Перейти до змісту

Потрібна дівчина.....


Barugan

Рекомендовані повідомлення

Шукаю молоду дівчину хоча і жіночка за 30 також мені допоможе, яка знає іноземну мову.....бажано французьку, ну і німецька також)))) :0006: ні в якому разі російська!!!! шкода студентки з інязу вже по домам розїхались(((((( :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточніть завдання. З французською можуть допомогти. Якраз в районі тридцяточки :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є знайома, яка розмовляє по обох мовах (вільно), працює викладачем в одному з університетів Луцька. Можу дати номер телефону.

p.s. за 30, одружена, є діти :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю молоду дівчину хоча і жіночка за 30 також мені допоможе, яка знає іноземну мову.....бажано французьку, ну і німецька також)))) :0006: ні в якому разі російська!!!! шкода студентки з інязу вже по домам розїхались(((((( :0005:

а що ти з нею хочеш робити по французькі чи по німецькій ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот шо інТєрєсно шукаю дівчину... а пишуть одні мальчІкі...... :0165: Уточню, цікавить 1. Наскільки вона складна у вивченні? 2 Наскільки складна вона у правописанні? виникла необхідність знати хоча б елементарний рівень, щоб орієнтуватись серед населення в місті. Вот і шукаю людину яка порадить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

німецька, французька ... наскільки важко ... Знаю випадки коли пацани під час служби в Афганістані за пів року "сносно" могли спілкуватися на пушту. І це при тому, що їх там цьому ніхто спеціально не вчив. Жизнь заставила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

німецька, французька ... наскільки важко ... Знаю випадки коли пацани під час служби в Афганістані за пів року "сносно" могли спілкуватися на пушту. І це при тому, що їх там цьому ніхто спеціально не вчив. Жизнь заставила.

я таке знаю, але хочу мати уявлення що мене чекає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так напиши нормальний пост, бо не зрозуміло для чого і що ти маєш робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ищу девушку, которая владеет языком по-французки...

один такий чи що ? в чергу ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...