Перейти до змісту

терміново потрібна людина для сапання городу


lanima

Рекомендовані повідомлення

Терміново найму людину для сапання картоплі. Плата 10грн\год плюс обід.

Тел. 0999086252

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново найму людину для сапання картоплі. Плата 10грн\год плюс обід.

Тел. 0999086252

Сумніваюсь за таку плату...хіба що бомжі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людей які погодяться не варт називати "бомжами"!

але плата дійсно трішки занижена. на даний момент вартість різноробочого становить 15 грн/год.

бажаю вам толкового працівника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас мінімалка 1200грн. Ділимо на 22( в середньому) робочих днів. Виходить 54.545грн. То виходить це все бомжі працюють. І ніхто не кормить, обід з собою беруть. А знаючи мою маму, вона наготує як на гості.

Більше заплатити зараз не маю змоги. Але можу дати з собою молока, сметани,клубніки чи навіть ту ж картоплю, зелень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вам скажу так, якщо людина додає молока сметани та клубнікі-це хороша пропозиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вам скажу так, якщо людина додає молока сметани та клубнікі-це хороша пропозиція.

я б тільки за молоко і творог зі сметаною погодився)

але не ті пріорітети )

Успіху Вам у пошуках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну опять- автор темы предлагает роботу, а тут опять обсуждение зарплаты.

Люди идут работать и за меньшее денежное вознаграждение, правда требовать особого качества не стоит, ну и контроль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну опять- автор темы предлагает роботу, а тут опять обсуждение зарплаты.

Я напмсав , бо маю свою думку.Ті хто хоче заробити гроші - візьме з собою кусень сала , хліба , часничину та сапку і піде працювати , а за обід працюють голодні.Це раз.По друге , скільки просапали ті "уважаємиє" які градом сиплять мінусяки?Чи уявляють вони , що таке посапати хоча б вісім годин?Це не те , що вісім годин знущатись над клавіатурою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина запропонувала роботу. і, посильну для неї платню за це. + готова компенсувати малу платню харчами. Тут питали. чи сапав хтось з дописувачів? :_02: Я сапав, правда , не на заробітках, а для себе - 1 гектар буряків :_02: на трьох. Діло приватне - хочеш берись а хочеш не берись. Єдине що, сумніваюсь, lanima, що ті хто готовий іти працювати на таку роботу, читає борду. Успіхів Вам в пошуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну опять- автор темы предлагает роботу, а тут опять обсуждение зарплаты.

Я напмсав , бо маю свою думку.Ті хто хоче заробити гроші - візьме з собою кусень сала , хліба , часничину та сапку і піде працювати , а за обід працюють голодні.Це раз.По друге , скільки просапали ті "уважаємиє" які градом сиплять мінусяки?Чи уявляють вони , що таке посапати хоча б вісім годин?Це не те , що вісім годин знущатись над клавіатурою.

О том и речь идет! Автора темы не мнение интересует, а работник! Сам предлагал подобную роботу тут на форуме и те же грабли! Закидали советами и предложениями. Обед – это не натуральный расчет, а скорей всего бонус!

В люди работают и за меньшее вознаграждение, только вот темы они такие не читают!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прямо дивуюся Борді. Любу тему,можна перевести в срач. І тут прямо стільки фаховців,з центру зайнятості (сарказм). Кого,що іпе? Людина запропонувала роботу.Хочеш-працюй,не хочеш- далі качай біцуху на пальцях,тиснучи клаву.Чесне слово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий бонус до якісно виконаної роботи вітається, і ще й як. потрібно було дописати що за якісно виконану роботу ви даєте премію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя мама на поле виходить в п'ятій годині ранку. Якщо вас разом з нею відправити, боюся вам взагалі обідати не захочеться))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сапати картоплю то діло хороше, а ще якщо з якімись дівками які пороздягаються, то я б не проти! :_39:

але в даному випадку дівок не буде... :_21:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна зарплата. Ну 5 ранку то звичайно як/кому дається.

В Польщі за днювку - 26-30грн/год. Від 07:00 до 20:00, година обіду (12 роб. годин).

А сікти, в порівнянні з польською днювкою - це загаряння. А якщо ще й поїсти дадуть - взагалі пісня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесне слово, сиджу читаю цю тему і просто в шоці!!! Чому читаю? Бо шукаю від основної роботи, підробіток!!! І дивуюсь з цих робітників за клавою!!!! Постійно "засирають" такі теми!!!!!!!!! Мол важка робота, мало платять!!! Вся робота іде в порівнянні! Але я більш чим впевненний, що знайдеться така людина, що піде робити за 10 грн. год. і це буде не бомж, як хтось тут писав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борд такой борд ) интересно какие работы еще менее оплачиваемые? Канечно это бомжацкая работа за еду, наверно пенсионеры пойдут или те кому нечего есть, но у таких людей ни компа ни интернета нету )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борд такой борд ) интересно какие работы еще менее оплачиваемые? Канечно это бомжацкая работа за еду, наверно пенсионеры пойдут или те кому нечего есть, но у таких людей ни компа ни интернета нету )

Менш оплачувана робота прибиральниць, виховательок в дитсадочках, вчительок молодших класів, санітарок, медсестер, двірників, кухарів, бібліотекарів, половини працівників сільського господарства... Та навіть інспектори в податковій отримують зараз голу ставку 1200грн. Бо зняли всі надбавки. То що? Всіх у бомжі запишемо?

10грн за годину=80грн робочий день=1720грн місяць. В нас всі отримують більше? Це настільки мала сума, що вважається працею за обід?

До речі , питання вирішили дещо інакшим способом. Обдзвонила всіх кумів з проханням допомогти. Ніхто не відмовив. Чекаємо погоди. Спочатку картопля, потім шашлики й усі будуть задоволені.

Тому дякую за увагу, тема деякий час не актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канечно это бомжацкая работа за еду, наверно пенсионеры пойдут или те кому нечего есть, но у таких людей ни компа ни интернета нету )

прикольно ти думаєш! 80 грн+смета+молоко (домашне), тож не погано! їсти то треба, тим більше домашне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі оголошення краще десь в гуртожитку студентів розмістити чи ПТУ, університет. Швидше відгукнеться хтось! 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ребята, девушки у нас тоже честно говоря пошли офисные. Раньше каждая девушка сама умела работать в огороде, тем более помогать маме. )) Не в обиду автору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я офигеваю читая тему. Говорят безработница а работать то и никто не хочет ведь, человек предлагает роботу и скажу нормально платит(это мое мнение), лучше бы пошли и заработали свои деньги наелись бы да еще детишкам молочка да сметаны принесли бы чем тему засорять. Че в Луцке зп повысили? Такие все гордые сразу. У меня тоже огороды так вот в прошлом году тоже искал помошников за сотку, и один как вы говорите бомж даже на опеле приехал вот такие у нас бомжи, кто хочет работать тот везде будет. А в Польшу когда едете по 13-14 часов раком в поле и кормят то не бомжи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та тут поки обговорять тему з усіх сторін то той огород затяне зіллям, що прийдеться брати косу в руки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...