Jump to content

Вкрали з машини велосипед

Хри

Recommended Posts

Друзі, поможіть, будь ласка, може хто щось підкаже щодо такого ось велосипеда.

Велосипед не надто дорогий, але, певне, він спричинив крадіжку багатьох речей в машині.

Невідомі НЕлюди викрали велосипед з багажника машини прям вночі, на проспекті Відродження, біля Нашого Краю.

Якщо хтось десь побачить чи почує щодо нього, дайте знати, винагороду обіцяю!

фото тільки таке маю, не встигла інших зробити, велосипеду місяць як у мене.

мій номер 099-324-99-30 Христина

post-19944-0-90441700-1402196185_thumb.j

От же гади. Вже з машин байки крадуть. Щоб їх.

Напишіть заяву в міліцію. Останнім часом, люди говорять, міліція почала працювати. Беруться за все і розкривають багато справ. Як старих, так і свіжих. Хоча воно, звісно, раз на раз не виходить. Ну але заяву варто написати.

також була вкрадена китайська магнітола kenwood, пневматичний пістолет Макарова, очки Рей Бан :) та ін.

якщо хтось виявить, що хтось буде продавати перші дві речі, то прошу також повідомити.

Буду безмежно вдячна, за будь-яку інформацію.

Не так хочеться знайти вкрадене, як покарати злодія, щоб завтра він не завітав до когось ще!

Міліцію ми визвали відразу, як виявили, що в 5 ранку відриті навстіж двері в машині.

Вони сказали, що за сьогоднішню ніч вже було 3 повідомлення про крадіжку велосипедів.

ІМХО

наврядчи в Луцьку вони знайдуться. Якщо за ніч три крадіжки то можливо якісь немісцеві, але не факт

100% є наводчик який сказав/показав куда їхати

Останнім часом, люди говорять, міліція почала працювати. Беруться за все і розкривають багато справ. Як старих, так і свіжих.

Брешуть, навіть знаючи злодіїв, міліція спускає все на гальмах, з власного досвіду.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...