Перейти до змісту

Прошивка тюнера Eurosky es 4050


deluxkangoo

Рекомендовані повідомлення

ключі

догадався, але для чого?

Скачав декілька списків каналів, а ключі тільки в одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та просто бонусом хтось кинув ключі. доречі, якщо до аміко можна підключити нет, то і шаринг можна налаштувати заодно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найстабільніша і реакція пульта хороша, то напевно в прошивці spark 1.2.61, само остання не знаю, не тестував. Ставив 1.2.64 1.2.65 1.2.68 мені не подобається реакція пульта, тому і 1.2.61 більше не міняю. Ютюб, погода мене не цікавить.

Тобто потрібно подивитись яка версія в мене, якщо застара, то спочатку оновити прошивку, а потім додати список каналів?

Якщо підключити кабель інтернет в лан, то зможу дивитись ютюб та погоду? 2Мбіт/с хватить?

та просто бонусом хтось кинув ключі.

для чого? куди їх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто потрібно подивитись яка версія в мене, якщо застара, то спочатку оновити прошивку, а потім додати список каналів?

угу.

Якщо підключити кабель інтернет в лан, то зможу дивитись ютюб та погоду? 2Мбіт/с хватить?

для погоди вистачить, для ютюба трохи маловато, але буде всеодно працювати. Правді оті всі навороти тільки навантажують спарк, бо проц слабенький.

для чого? куди їх?

то треба трохи почитати, там не складно, просто довго на форумі тут пояснювати, на спец сат форумах все по поличках розкладено про Amiko 8900 (Gi 8120)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та просто бонусом хтось кинув ключі.

для чого? куди їх?

/root/plugin/var/keys

статичнi ключi на деяки закритi канали
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи є і скільки каналів в HD якості на три супутника.

ну укр чи рос мові майже не має і якість не дотягує до повноцінних HD: канал 112, футбол (платний xtra tv), тоніс (щось схоже на HD, але майже без HD передач :D). Всі інші іноземні і платні. Безкоштовні тільки на німецькій мові на супутнику 19.2E (якщо ставити 4 головку або замість hotbird 13E)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну укр чи рос мові майже не має і якість не дотягує до повноцінних HD: канал 112, футбол (платний xtra tv), тоніс (щось схоже на HD, але майже без HD передач :D). Всі інші іноземні і платні. Безкоштовні тільки на німецькій мові на супутнику 19.2E (якщо ставити 4 головку або замість hotbird 13E)

Один 112 буде. Добавити 4 головку реально і куди краще? Бажано укр рос. На дайсіку ж місце є. Чи краще вже ще одну тарілку з 1 головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо російські канали HD, то треба ставити ще одну тарілку на 36E . Але вони повністю всі платні, або космічна абонплата і офіційний перегляд NTV+ чи Tricolor, або кардшаринг на НТВ+ (постійно підключений інтернет до ресивера і 2-5 $ за місяць). Перше - кардшаринг якби заборонений, друге - нема інтернету - нема каналів.

Добавити 4 головку реально і куди краще?

4 головка добавляється без прблем, на Волині сигнал хороший. Але там майже все на німецькій мові (каналів 15-20 HD безкоштовних + звичайний eurosport на німецькій безкошт) або платний кардшаринг на англійській чи іспанській чи французській німецькій. Російської не має, хіба euronews чи щось таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки кардшаринг не розглядаю. 4 головка добавляється без прблем, на Волині сигнал хороший - це на 36Е? то це мабуть потрібно ще одну тарілку чи на цій тарілці, тоді куди?

найстабільніша і реакція пульта хороша, то напевно в прошивці spark 1.2.61, само остання не знаю, не тестував. Ставив 1.2.64 1.2.65 1.2.68 мені не подобається реакція пульта, тому і 1.2.61 більше не міняю.

Шрифт в аміко такий, що не можна прочитати. В мене версія 1.2.53 чи 1.2.58. Тобто потрібно міняти, може і шрифт стане краще?

На евроскай як можна порядок каналів змінити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки кардшаринг не розглядаю. 4 головка добавляється без прблем, на Волині сигнал хороший - це на 36Е? то це мабуть потрібно ще одну тарілку чи на цій тарілці, тоді куди?

Саме так. Потрібно ставити ще одну тарілку для НТВ на 36Е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 головка добавляється без прблем, на Волині сигнал хороший - це на 36Е?

ні це на 19,2E, але можливо він вам і не потрібен без каналів на рос мові, дехто 19,2 ставить заради eurosport або декількох німецьких HD каналів, де також транслюється футбол і інший спорт.

Шрифт в аміко такий, що не можна прочитати. В мене версія 1.2.53 чи 1.2.58. Тобто потрібно міняти, може і шрифт стане краще?

шрифт треба міняти вручну по фтп через компютер, не памятаю, можливо і по флешці якось можна змінити. Від прошивки шрифт не залежить, а залежить від того, який туди поставили, базово шрифт такий як у вас зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно знайти фото як виглядає 4 головка на 19,2Е. Шрифт теж треба міняти, хто міняв підскажіть як простіше.

На евроскай як можна порядок каналів змінити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шрифт теж треба міняти, хто міняв підскажіть як простіше.

1. В меню Spark

Из Windows (у кого windows smiley.gif все *.ttf скопировать на USB-flash. Хоть в корневой каталог, хоть куда.

В меню Spark имеется пункт для замены шрифта.

Последовательно выбираете то, что скопировали на флешку, имеется предварительный просмотр шрифта.

Выбираете подходящий вариант, перезагружаете ресивер.

2. по ftp через DCC или TotalCommander

Шрифт в Spark лежит в root/spark/AppRes/arial.ttf, он единственный, можете заменить на прикреплённый к сообщению, предварительно сохранив оригинал.

Можете подобрать свой вариант, но перед заменой переименуйте его в arial.ttf.

Как называется шрифт в оригинале можно посмотреть, если просто дважды кликнуть на иконке и открыть, там будут видны все символы, которые он содержит, ну и его вид.

3. Поставьте плагин SomeStuff-0.0.4, в этом плагине есть папка sparkfont в которой уже есть шрифты разных размеров и в которую можно добавлять шрифты.Дело в том, что активируя этот плагин, через красную кнопку можно зайти в меню плагина, в папке sparkfonts пультом выбирать любой шрифт, который подходит к телевизору. Делаете REBOOT ресивер перезагрузится и нужный шрифт ОK

p.s. Коллекция шрифтов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/root/plugin/var/keys

шрифт поміняв, канали теж обновив. 1 нац не показує. Як ключі вставити, не можу зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/root/plugin/var/keys

закинути по фтп у вказану вище папку SoftCam.key (для плагіна mgcamd) або keydata.bin для плагіна mcas.

здається можна і через флешку, я вже точно не памятаю, бо все роблю через фтп

папки на флешці plugin/var/keys і в папку keys фали SoftCam.key або keydata.bin

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шрифт поміняв, канали теж обновив. 1 нац не показує. Як ключі вставити, не можу зрозуміти.

Ще на інтері нема звуку. Все робив на флешці. Як по фтп - це потрібно щоб ресивер був в інтернеті?

закинути по фтп у вказану вище папку SoftCam.key (для плагіна mgcamd) або keydata.bin для плагіна mcas.

здається можна і через флешку, я вже точно не памятаю, бо все роблю через фтп

папки на флешці plugin/var/keys і в папку keys фали SoftCam.key або keydata.bin

плагін я вмію ставити. може мені плагін поставити mgcamd по новому. старий зробити неактивним, а потім удалити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все получилось через флешку. Але інтер та інтер+ без звуку. Що це може бути? Ну і

Як в Аміко видалити лишні супутники? Тобто ті на які в мене нема головок. На евроскай як можна порядок каналів змінити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміняв прошивку як тут http://satsis.info/forum/e/amiko/2013-02-06/nastroyka-resivera-amiko-shd-8900-alien-s-pustogo-lista-/ і плагіни. і знову 1 нац не показує. Ще раз ввів SoftCam і не помогло. Що я зробив не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтер теж не показує. Після того, як я поміняв прошивку з 1.2.58 на 1.2.61 може знову ввести канали, потім плагіни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовляю сам з собою. Але може кому пригодиться. Відключив я всі плагіни, закачав плагін mgcamd з датою опублікування 2013р. Засунув в ресивер, оновився і почав показувати 1 нац та інтер без звука. На інтері за допомогою червоної кнопки виставив звук. Все ОК. Тепер в мене куча плагінів не активованих. Я думаю, що їх можна видалити, але попереджає що осторожно і 2 червоних прямокутника. Тож можна їх видалити? Вони ж не активні. Ну за виключенням шрифтового. Він мабуть понадобиться коли поміняю софт, тобто нову версію прошивки. Ще калькулятор є, але як ним користуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...