Перейти до змісту

Консульство РП В Луцьку


Lutsk.reg

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Звертаюся до тих, хто займається питаннями візи для своїх працівників, або просто для отримання винагороди за виконану роботу.

Наша компанія зіткнулася із наступною проблемою: при реєстрації візових анкет на сайті Консульства Польщі система постійно видає інформацію, що вільні дати відсутні до певної дати. Після того, як вказана дата настає, ми заходимо в систему для реєстрації і отримуємо знову ту ж саму ситуацію. Скажіть, чи хтось стикався з такою ситуацією?

Складається враження по якусь домовленість між консульством та візовим центром "VFS.Global": одні ставлять, що дати відсутні, а інші - отримують клієнтів (а кожен платить 300 грн!). Чи це тільки так здається?

При офіційному зверненні до Консульства РП в Луцьку відповідь була настільки прозаїчною, що, склалося враження, її писав першокурсник польського університету ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це грьобана мафія, все куплено. Заробляють на том сумашедші бабоси. Нічого ти від них недоб'єшся. Це УКРАЇНА, тут нічого незмінилося, крім прізвищ посадовців.

А все тому, що кожен не хоче починати з себе, так вже ми привикли жити. Всі як давали гаїшникам, так і дають, як давали за зельму так і дають... Даже я сцуко купив собі водійське посвідчення, бо відать впадло було все офіційно робити, хоча зараз дуже шкодую про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ми теж зіткнулися з такою проблемою, це прото ппц якийсь, дати на сайті зміщуються, а хто тоді реєструється, якщо неможливо тобі зареєструватися. Окрема проблема візовий центр, вже й там не можна подати документів, за онлайн реєстрацію я вже мовчу, а телефони постійно зайняті. Виходить усі ті люди просто напросто змушені користуватися послугами посередників, які сидять в приміщенні біля посольства. Були в однієї з них, вона собі нормально реєструвала заяву в той час коли іншим це недоступно. З цим треба щось робити. Зареєструвалися у візовий центр після того як консул сам подзвонив.

Доречі треба знову буде документи на шенген подавати, а як онлайн зареєструватися всі пофіг, кажеш їм що ло вас додзвонитися неможливо, а вони кажуть, що це не може такого бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене така сама проблема! Не можу зареєструватись навіть у візовому центрі, не говорячи вже про консульство! Строк запрошення спливає 22.07. вже не знаю що робити!

Задовбало фсьо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візи викидають на сайті в понеділок і їх моментально заповнюють візові центри і відповідно собі косять бабло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я два рази на сайті раз по телефону записувався в візовий центр.

Ні до яких посередників не звертався, подав доки через 7 днів отримував візу.

Маю річного мультіка класу "С" на 90днів

Видно мені везе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я два рази на сайті раз по телефону записувався в візовий центр.

Ні до яких посередників не звертався, подав доки через 7 днів отримував візу.

Маю річного мультіка класу "С" на 90днів

Видно мені везе :)

Коли ви це робили? я в травні теж реєструвався і отримав шенгенку на два виїзди. а останній тиждень аншлаг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження, що користуватися послугами посередників (рєшал з подворотні) багато людей хочуть добровільно, хибно вважаючи, що з ними надійніше і швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження, що користуватися послугами посередників (рєшал з подворотні) багато людей хочуть добровільно, хибно вважаючи, що з ними надійніше і швидше.

а як дане питання вирішити самому правильно і по совісті? Вони ж там все монополізували. згоден, трохи затягнув, та, все ж таки, не думав що за місяць до бажаної дати не зареєструюсь. Кому поскаржитись?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Электронная система - гамно еще то! Почти нереально зарегистрироваться, а если регистрируешься, заполняешь анкету, жмешь "зарегистрировать" выбивает "неверный id", может я что то не то нажимаю я хз. Наши "жулики" уговорили поляков поляков паходу через аткат пропускать всех через визовые центры. Так как у меня не местная прописка то завтра еду в Одессу, за услуги местного визового центра заплатил 150 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як дане питання вирішити самому правильно і по совісті? Вони ж там все монополізували. згоден, трохи затягнув, та, все ж таки, не думав що за місяць до бажаної дати не зареєструюсь. Кому поскаржитись?)))

Запишіться на прийом до консула. Там поясните свою проблему, консул допоможе (в крайній мірі нам назначив дату подачі,.. в візовий центр правда....). (Можна спробувати без запису, якщо хтось не прийде, і час залишиться то прийме і без запису, .. але не факт). Запис по телефону (ніби цей 280 640, якщо-що там скажуть потрібний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження, що користуватися послугами посередників (рєшал з подворотні) багато людей хочуть добровільно, хибно вважаючи, що з ними надійніше і швидше.

Бо ніхто не хоче паритись, в нас же як краще переплатити але мені ж буде добре. А потім ходять і жаліються шо жити хєрово. І так у всьому...це вже якісь гени хабарництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я два рази на сайті раз по телефону записувався в візовий центр.

Ні до яких посередників не звертався, подав доки через 7 днів отримував візу.

Маю річного мультіка класу "С" на 90днів

Видно мені везе :)

Коли ви це робили? я в травні теж реєструвався і отримав шенгенку на два виїзди. а останній тиждень аншлаг

Порядку 3 тижня назад.

Складається враження, що користуватися послугами посередників (рєшал з подворотні) багато людей хочуть добровільно, хибно вважаючи, що з ними надійніше і швидше.

Я замітив що через аля рішал, йдуть люди з ще глибших провінцій ніж наша та сіл.

На заробітки, йопта :)

а як дане питання вирішити самому правильно і по совісті? Вони ж там все монополізували. згоден, трохи затягнув, та, все ж таки, не думав що за місяць до бажаної дати не зареєструюсь. Кому поскаржитись?)))

Лист Консулу.

Далеко не факт що це щось дасть, але поскаржитись це мабуть єдиний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Довбана лібералізація візового режмиу доведе до того, що за послуги будемо по 1000 грн платити :)

Шахрайство одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в лісі здохло стадо бізонів) я додзвонився у візовий центр, висів на проводі хвилин 20, поки мене з'єднають з оператором. І це все заради того, щоб вона мені сказала, що наразі вільних дат на запис немає ні в Луцьку, ні в Рівному...хай би їх качки покопали)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як це вийшло, але фраза

а як дане питання вирішити самому правильно і по совісті? Вони ж там все монополізували. згоден, трохи затягнув, та, все ж таки, не думав що за місяць до бажаної дати не зареєструюсь. Кому поскаржитись?)))

насправді належить не мені, а користувачу kuper11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, мені. справедливий Ви чоловік!))

Сьогодні так як би зареєструвався на необхідне число у Віовий центр.

Не сам, Специ за винагороду роблять вражаючі речі)

Але в загальному проблема залишається, от це сумно(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, мені. справедливий Ви чоловік!))

Сьогодні так як би зареєструвався на необхідне число у Віовий центр.

Не сам, Специ за винагороду роблять вражаючі речі)

Але в загальному проблема залишається, от це сумно(

Згоден, це явище прикре і сумне.

Я сьогодні одного знайомого з дуже подібною, до Вашої, ситуацією надоумив заявити про це особисто Генеральному консулу, бо він відмовився від послуг "вуличного спеціаліста". Просто чоловік немає грошей. Цікаво, якби консульство отримало сотні таких заяв, може б що і змінилося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я два рази на сайті раз по телефону записувався в візовий центр.

Ні до яких посередників не звертався, подав доки через 7 днів отримував візу.

Маю річного мультіка класу "С" на 90днів

Видно мені везе :)

Коли ви це робили? я в травні теж реєструвався і отримав шенгенку на два виїзди. а останній тиждень аншлаг

Порядку 3 тижня назад.

На сайті консульства? Сам один? Чи все ж через "спеціалістів", чи як їх там, в консульстві.

Просто я особисто з ночі кожного понеділка заходив на сайт 1 раз на годину приблизно, щоб заявку зареєструвати, і завжди напис що

Чергові ліміти реєстрації візових заявок будуть доступні такого-то числа.06.2014 p.

ну тобто цього ж дня. Потім заходив о 15.20... те ж саме, а потім о 16.10 десь і вуаля

Чергові ліміти реєстрації візових заявок будуть доступні такого-то числа.06.2014 p.

вже наступного понеділка

І так щотижня... Це або я не везучий такий, що не потрапив за 30 хв присутності заявок в число щасливчиків, або... ну самі вже знаєте що.

А на рахунок по тел. візового центру , то про це неподобство я вже вище написав

Згоден, це явище прикре і сумне.

Я сьогодні одного знайомого з дуже подібною, до Вашої, ситуацією надоумив заявити про це особисто Генеральному консулу, бо він відмовився від послуг "вуличного спеціаліста". Просто чоловік немає грошей. Цікаво, якби консульство отримало сотні таких заяв, може б що і змінилося?

До генерального навіть не знаю як попасти) Але консулу який мене приймав я пояснював, що "так і так ні на сайті консульства ні візового центру ні по телефонах зареєструватися не можливо" то була відповідь по типу "люди ж якось реєструються".

Правда консул ще подзвонив у візовий центр і призначив мені дату подачі документів... чомусь не в самому консульстві..

Так-що можливість в принципі є, але не так все просто))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До консула, звичайно, не зайдеш з вулиці. Але і генеральний консул, і начальник візового відділу щотижня ведуть прийом громадян (здається, є інфа на сайті). І такий прийом ведеться точно. Звичайно, слід записатися на прийом по телефону (можна також спробувати записатися на прийом мейлом).

Найкраще мати письмову заяву з викладеним змістом питання.

Консульство повинно контролювати діяльність візових центрів (хоча вони абсолютно самостійні фірми, які не є структурою консульства і жоден їх працівник не є консульським працівником). Впевнений, що консульству залежить на тому, щоб робота у візових центрах і біля них була прозорою і легальною.

Згаданий тут вище щотижневий графік "вкидання" до електронної системи вільних термінів (типу, в понеділок)насправді не існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ця ситуація дістала вже так, що написав я офіційний запит (з листом поштою - включно) на генеральне консульство в м. Луцьку і на посольство в м. Київ. Крім того, такий самий запит повисилав їм на електронну пошту. З консульства м. Луцька прийшла така відповідь:

"Шановний Пане,

У відповідь на Ваш лист від 14.05.2014 р. Генеральне Консульство РП в Луцьку повідомляє, що місця для реєстрації на сайті Консульства (www.e-konsulat.gov.pl) додаються по понеділках. У випадку, якщо немає можливості зареєструвати візові анкети на сайті Консульства, можна подавати документи через Візовий Пункт. В Пункті Прийому Візових Анкет у Рівному та Луцьку вільні місця для реєстрації доступні до кінця травня.

З повагою,"

От так от! Я ніби останній баран, про це не знав, а мені відкрили очі на білий світ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ця ситуація дістала вже так, що написав я офіційний запит (з листом поштою - включно) на генеральне консульство в м. Луцьку і на посольство в м. Київ. Крім того, такий самий запит повисилав їм на електронну пошту. З консульства м. Луцька прийшла така відповідь:

"Шановний Пане,

У відповідь на Ваш лист від 14.05.2014 р. Генеральне Консульство РП в Луцьку повідомляє, що місця для реєстрації на сайті Консульства (www.e-konsulat.gov.pl) додаються по понеділках. У випадку, якщо немає можливості зареєструвати візові анкети на сайті Консульства, можна подавати документи через Візовий Пункт. В Пункті Прийому Візових Анкет у Рівному та Луцьку вільні місця для реєстрації доступні до кінця травня.

З повагою,"

От так от! Я ніби останній баран, про це не знав, а мені відкрили очі на білий світ.

Так, згоден, просто бюрократична відписка і якась фігня повна. Може варто повідомлять їх про факти явної корупції у візових центрах і біля них? Такого бояться всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме зараз є доступні дати реєстрації для подачі документів в візовому центрі, було 07.08.14 ще доступно

Реєструйтеся https://www.visaserv...ppointment.html

Все-таки це все із-за величезного напливу, як я собі це зрозумів. Бо місяць "страждань" тільки для того щоб зареєструватися це вже занадто... Але, як кажуть, хто не діє у того нічого не виходить :)

Ще зробив висновок. Якщо не бажаєте платити баригам, то варто разом з дружиною (братом, батьком, .....) додзвонюватися і одночасно перевіряти сайт, інакше у вас буде дуже мало шансів.

Заявки швидко закінчуються.

Моя дружина додзвонилася все ж, призначила дату реєстрації на 1.08, я буквально за пару хвилин зайшов і доступна дата 07.08, так що поспішайте)

Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...