Перейти до змісту

Вкрали з машини велосипед


Хри

Рекомендовані повідомлення

Друзі, поможіть, будь ласка, може хто щось підкаже щодо такого ось велосипеда.

Велосипед не надто дорогий, але, певне, він спричинив крадіжку багатьох речей в машині.

Невідомі НЕлюди викрали велосипед з багажника машини прям вночі, на проспекті Відродження, біля Нашого Краю.

Якщо хтось десь побачить чи почує щодо нього, дайте знати, винагороду обіцяю!

фото тільки таке маю, не встигла інших зробити, велосипеду місяць як у мене.

мій номер 099-324-99-30 Христина

post-19944-0-90441700-1402196185_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От же гади. Вже з машин байки крадуть. Щоб їх.

Напишіть заяву в міліцію. Останнім часом, люди говорять, міліція почала працювати. Беруться за все і розкривають багато справ. Як старих, так і свіжих. Хоча воно, звісно, раз на раз не виходить. Ну але заяву варто написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також була вкрадена китайська магнітола kenwood, пневматичний пістолет Макарова, очки Рей Бан :) та ін.

якщо хтось виявить, що хтось буде продавати перші дві речі, то прошу також повідомити.

Буду безмежно вдячна, за будь-яку інформацію.

Не так хочеться знайти вкрадене, як покарати злодія, щоб завтра він не завітав до когось ще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліцію ми визвали відразу, як виявили, що в 5 ранку відриті навстіж двері в машині.

Вони сказали, що за сьогоднішню ніч вже було 3 повідомлення про крадіжку велосипедів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь великі повезуть скинути. і чомусь здається працювали 3. в луцьку продаж дешевих я не наблюдав.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО

наврядчи в Луцьку вони знайдуться. Якщо за ніч три крадіжки то можливо якісь немісцеві, але не факт

100% є наводчик який сказав/показав куда їхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом, люди говорять, міліція почала працювати. Беруться за все і розкривають багато справ. Як старих, так і свіжих.

Брешуть, навіть знаючи злодіїв, міліція спускає все на гальмах, з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магнітоли марки не знаємо, але вона схожа на цю, тільки нема знизу кнопочок.

post-19944-0-28822900-1402213582_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...