Перейти до змісту

Сьогодні зупинили продаж алкоголю


SaymonX

Рекомендовані повідомлення

areshkov27 з того жмиха що лишився я спробував і зробив ЧАЧУ - БОМБА! Все вийшло, женеться як звичайний самогон, дід гнав. Вийшла 56 градусів десь приблизно, самогоном не чути взагалі, колір морсьої хвилі, і приємний присмак винограду після ковтання)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

ну що, гайда робити нову темку ЯК ПРАВИЛЬНО РОБИТИ ВИНО В ДОМАШНІХ УМОВАХ ?

де кожен розкаже секретики та поділиться досвідом? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, гайда робити нову темку ЯК ПРАВИЛЬНО РОБИТИ ВИНО В ДОМАШНІХ УМОВАХ ?

Порийся, є тема про домашнє вино... Кажись в "Кулінарії"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на точках зараз побільшає клієнтів

Точки також піднімуть ціни, 100 %.

Погоджуюсь з -=Mr.BrooX=-, точки - це біда!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як же добре тим хто не вживає......єдине, що коли в тебе свято то проставитись потрібно, трохи по карману більше вдарить. а у всіх інших випадках мені :0031: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так їх ніхто не закриває ті точки. в мене в будинку. Скільки туди мєнтів натравлювали. 2 дні не продають і знов починають. Алкашів бачу відправляю нах. Потім я пройшов і повзуть алканвти. Вже думав може хєранути коктеєлем молотова із запискою у вхідін вдері. АЛе якщо знайдуть буду мати гємор а продавати всеодно будуть.

Може здати тчоку в правий сектор вже ХЗ. Мєнти нічого не рішають.

Щей мужик який там живе в поважна людина. Але його жінка торгує. І в тому році йшов дядькт з тої точки і помер біля під"їзду. Думав ну всьо хана тим уродам. 2 тижні затишшя і знов продають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точки - це біда!

Для родичів-близьких того, хто п"є! Але аж ніяк не для влади та правоохоронних органів. Якщо Ви не вкурсі, загугліть, вже Горбачов закривав і вирубував все і вся - і ШО????

Моя думка аж ніяк не проти закривання. Просто щоб те закривання було реальним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за те щоб позакривати точки! ! ! бо алкаші вже задовбали під під'їздом. треба мабуть люструвати участкових що їх кришують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як же добре тим хто не вживає......єдине, що коли в тебе свято то проставитись потрібно, трохи по карману більше вдарить. а у всіх інших випадках мені :0031: .

Тим хто вживає теж воно не сильно вдарить. а от хто зловживає тому да буде накладно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже Горбачов закривав і вирубував все і вся - і ШО????

Я не кажу вводити сухий закон. Наприклад, по селах гонять всі для себе самогонку і нормальної якості. А от на точках женуть хєрню із селітрою, яку продають постійним клієнтам-алкоголікам. А щоб точки закрити, треба щоб мєнти (які їх кришують) притягувались до відповідальності!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, гайда робити нову темку ЯК ПРАВИЛЬНО РОБИТИ ВИНО В ДОМАШНІХ УМОВАХ ?

Тримай "інструкцію"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

держава анонсувала постанову з сьогодні на сьогодні про підвищення вартості (індикатив). Великі мережі працюють через систему, тому, щоб не попасти заблоковано продаж до нової переоцінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так це ж добре! нехай взагалі вилучать його з продажу і обігу, або ж продають якісний продукт за високими цінами невеликими партіями.

З яких пір алкоголь став продуктом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода, що потім сигарети зростуль лише на 1-3 гривні =(

, це є продукт споживання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода, що потім сигарети зростуль лише на 1-3 гривні =(

, це є продукт споживання

Нічого собі,алкоголь це продукт споживання,без якого нікуди))))))))))))))))))))

Почитай,тобі цей продукт мозгі промив. http://www.tvereza.info/alcohol/fables/foodstuff.html

Одним словом скажу ОТРУТА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадався "бородатий анекдот"

Прибігає синок до батька-алканавта, і радісно кричить

- Тато,тато, мама сказала що горілка подорожчала і тепер ти будеш менше пити

- Ні сину,це значить що ти тепер будеш менше їсти...

Надмірне споживання алкоголю - ДУЖЕ шкідливе для вашого здоров'я, а тих хто малолєткам продає,

взагалі треба на палю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,видно,що ти лише зараз проситав останні пости ))

алкоголь - це товар, він є досить популярним. як на мене - хай ціна буде 100+грн, і тоді п*яниць зменьшиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви так всі думаєте що якщо алкогось стане дорогим то будуть менше пити. Вже цигарки дорожчали багато людей кинуло палити? В мене сусід казав що як пачка стане 6 грн то він кине. Ща бере чи по 11 чи по 13 і далі палить і нічого не кинув. Деколи бабла на марштруку вже немає а на пачку цигарок є.

Стане горілка дорога будуть пити сурогат і відповідно помирати швидше. А якщо будуть помирати тоді таких людей стане менше.

Пох яка ціна. якщо людина вже підісіла конкретно вона буде пити при любій ціні і буде шукати замінники якщо буде не по карману те що п"є зараз.

Там писали що алкогось це отрута. фаст-фуд якби теж до панацеї невідноситься але їдять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,видно,що ти лише зараз проситав останні пости ))

алкоголь - це товар, він є досить популярним. як на мене - хай ціна буде 100+грн, і тоді п*яниць зменьшиться

Товар та продукт споживання це два різних значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у і нормуль,хай дорощає в рази,щоб його перестали вживати взагалі.

Идет борьба с пьянством, вырубают виноградники, сокращают время продажи алкогольных напитков.

У алкаша спрашивают: если водка будет стоить 25 руб. ты пить перестанешь? -Нет, не перестану.

А если будет стоить 100 руб., перестанешь? Алкаш подумал и говорит: -Нет, буду пить. Шабашки буду искать и потом пропивать.

А если сделаем 300 руб. за пол-литра, бросишь пить? Еще подумал.. Ну, -отвечает, хоть раз в получку, да напьюсь.

Тогда спросили: - А если пол-литра будет стоить 20 коп., будешь пить? Алкаш задумался... -Нет, отвечает, не буду.

Но почему, ведь за 300 руб. хотел, а за 20 коп. не будешь? Где логика?

Алкаш отвечает: -Так с одной бутылки что будет.. А так я сразу сгорю, потому что остановиться не хватит сил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одначе весілля поскромнішають.

Фіг там. будуть зі спиртзаводу бодяжений спирт брати. І дешевше і навіть краще. Без акциза і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одначе весілля поскромнішають.

Швидше подорожчають))))

будуть зі спиртзаводу бодяжений спирт брати.

Спіртзавод ТО не резиновий!))) Та й , ніби, спирту вже немає, саме -власного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...