Перейти до змісту

Прошивка тюнера Eurosky es 4050


deluxkangoo

Рекомендовані повідомлення

Як купив 2 роки тому так і не міняв нічого. Деякі канали пропали. Буду вперше робити так як тут: http://f1comp.ru/sovety/kak-proshit-tyuner-resiver-orton-4050c-globo-digital-opticum-4000s-4100c/

Дамп буду брати тут: http://satsat.info/globo-4100s/25775-dampy-spiski-kanalov-dlia-globo-4100c-i-klonov-bez-voprosov-i-obsujdeniia-73.html

Питаннячко знатокам: 3329С теж саме що і Ali3329C?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі можна і не прошивати, а biss ключики вручну вбити з пульта. а якщо не має якихось каналів, то просто просканувати частоти

flysat.com, LyngSat.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі можна і не прошивати, а biss ключики вручну вбити з пульта. а якщо не має якихось каналів, то просто просканувати частоти

Я новичок в цьому і не знаю як це зробити, а в тому що я написав, ніби зрозуміло. Так що на рахунок процесорів?

Можливо ще добавляться канали, якщо перепрошити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ваш евроскай здається і є клоном 4100c, тому можете прошивати, проц той самий. Але зауважте, що якщо заллєте дамп, то все ваше рошташування каналів зміниться. Можна залити просто ключі, без списку каналів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю як просто залити ключі. Я навіть не можу змінити розташування каналів. Може заливши новіший дамп я зможу редагувати, передвигати канали, можливо появляться нові канали. Чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене digital 7100A (проц 3329B). Прошивав подібним чином. Дамп брав на sat-ukraine.info. А де берете дамп ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як купив 2 роки тому так і не міняв нічого. Деякі канали пропали. Буду вперше робити так як тут: http://f1comp.ru/sov...um-4000s-4100c/

Дамп буду брати тут: http://satsat.info/g...jdeniia-73.html

Питаннячко знатокам: 3329С теж саме що і Ali3329C?

1 софт поідеї сам оприділить процесор,

2 якщо несумісний не прошиєте,

3 блін все просто як ніколи ніяких пінів rx, tx, gnd шукати непотрібно,

дамп(бекап) я думаю схожим софтом можна зробити

потрібно пробувати(метод спроб і помилок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 якщо несумісний не прошиєте,

3 блін все просто як ніколи ніяких пінів rx, tx, gnd шукати непотрібно,

дамп(бекап) я думаю схожим софтом можна зробити

потрібно пробувати(метод спроб і помилок)

якщо не сумісний, то щоб не вийшло так, що після мене ніхто не прошиє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не сумісний, то щоб не вийшло так, що після мене ніхто не прошиє.

Перепрошити досить легко, але якщо розуміти що робиш

Не пожалійте 30 грн і перепрошийте в Ратексі, збережете массу нервів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу допомогти в цьому плані. Для Шановного бордівця зробити це за 20грн))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне, перед прошивкою, збережи свій дамп, тією ж прогою.

а детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все получилось. Меню стало новим, добавились нові канали. Все клас. Виникла правда проблемка в тому, що заставка включилась і не виключалась - мабуть завис комп. Запис ішов 4 рази циклічно. Приблизно 4 хв. Вибрав момент по індикаторам тюнера коли засвічується "оn" і виключив тюнер. Ну це на кухні. Тепер в кімнаті слідуючий шаг це Amiko SHD 8900 ALIEN. Тут як я зрозумів програма не обновляється, а тільки канали вводяться. Ще й стоять якісь емулятори. Це ще треба читати і вивчати. Якщо хтось допоможе, буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з аміко простіше:

1. можна канали скачати окремо. Буде п'ять файлів типу tv_prog.xml, tv_fav.xml і т.д. Закидаєш на флешку, в тюнері Меню - Система - Оновити - Конвертувати списки каналів в XML - Зелена кнопка (Load). Зверху шлях до флешки має буди /storage/c/, якщо файли в корені флешки

2. прошивку можно теж оновити. Качаєш архів (десь 50мб) розпаковуєш на флешку в папку Spark (там декілька файлів буде). Флешку в ресивер, перегружаєш, якщо сам побачить оновлення, то перепитає чи оновлюватись. Якщо ні, то: Меню - Система - оновити з USB - тип ПЗ - червона кнопка (Оновити)

3. якщо на ресивері є інет - можна напряму: Меню - Спарк - Оновити програми - Вибираєш версію - Червона кнопка (Оновити). дехто не рекомендує цей спосіб

Я оновлююсь по USB

П.С. НЕ КОЖНУ ФЛЕШКУ БАЧИТЬ РЕСИВЕР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусід попросив оновити і йому. І нього ORTON 4060CX. Процесор такий же 3329С. Але після тестування порта видає: STB flash type unknown. В чому причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумів "нужно использовать более новую версию программы обновляющей прошивку". Закачав нову http://sputnikovoetv.com.ua/dump і все получилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з аміко простіше:

1. можна канали скачати окремо. Буде п'ять файлів типу tv_prog.xml, tv_fav.xml і т.д. Закидаєш на флешку, в тюнері Меню - Система - Оновити - Конвертувати списки каналів в XML - Зелена кнопка (Load). Зверху шлях до флешки має буди /storage/c/, якщо файли в корені флешки

2. прошивку можно теж оновити. Качаєш архів (десь 50мб) розпаковуєш на флешку в папку Spark (там декілька файлів буде). Флешку в ресивер, перегружаєш, якщо сам побачить оновлення, то перепитає чи оновлюватись. Якщо ні, то: Меню - Система - оновити з USB - тип ПЗ - червона кнопка (Оновити)

1. Чи варто обновляти прошивку?

2. Список каналов можна любой. Не будет нестиковки в версиях, другими словами список каналов не привязан к версии спарка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав архів каналів і після розархівування крім 5 файлів є ще один з назвою SoftCam.Key. Що це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Чи варто обновляти прошивку?

найстабільніша і реакція пульта хороша, то напевно в прошивці spark 1.2.61, само остання не знаю, не тестував. Ставив 1.2.64 1.2.65 1.2.68 мені не подобається реакція пульта, тому і 1.2.61 більше не міняю. Ютюб, погода мене не цікавить.

2. Список каналов можна любой. Не будет нестиковки в версиях, другими словами список каналов не привязан к версии спарка?

список каналів привязаний до прошивки, хоча по фтп можна закинути, але не бажано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав архів каналів і після розархівування крім 5 файлів є ще один з назвою SoftCam.Key. Що це?

ключі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...