытия из дерева, синтетических материалов, стекла оказывают низкое влияние на распространение радиоволн, препятствия из кирпича, бетона – среднее, железобетона и стен с фольговыми утеплителями – высокое.

ни слова про интерференцию пока нет, никакого переотражения.

ИМХО имеет место принцип Гюйгенса

согласно которому каждая точка среды, до которой доходит возмущение, сама становится источником вторичных волн,

и вообще можна почитать тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Воно то так, купляйте 1-2 ватні підсилювачі і жарте свої голови як в мікрохвильовій печі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
ЗЗЫ kostya из соседнего дома залез мне на комп , не напрягаясь... (от жеж эти хакеры) и доходчиво объяснил о принципах безопасности в сети :)

поэтому WPA PSK string все-таки лучше настроить, даже если нечего скрывать и халявный инет :)

Вот тут толковая статейка по настройке WiFI и OpenVPN

Setting up wifi at my home with OpenVPN

Пусть kostya попробует залезть :)

ЗЫ: я тоже вчера настраивал только не могу получить постоянный коннект, рвет часто, хотя связь нормальная надо еще порытся. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...