Перейти до змісту

Ржавчина на ногах вилки


Рекомендовані повідомлення

Вилка SR Suntour XCM.

Після зими і неправильного зберігання велосипеда на видимій частині ніг з'явилась ржавчина. Не так, щоб глибока, але просто відтерти її не вдалося.

Хто стикався з таким і як її вивести?

Чекаю ваших порад.

Пізніше виложу фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возьми напильник :)

Ну или наждаком поиграйся :)

Зачистить можно будет до металла и заполировать. Но ржаветь будет всё равно - и гораздо быстрее, чем с неповреждённым напылением.

Если ржавчина есть снаружи - то будь уверен, что внутри её тоже хватает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на зиму нада було маслом моторним та навіть тим солідолом змазати, свого роду консервація...

хімією якоюсь треба, бо цеж вилка (а вона ходить?!) можна ше попробувати заполірувати типу крупна нождачка, менша ше менша ше ..і паста гое)) ну це так на хлопський розум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію!

Буду щось робити, про результат відпишусь. Тут мені знайомі хіміки підказали рецептуру, - буду хімічити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Coca-cola з фольгою має допомогти. На цятки ржі налити Coca-cola розтерти мочалкою, довести до кінця фольгою змоченою в Coca-cola.

В Coca-cola є ортофосфорна кіслота, вона перетворювачем іржі.

http://www.drive2.ru/l/1134043/

П.С. Ось чому я не п'ю Coca-cola. Хоча на останній покатушці іншого варінту не було, нічо так, вона мені не дала заіржавіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую!

Вже все виправив. Допоміг досвід роботи з нержавіючою сталлю ну і спеціальна войлочно-абразивна шліфстрічка від Bosch.

Хоча варіант кока-коли, лимонної кислоти і перетворювача іржі теж розглядався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...