Перейти до змісту

гомеопатія


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Народ, хто стикався, стикається і збирається стикатись надалі (в позитивному чи негативному сенсі), розкажіть, як воно? І, заодно, може, хтось познайомить мене з професіоналом-гомеопатом (не перевченим терапевтом, який щось десь чув, але, в цілому, має приблизне уявлення)? А?

А то мене так замахали ті постійні простуди в малих!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спіши пічкати дітей всякими ліками.Навіть гомеопатичними.Простуда це наслідок,треба лікувати причину.Простуди можуть бути через слабку роботу кишечника та шлунка.Можливо їх вже лікували антибіотиками і мікрофлора не поновилась.Ще переглянь харчування дітей.70-80% це повинні бути овочі,фрукти і каші,ще молоко,йогурти.Зменьшити мясне(особливо не давай ковбаси),мучне(особливо здобу),картоплю якщо давати,то найкраще печену,але ні в якому разі не смажену.

Ні в якому разі не давати чіпси,сухарики,жуйки.

Профілактика та підвищення імунитету також дуже важливі.Вранці контрастний душ і змазуй вушка та носики(внутрішньо) топленим маслом(якісним),на ніч ноги обливати холодною водою,перший час можна одразу розтирати грубим рушником..Добре було б навчити їх спеціальному диханню(але не знаю скільки їм років може ще рано).

Найважче буде звикати дітям до процедур,але я знаю,що ти зможеш це зробити у вигляді гри.

Ще для профілактики важливо спати з трішечки відкритою кватиркою.Краще накрити теплішою ковдрою,але вікно не закривати і головне,щоб не було протягу.

ЗІ:якщо діти будуть бачити,що дорослі їдять те, що не дають їм,то це буде великою проблемою.Тому прийдеться самим сідати на таку дієту,а щось "недозволене" їсти втіхаря. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спіши пічкати дітей всякими ліками.Навіть гомеопатичними.Простуда це наслідок,треба лікувати причину.Простуди можуть бути через слабку роботу кишечника та шлунка.Можливо їх вже лікували антибіотиками і мікрофлора не поновилась.Ще переглянь харчування дітей.70-80% це повинні бути овочі,фрукти і каші,ще молоко,йогурти.Зменьшити мясне(особливо не давай ковбаси),мучне(особливо здобу),картоплю якщо давати,то найкраще печену,але ні в якому разі не смажену.

Ні в якому разі не давати чіпси,сухарики,жуйки.

Профілактика та підвищення імунитету також дуже важливі.Вранці контрастний душ і змазуй вушка та носики(внутрішньо) топленим маслом(якісним),на ніч ноги обливати холодною водою,перший час можна одразу розтирати грубим рушником..Добре було б навчити їх спеціальному диханню(але не знаю скільки їм років може ще рано).

Найважче буде звикати дітям до процедур,але я знаю,що ти зможеш це зробити у вигляді гри.

Ще для профілактики важливо спати з трішечки відкритою кватиркою.Краще накрити теплішою ковдрою,але вікно не закривати і головне,щоб не було протягу.

ЗІ:якщо діти будуть бачити,що дорослі їдять те, що не дають їм,то це буде великою проблемою.Тому прийдеться самим сідати на таку дієту,а щось "недозволене" їсти втіхаря. :)

Чесно кажучи, всіх цих вимог я дотримуюсь, ми не їмо нічого забороненого, в нас не користується популярністю мучне, жарене, жирне, доця і я не їмо м.яса, а сина з чоловіком - так. Все тільки варене, готоване на пару, тушене або печене, при чому, ми з чоловіком їмо все ет ж. Процедури - то ми влітку, взагалі, купаємося в холодній воді (коли не хворі), а взимку я теж їх не надто перегріваю, квартиру завжди провітрюю, бавимося, рухаємося. Сухариків, чіпсів і т.д. не їмо. Йогуртів, правда, теж. :smile3: (не люблять). Маленькі, півтора року.

Думаю, проблема в кількох щепленнях, які я ще встигла зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, простуда зі щепленнями не пов'язана (немає постійних щеплень від грипу і т.п.). Цікаво а гомеопати не проти щеплень? http://www.holimed.lviv.ua/u_03_gomeo_003.html . А щодо загартовування, існують спеціальні методики http://refer.org.ua/component/option,com_d...tails/gid,9890/. Ось ще лінк про гомеопатію http://ukrmed.org.ua/cat.php?cat=31050 .

Можна багато чого знайти за допомогою Google.

ця конкретна, може, і не пов.язана, а от в комплексі, те шо ми цілий рік, кожен місяць хворіємо, думаю, цілком пов.язано. Гомеопати проти щеплень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, простуда зі щепленнями не пов'язана (немає постійних щеплень від грипу і т.п.). Цікаво а гомеопати не проти щеплень? http://www.holimed.lviv.ua/u_03_gomeo_003.html . А щодо загартовування, існують спеціальні методики http://refer.org.ua/component/option,com_d...tails/gid,9890/. Ось ще лінк про гомеопатію http://ukrmed.org.ua/cat.php?cat=31050 .

Можна багато чого знайти за допомогою Google.

І ше, мені не лінк ПРО ГОМЕОПАТІЮ треба, мені треба конкретні прізвища і телефони. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька рекомендацій:

# Отправляйте детей раньше ложиться спать (это может оказаться трудным, когда в девять часов бывает ещё светло).

# Откажитесь от поздних ужинов.

# Питайтесь большим количеством фруктов, созревающих в конце лета.

# внимательно следите за тем, как он ходит в туалет.Если у ребенка запор,то обязательно избавится.

# При первых намеках на насморк, давайте ребенку куркуму.

# Ребенок должен пить достаточное количество воды.

Куркума - помогает превращать слизь в жидкость и смягчает начало воспалительного процесса в полостях и слизистых оболоч­ках. Смешайте в пасту равные части куркумы и необработанного меда и давайте по 1 чайной ложке от одного до трех раз в день, в зависимости от того, на какой стадии находится простуда. В неко­торых случаях всего одна ложка пасты сможет остановить насморк. Потребление куркумы является хорошей профилактикой весенней простуды и аллергии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька рекомендацій:

# Отправляйте детей раньше ложиться спать (это может оказаться трудным, когда в девять часов бывает ещё светло).

# Откажитесь от поздних ужинов.

# Питайтесь большим количеством фруктов, созревающих в конце лета.

# внимательно следите за тем, как он ходит в туалет.Если у ребенка запор,то обязательно избавится.

# При первых намеках на насморк, давайте ребенку куркуму.

# Ребенок должен пить достаточное количество воды.

Куркума - помогает превращать слизь в жидкость и смягчает начало воспалительного процесса в полостях и слизистых оболоч­ках. Смешайте в пасту равные части куркумы и необработанного меда и давайте по 1 чайной ложке от одного до трех раз в день, в зависимости от того, на какой стадии находится простуда. В неко­торых случаях всего одна ложка пасты сможет остановить насморк. Потребление куркумы является хорошей профилактикой весенней простуды и аллергии.

Cпати ми в 9 лягаєм. А куркуму де дістати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Може ця тема вже і неактуальна, але в мене була та ж сама проблема з дітьми. Вони хворіли з періодичністю 1 раз на місяць-півтора. Ціле літо діти в мене льопались в басейні, ходили босоніж (по траві, піску і т.п), обливались холодною водою. Червень і липень не хворіли, а в серпні захворіли обоє. Потім знову в вересні, і в жовтні і нарешті в листопаді. Після останнього ГРВІ в них був бронхіт. Причому у всіх троьх. Остапові на той час був 1 місяць, і всіх кололи антибіотиками. Після цього наша лікар сказала, що потрібно зміцнювати імунітет. Закалювання це супер, але мені здається, що після численних простуд дітям потрібно піднімати імунітет ліками, а вже потім підтримувати його оздоровчими заходами. Так от ми пили Бронхомунал (не на правах реклами :) ) просто я бачу результат. Там має бути три курси. І от досі діти складних хвороб не мали.

Тепер про гомеопатію. Як я вже писала, складних хвороб діти не мали після того, як піднімали імунітет медикаментами, але було таке, що в дітей починався нежить, піднімалась температура. Ми їм давали гомеопатичних препарат Енгістол. Спочатку кожні 15 хвилини протягом 2 годин, а потім по інструкції, при чому ми пили його і для профілактики, коли в татка був грип. І ніхто з нас не захворів! Гомеопатичні ліки призначають ті ж лікарі, але як правило паралельно з іншими ліками. Переконана з досвіду, тоді захворювання минає швидше.

Юлямпочка, якщо для тебе це актуально ще, можу порадити лікаря (свого батька). Він лор. Він огляне дітей і щось порадить. Якщо захочеш - кажи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

захочу, канєшно. Єдине, що з тих пір, як я відмовилась від щеплень ми потрохи, потрохи, може, з допомогою анаферону, може, ще чогось, тьфу, тьфу, хворіємо менше. Але, якщо, не дай Боже, що, то я свисну, да? Вадимова аська в мене є, стукну, якщо раптом що :D. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто відмовились і все? А що ваш лікар каже? Наскільки я знаю, то раніше дітей не приймали в школу і садочок якщо немає всіх щеплень. Як зараз ситуація? Особисто я не розумію чому щеплення від деяких хвороб є обов'язковими, і не впевнена, що вони взагалі необхідні. Старшим робила всі, а от меншому лише ті, що в роддомі, а більш ніяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того, як малим зробили щеплення на кір, а вони через місяць обоє злягли (а це не грип, між іншим), я більше жодних щеплень не робила. Потім ми ще півроку (влітку) кожного місяця хворіли. А стосовно "брати-не брати" в садок, так не мають права, але треба досконало знати свої права :), тому що, якщо я беру відповідальність за життя і здоров.я дітей на себе, то далі це мої проблеми. Якщо хоч, можу накидати ссилок, як з цим боротись :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас рецепт простий: кожен ранок фреш з моркви, яблук і селери(корінь)1\4.Діти пють із великим задоволенням, +1 апльсин чи грейпфрукт в день. І хворіємо ми дуже рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 років потому...

апну..хотілось би почути хто за ? хто проти ? ..недавно лікар мене запрошував пройти курс.. тепер вагаюсь.. адже це новий біснез для них, я так поняв ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то є бізнес)

лікувалися, і я і дитина, ніякого результату немає, абсолютно. Народні методи - більш дієві)

але якщо в це вірити,тобто "самовнушения", то мо' й допомагає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тільки за, але не до тих лікарів треба йти які "вкурили" що це є непоганий бізнес, а до тих хто дійсно цим займається і в цьому розуміється. І не сильно це дорого, з моєї практики - майже рівноцінно, тільки що традиційні "лікарі" назначають ще тьму взагалі непотрібних ліків і взагалі традиційна медецина - це й є просто бізнес, 95% давно вже нікого не лікує. Якраз після традиційного лікування життя і заставило йти до гомеопатів щоб повернути вгроблене лікарями здоров"я. Багато людей не довіряє гомеопатії тому що ефект від лікування настає через більший проміжок часу і більшість просто не хоче довго пити те що назначив лікар - гомеопат, багатьом людям простіше жахнути адську дозу традиційних ліків і випльовувати печінку - бо це швидше. Кожний обирає сам

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Хто знає доброго гомеопата в Луцьку? Бажано, щоб він проходив стажування у Центрі Гомеопатії Попових (м. Київ) http://www.homeopat.kiev.ua.

Також є наукові праці лікаря-гомеопата з луцька Н.Я. Бойко. http://www.polykhrest.od.ua/other/years_articles1999_70.php

Хто знає, як з цим лікарем сконтактувати, дайте, будь ласка, знати. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає доброго гомеопата в Луцьку? Бажано, щоб він проходив стажування у Центрі Гомеопатії Попових (м. Київ) http://www.homeopat.kiev.ua.

Також є наукові праці лікаря-гомеопата з луцька Н.Я. Бойко. http://www.polykhres...cles1999_70.php

Хто знає, як з цим лікарем сконтактувати, дайте, будь ласка, знати. Дякую.

Не знаю чи стажувався , але радили знайомі, яким реально допоміг, правда не відразу, гомеопатія як відомо, дає результати через певний час.... Гомеопат Михайлюк Володимир Іванович, приймає на Відродження 41б ( приміщення аптеки) , якщо зацікавило, пошукаю тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...