Перейти до змісту

Зшиваємо Україну!


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Цю тему варто було б розмістити у розділі ,,Суспільство,, , але такого чомусь нема.

Отже.

Сьогодні архіважливо наводити мости зі Сходом.Люди з людьми.Одиним з перших напрямків бачу встановлення прямих стосунків між нашими дітьми.

Нехай кожна школа нашого міста спілкується зі школою з Луганська .Можна організувати обмін учнями, тиждень-два наші діти живуть у їхніх сімях, а їхні у наших.

Влітку ха їхні діти побувають зміну на Світязі, подивляться ,відпочинуть, освояться.

Тоді через 5-10 років вони виростуть справжніми патріотами України, і не буде таких ситуацій.як сьогодні.

Дуже велику роль тут бачу вчителів та директорів шкіл.

В кого є думки , пропонуйте, як можна реалізувати таку потребу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідея про Світязь не погана. Також можна робити чемпіонати по математиці/фізиці міжрегіональні, також тренування/олімпіоді обласні по волейболу/футболу/баскетболу, а ще запропонувати тур по замкам, щоб влада кожної західної області надала житло для учнів 9-11класів та провела цей тур (уряяя, халява). Також можна зробити запрошення щось плану тік-і-тока, щоб малюки бачили справжню Західну Україну разом із своїми батьками.

варіантів просто тьма, але ж ... грошей немає, бажання немає, розуму немає.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея дуже гарна, але на жаль, вона реальна тільки після закінчення подій на сході(Луганськ, Донецьк і таке інше). Я , наприклад, планую запросити свою рідню з Одеси,і, як що буде можливо, з Севастополя. Племінниця викладачка в одній з Севастопольських шкіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вашу ідею цілком підтримую! Але є одне але я вже декілька днів спілкуюсь з людьми зі сходу і запрошую їх до нас, но вони кажуть що вже пізно їхати і щось міняти, вони вже вирішили для себе і повороту не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...