Перейти до змісту

На постійну роботу в Сервісний Центр потрібен чоловік/жінка для прийому замовлень на ремонт та встановлення побутової та ІТ техніки.


pupchik

Рекомендовані повідомлення

Чоловік 18-30років

Знання ПК та офісних програм

Комунікабельність, охайність, відповідальність

ЗП 2000грн

Графік роботи понеділок-пятниця 10.00-19.00, обідня перерва 14,00 - 15,00

Обовязки: прийом замовлень по телефону, інтернет, видача заказ нарядів, прийом та видача техніки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не завадило ще б вказати якої саме техніки - побутової, комп'ютерної, автомобільної, будівельної

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не завадило ще б вказати якої саме техніки - побутової, комп'ютерної, автомобільної, будівельної

Знання ПК та офісних програм

Напевно будівельної... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kellax, какіє ви умниє

Обовязки: прийом замовлень по телефону, інтернет, видача заказ нарядів, прийом та видача техніки

мабуть для вказаних обов'язків і портрібне

Знання ПК та офісних програм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kellax, какіє ви умниє

Обовязки: прийом замовлень по телефону, інтернет, видача заказ нарядів, прийом та видача техніки

мабуть для вказаних обов'язків і портрібне

Знання ПК та офісних програм

Ну да згідний, підходить під любий напрям, але чомусь я подумав про те що мав на увазі ТС.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки вам вже не підходять? Навряд чи ви візьмете чоловіка на таку ЗП, хіба що студент. А шо за контора? Перемоги чи Гулака-артемовського?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки вам вже не підходять? Навряд чи ви візьмете чоловіка на таку ЗП, хіба що студент. А шо за контора? Перемоги чи Гулака-артемовського?

Пішла в декретну відпустку. "Контора" на Перемоги.

Прохання відправляти резюме в ПП. Жінки також можуть відправляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік 18-30років

Знання ПК та офісних програм

Комунікабельність, охайність, відповідальність

ЗП 2000грн

Графік роботи понеділок-пятниця 10.00-19.00, обідня перерва 14,00 - 15,00

Обовязки: прийом замовлень по телефону, інтернет, видача заказ нарядів, прийом та видача техніки

какие требования кроме возраста и знаний пк та офисных програм?если есть место перезвоните 0665661029-Андрей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На даний момент шукаємо дівчину. До роботи можна приступати за кілька днів. Вимоги ті самі. Присилайте резюме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з працівников за 2 місяці шо сі сталось???

Ні, відстрочилась сама вакансія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працював сервісником, в одному великому Луцькому магазині. Виконував всі вищезгадані процедури. Будете шукати не дівчину- звертайтесь:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактично - це нічого не робити. :) І 2к грн ЗП. Це добре. Знань потрібно - ніяких. Освіти - 8 класів достатньо.

Я б пішов :) Правда, у них, мабуть, не офіційно приймають на роботу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактично - це нічого не робити. :)

Ой як ти помиляєшся. Скільки вже на Борді тем і срачу було про гарантійні ремонти, повернення і т.д. Не скажу, що робота страшна прям, але на 2000 можна й кращу знайти. Хіба безгрошів'я підштовхуватиме. Займався цим в одному з великих магазинів, приємних спогадів від цих обов'язків мало, хоча адекватних людей відсотків 95, не менше. Але тих 5 так душу вимотають, що решта 95 не радуватиме.

Я б пішов :) Правда, у них, мабуть, не офіційно приймають на роботу...

Імхо офіційна, не може в приймальній сидіти людина, яка ніде не оформлена. Скоріше за все на мінімалці або й на пів ставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой як ти помиляєшся.

Не помиляюся. Я ж усього то навсього приймаю та видаю. Сам то я нічого н робитиму.

Ну, що я можу взяти із дівчини / жінки, яка в мене прийняла мій не робочий пристрій і віддала не зовсім відремонтованим. не вона ж його робила.

А стосовно "нічого не робити" це не мішки з цукром вантажити, чи серваки цілими днями крутити. Чи там по лікоть в тонері картриджі заправляти.

Скрізь є отих 5%, що виЇбнесуть мозок за день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не помиляюся. Я ж усього то навсього приймаю та видаю. Сам то я нічого н робитиму.

Ну, що я можу взяти із дівчини / жінки, яка в мене прийняла мій не робочий пристрій і віддала не зовсім відремонтованим. не вона ж його робила.

Ця особа є представником СЦ, це єдина людина, з якою спілкується клієнт. Все, що ляпне скаже вона, все це буде від імені СЦ. У випадку гарантійного ремонту, клієнт має право вимагати, на час ремонту, аналогічний прилад з підмінного фонду, якого немає в жодному СЦ Луцька. І окуня прийдеться включати цій дівчині, а не майстрам, бо це не їх клопіт. Ще є купа нюансів по законодавству, воно досить жорстке по відношенню до СЦ і лояльне до споживача. Якщо дівчинка буде тупити і не вивчить основні закони, то дуже скоро буде отримувати зарплату не грошима, а поломаною технікою. Я також приймав-віддавав техніку, а не ремонтував, але шишки сиплються якраз на мене, а не на майстра чи ще когось. Хоча мене возили на семінари до Дніпропетровська, серед яких були спеціальні семінари з юристами, де нам розжовували закони, вказували на підводні камені, плюси-мінуси і т.д. Сумніваюся, що цю дівчину будуть так готувати.

Скрізь є отих 5%, що виЇбнесуть мозок за день.

+1

А стосовно "нічого не робити" це не мішки з цукром вантажити, чи серваки цілими днями крутити. Чи там по лікоть в тонері картриджі заправляти.

Не мішки совати - згоден. Але й прожити зараз за 150 доларів важкувато.

Про серваки і тонери: працював і з людьми і з технікою. З технікою легше, це при тому, що у мене зараз в самого рукі по лікоть у фарбі бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця особа є представником СЦ, це єдина людина, з якою спілкується клієнт. Все, що ляпне скаже вона, все це буде від імені СЦ. У випадку гарантійного ремонту, клієнт має право вимагати, на час ремонту, аналогічний прилад з підмінного фонду, якого немає в жодному СЦ Луцька.

і бла-бла-бла я це знаю :) Сам здавав речі на ремонт :)

Беруть жінку / дівчину, в надії на те, що її ніхто не буде ображати, типу шкодуватимуть.

Загалом в таку сферу потрібна людина (не важливо якої статі) із добре підвішеним язиком. Яка сама може зробити винного із того, хто приніс товар, а не із того, хто ремонтував.

Просто є робота, яка оплачується трошки більше, або й стільки ж. Але відповідальності, і матеріальної у тому ж числі - вагон. Тому я й сказав, що практично - це нічого не робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто є робота, яка оплачується трошки більше, або й стільки ж. Але відповідальності, і матеріальної у тому ж числі - вагон. Тому я й сказав, що практично - це нічого не робити.

А можна з цього місця детальніше? Бо автор після запитання про великий магазин попередньої роботи, навіть не відписав типу ні дякую, чи щось в такому дусі.

P.S вельмиповажні роботодавці, навіть якщо вам кандидат не підійшов, не полініться їм передзвонити якщо обіцяєте. Дрібниця - а приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна з цього місця детальніше?

На вскидку - робота касиром в супермаркеті. Робота з грошима. Матеріальна відповідальність. Роота з людьми. А ЗП - 2000-2500 грн.

work.ua - місто Луцьк - всі вакансії. І там такого "добра" хоч греблю гати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про це вже неодноразово говорилося тут на борді, та й на просторах інтернету також. Доки існує попит - існуватиме пропозиція.

Доки люди будуть погоджуватися працювати за копійки - так і матимемо. Приїхала дитина з села, закінчила технікум і що?? Правильно - треба "зачепитися в місті".

"А мама казали знайти роботу, навіть за 1500 грн / місяць, аби в місті". Звісно, мама і тато допоможуть, а ти синку / доню, працюй. То ж робота в самому Луцьку! Та ще й в супермаркеті!

Для мами з татом, які все життя спини гнули в селі - прорив!, що їхнє чадо вирвалося у місто! А те, що у місті цих грошей вистачить (для сім'ї) лише заплатити за квартиру, та "податки" у школу та садочок. На їжу уже не лишиться. Не кажучи про речі.

Для молодої людини, це також не гроші. Адже усе дорого. Клуби... Пиво... Айфони.. Інші панти.. Джинси... Зводити дівчину на піцу...

Знаю, що у всьому світі є робота для студентів, на яку нікого іншого той брати не хочуть. Оплата відповідна. А у нас, готовий працювати по 12-14 год. на добу за 2000 грн - працюй! Ура! Можна ще двох?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом Женя правий, хоч офтоп трохи. Але не треба ображати прийомщиків. Якщо так взяти, то там скоріше майстри нічого не роблять, ніж вони) Майстер що? Має чіткі обов’язки, безспосередньо з людьми спілкується мінімум, зарплата влаштовує на даний момент, раз працює, контактів із конфліктними персонажами і ситуаціями мінімум (питання вирішує начальство або той же прийомщик). Словом, робота в дечому схожа на роботу в кол-цетрі: ніби відповідальності небагато, але брейнфак ще той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інша сторона. Приходить влаштовуватися на роботу. Питає, яка зарплата. Кажуть 10 000. Він запитує, чи можна ще щось зліва заробити. Кажуть, що ні. Робиш від і до, обід з по, отримуєш ставку. Не підходить. Йде на іншу роботу. Там зарплата 9 000, але лівак буває хіба що раз на місяць, і то не завжди. Не підходить. Йде не третю. Там платять 8 000, а лівак буває 2-3 рази в місяць. Теж не то. І знайшов роботу за 1 000, а лівака коли завгодно і скільки завгодно. Ото, каже, для мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...