Перейти до змісту

Велочохол на найнер


Рекомендовані повідомлення

Тимчасова тема.

Потрібен велочохол на найнер. У Луцьку придбати десь можливо? (Велозона, Альпініст - немає).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, http://www.velosumka.com/shop/velochehly

тут ще є, але дорожчі. 300 грн за кусок матерії давати не охота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, http://www.velosumka...shop/velochehly

тут ще є, але дорожчі. 300 грн за кусок матерії давати не охота.

Круті велочохли - це круто, але коли їдеш у похід, треба враховувати ньюанс. Той чохол, що дорогий, великий з добротної матерії - важить багато і займає досить багато місця сам по собі в баулі. А для того, щоб провезти вел у плацкарті потрібна просто шмата, аби прикрити його. Я обираю самий простий прямокутний чохол, він компактний та легкий. Потім ще в поході його використовую для різних потреб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі замовляв тут: http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=83&t=31350

Версія К1 для 29".

Легкий і компактний. Свою функцію виконує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот такие габариты имеет ВК-ашный велочехол в запакованном виде:

%25D0%25A4%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BE0269.jpg

%25D0%25A4%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BE0270.jpg

И мне кажется, диаметр колеса не имеет значения для этого чехла. Найнер тоже должен влезть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Развернула я тот чехол, смотрю и думаю, то ли я выросла с тех пор, как брала у них первый чехол, то ли велосипеды нынче не те, но, скорее, ВК уже не торт...

А я то еще удивляюсь - тут обвал, а у них чехол по цене 11-го года продается! Оригинально они вышли из положения, что бы цену удержать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Развернула я тот чехол, смотрю и думаю, то ли я выросла с тех пор, как брала у них первый чехол, то ли велосипеды нынче не те, но, скорее, ВК уже не торт...

А я то еще удивляюсь - тут обвал, а у них чехол по цене 11-го года продается! Оригинально они вышли из положения, что бы цену удержать ;)

Може це на дитячий триколісник чохол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Развернула я тот чехол, смотрю и думаю, то ли я выросла с тех пор, как брала у них первый чехол, то ли велосипеды нынче не те, но, скорее, ВК уже не торт...

А я то еще удивляюсь - тут обвал, а у них чехол по цене 11-го года продается! Оригинально они вышли из положения, что бы цену удержать ;)

Може це на дитячий триколісник чохол?

Діло, скоріше всього у якості, а не розмірі. У мене такий самий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якості чого? Рук кравця? До чого тут якість, коли вирізали на пів метра меньше, ніж потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не. "Недостаток" был обнаружен в путешествии при погрузке. Пришлось юзать, как пришлось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...