Перейти до змісту

PS3 Super Slim


zverexe

Рекомендовані повідомлення

Придбав приставку PS3 Super Slim і хочу прошити її щоб можна було грати взломані ігри. Чи можна прошити в домашніх умовах? Чи потрібно здавати кудись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в луцьку таке роблять?

на сьогоднішній день це дороге задоволення, на супер слім-ставлять тільки кобру(плата яка підєднується до розємів всередині консолі), сам ви це не зробите

а ціна вказана вище постом - нормальна!

просто коли купуєте такі речі то треба не спішити і трохи часу виділити і покляцати в неті що до чого! можна знайти б/у пс3-слім з прошивкою, яка піддається кастомній прошивці, а це без проблем робиться в домашніх умовах, або ж купити вже прошиту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роблять http://lutsk.vol.slando.ua/obyavlenie/sony-playstation-3-proshivka-ps3-ustanovka-chip-cobra-ode-qsv-v-nalichii-ID8KeN3.html#5dd845c3bd;promoted

краще продай і купи прошиту. Десь читав що кобра глючить і багато скарг на неі

а за скільки взяв???

Тут прошиту продають...правда фат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взалалі то не купив ще а тільки замовив тому можу відмінити замовлення. супер слім нова коштує 95 євро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взалалі то не купив ще а тільки замовив тому можу відмінити замовлення. супер слім нова коштує 95 євро

На пристрої стоїть Вебман , через нього можна виставити максимальну допустиму темпаратуру . (правда буває гуде що мама поможи) але в мене ніколи не вісла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить інфа про xbox. вона так само прошиваєця як і сонька чи простіше? читав в неті що простіше з її взломом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...