Перейти до змісту

Поїздка на Польщу в Хелм ! Закупіться продуктами до свят !


Рекомендовані повідомлення

Поїздка на Польщу в Хелм ! До продуктових супермаркетів,магазинів.

17 числа о 3-4 годині ночі.

Є 2 - 3 місця!

Закупіться продуктами до свят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так,сир,порошок,ковбача,бочок та інші виходить дешевше! а голвне ЯКІСНІШЕ! І на границі курс менший.

Ціна проїзду?

100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так,сир,порошок,ковбача,бочок та інші виходить дешевше! а голвне ЯКІСНІШЕ! І на границі курс менший.

Ціна проїзду?

100

ви дасте 100? чи то вам треба дати таку суму? я не в курсі ваших Луцьких приколів, але у Володимирі і Ковелі то зазвичай платять тій людині яка їде з нею "на підсадку".

Може вибачаюсь що втручаюсь в тему я давно вже не човникував, навіть картка закінчилась, зараз геть не в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так все вірно,але це поїздка по закупи продовльчихз товарів не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При такому курсі злотого хіба це рентабельно?

може хто що чув, що там з валютою? курс буде падать чи підніматись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так все вірно,але це поїздка по закупи продовльчихз товарів не більше

Що саме вірно? вірно Ви даєте 100? чи Вам треба дати таку суму? так хто кому платить?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На закупи в Люблін виїзд 2 рази на тиждень.Дні виїзду можуть корегуватись під пасажирів.Легкове авто з кондиціонером.Вартість 300 грн в дві сторони. При потребі мовна та інформаційна підтримка.099-290-81-2О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До топікстартера. В Хелмі мало що цікавого, не полінітся і затратьте своєї пару грн і везіть шопінг туристів в інші цікавіші місця на закупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну пряяяяям.... Так уж и контрабандисты. Я бы сказал "хитрые туристы" , нууууу Вам виднее. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

На закупи в Люблін виїзд 2 рази на тиждень.Дні виїзду можуть корегуватись під пасажирів.Вартість 300 грн в дві сторони. При потребі мовна та інформаційна підтримка.099-290-81-2ОАктуально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У Білорусь та Польшу на підсадку з поверненням мене у точку виїзду (туди і назад) у будь-який час (цифра відсутня)994 41 48 62. Умови: беру не себе ваш товар в межах лімітів перевезення на таможні.

Про себе: не курю, худий по габаритах, мовчу всю дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...