Перейти до змісту

Пропонують відпочинок на о. Світязь (Шацькі озера)


Ніколас

Рекомендовані повідомлення

Пропонують відпочинок на о. Світязь (Шацькі озера), дуже велике гарне подвір’я, є місце на парковку ворота зачиняються, звертайтесь за телефонами 0985897111, 0938304373

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де саме знаходиться і яка ціна за добу? цікавить 2 двохмісні номери на кінець червень на 4 доби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропонують відпочинок на о. Світязь (Шацькі озера), дуже велике гарне подвір’я, є місце на парковку ворота зачиняються, звертайтесь за телефонами 0985897111, 0938304373

Пиши бігом ціни, кількість кімнат, скільки до озера іт.д., бо зараз отримаєш по повній ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра ввечері будуть фото і вся інформація, бо це мене знайомі попросили розмістити почекайте до завтра ок?можу сказати що є 2 містні номери 4 містні і 3 містні спати звичайно в номерах, а не вмашині, хотя якщо захочеш дешевше то і в машині переночуєш, до озера 10 хв може і меньше

Можу скинути силку на фото як виглядала ця місцевість в минулому році, в цьому році переробили набагато краще нових фото чекайте завтра, а поки приблизно можете подивитись. http://svityaz.org.u...ne-podvrya.html

post-25587-0-87769900-1402675455_thumb.g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до озера іти 8-10 хв. , мангал, тенісний стіл, гойдалки-все для відпочинку.Близько магазин. Саме місце знаходження в Шацьку біля озера Світязь!Всі інші деталі за вище даним телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б ціну щоб люди орієнтувались і ваше оголошення було б :_25:

ціна договірна за телефоном +380985897111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало того, що об'ява розміщена в неналежному розділі, так ще й без ціни. тема закрита модератором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...