Перейти до змісту

9 маловідомих місць Західної України, які варто відвідати!


Barugan

Рекомендовані повідомлення

Скоро літо і можливо декому захочеться відправитись у подорож. :g33: Пропоную до вашой уваги 9 місць, які не залишать вас байдужими до краси Західної України!!! Це не дуже розпіарені , але при цьому вони досить самобутні і мають щось своє....

Пропонуємо до вашої уваги список маловідомих місць Західної України, які варто відвідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тунель кохання маловідомий - то я іспанський льотчик, кілька років тому всесвітньовідома компанія FUJI знімала там рекламу свого ультразуму. і приїзжали спеціалісти з японії на це дійство.

Насправді місць не 9, їх багато)

Перше, що спало на думку - Тустань

Тустань - шикарне місце, був там у 1999 і 2000, правда лише півдня, бо проходили походом повз нього з ночівлею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тустань - шикарне місце

Буквально вчора дивилась як туди добратись) Дуже хочу!

Там ще г. Парашка та водоспад поряд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тунель кохання маловідомий - то я іспанський льотчик, кілька років тому всесвітньовідома компанія FUJI знімала там рекламу свого ультразуму. і приїзжали спеціалісти з японії на це дійство.

Насправді місць не 9, їх багато)

Перше, що спало на думку - Тустань

Тустань - шикарне місце, був там у 1999 і 2000, правда лише півдня, бо проходили походом повз нього з ночівлею

звичайно.....якщо хтось знає і був десь то діліться з іншими!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тустань - шикарне місце

Буквально вчора дивилась як туди добратись) Дуже хочу!

Там ще г. Парашка та водоспад поряд

ми їхали до Львову електричкою, потім електричка на Моршин, виходили у Стрию, далі автобусом до с. Ямельниця - там 20-30 хв ходи від автобуса є шикарні скелі. прекрасне місце для ночівлі. потім ми йшли на Тустань, - ночували там.

наступний день - вихід на с. Сопіт і на перевал,спускались і ночували, а далі виходили хребет гори Парашка, і в кінці дня спускались в Сколе. знову на електричці у Львів. карту можу пізніше намалювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тустань - шикарне місце
Буквально вчора дивилась як туди добратись) Дуже хочу! Там ще г. Парашка та водоспад поряд
ми їхали до Львову електричкою, потім електричка на Моршин, виходили у Стрию, далі автобусом до с. Ямельниця - там 20-30 хв ходи від автобуса є шикарні скелі. прекрасне місце для ночівлі. потім ми йшли на Тустань, - ночували там. наступний день - вихід на с. Сопіт і на перевал,спускались і ночували, а далі виходили хребет гори Парашка, і в кінці дня спускались в Сколе. знову на електричці у Львів. карту можу пізніше намалювати
буду дуже вдячний =)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...