Jump to content

Приватизація

Recommended Posts

Привіт всім!

Виникла потреба приватизувати дачу. Підкажіть як це зробити швидко і якісно? Може є хто цим займається?

Всем привет!

У меня аналогичный вопрос но с продолжением.

Я хочу продать дачу, а покупатели хотят ее купить в кредит! (под залог моей дачи.)

Но чтобы взять под нее кредит она должна стать не дачей, а жилым домом.

Участок приватизирован как садовый, (т.е. сначала нужно поменять целевое назначение участка с садового на- "під забудову").

Подскажите как и где проще и дешевле это сделатть?

Призначення земельної ділянки міняється в земельному кадастрі (в Луцьку це здається біля економічного корпусу ВНУ) - простіше робиться тільки через знайомих (така правда сьогодення). А на рахунок того, чи треба із самого будинку робити житловий, то я сумніваюсь, хіба в банку так сказали, бо будинок сам є, просто не житловий і все! А взагалі якщо сума невелика, то можна готівковий кредит взяти і не мучитись (бо при іпотеці плюс до кредиту треба платити ще і страховку кожен рік, оцінку, витяги з БТІ брати, нотаріус - а це тягне немаленьку суму).

А взагалі якщо сума невелика, то можна готівковий кредит взяти і не мучитись (бо при іпотеці плюс до кредиту треба платити ще і страховку кожен рік, оцінку, витяги з БТІ брати, нотаріус - а це тягне немаленьку суму).

у меня один вопрос: вы давно с кредитами дружите?

судя по данному высказыванию - ни разу.

ипотека - она на то и ипотека, что там 10% годовых

а cash-loan без залога и пр - под 35%, например

есть немного разницы?

ладно, это офф.

теперь топ: (по приватизации садового участка)

1. в руководство садово-огороднего общества за справкой про владение участком

2. в земельный кадастр (возле миськрады)

3. в кадастр на Винниченко

4. после утверждения миськрады (делается без участия на сессии) приедут померять участок. тут скорее всего может быть штраф за излишки. у нас был копеешный.

5. регистрация в реестре (возле кадастра 3-эт здание там же, напротив старого корпуса ВДУ на Винниченко)

муторная тягонина, но от нее не избавиться. месяца 3 может тянуться.

в любом случае в каждой конторе твой следующий шаг можно спросить - они подсказывают.

у меня весь этот путь отец прошел, а он вообще по конторам не ходок. но ничего, приватизировал кусок земли :)

ощад(банк) дает кредиты под землю. толи от 12.99%, толи от 13.99%

учитывая состояние ощада в Луцке - запросто откредитуют и не "под застройку"

Да, Shura, я розумію що іпотека дешевша, але якщо сума невелика, то простіше взяти готівковий, а ту ж саму іпотеку ви під 10% не знайдете (за ними точно буде щом. комісія стояти) і порахуйте ще витрати на зміну призначення, витяги, послуги нотаріуса, страховку (і позичальника і іпотеки), хабар десь точно я думаю проскочить! А час на це все (муторна тяганина до 3 місяців)?

1. срок получения ипотечного кредита - 2 недели.

2. взятка кому и зачем?

3. ипотека под 8.99% в швейцарских франках - велкам в УкрСиб

4. какая ежемесячная комиссия?

5. небольшая сумма - это до 1000 долларов. за такие деньги участки не продаются

6. нотариус, страховка и пр. - почти все проблема того, кто покупает, а тут продавцы. (кстати, "позичальника" не надо страховать)

6.1. все равно сумма этих накладных расходов около 300 долларов (это если цена за 10К долларов перевалит)

думаю хватит. высчитывать сумму, при которой станет выгоднее брать кеш - влом. думаю, это около 1000 - 1500.

ЗЫ: только все эт оффтоп. продавцам земли мои извинения. не удержался.

Якщо клієнт розрахується просто готівкою, то нащо тоді тягамотіна з переоформленням землі "під забудову" і з будинком щось робити (житловий-нежитловий). І оце в час впирається + час на оформлення кредиту. А хабар для всього, що буде зв"язано з землею (зміна призначення). По-друге, на швейцарські франки всі жаліються (я в валютих операціях не сильний, але казали що звязано з конвертацією, так як немає чіткої прив"язки до курсу), для прикладу в євро кредити дешевші ніж в доларах, але тим не менш доля цих кредитів мізерно мала в порівнянні з гривнею і доларом. По-третє позичальник таки страхується (на суму кредита).

Невелика сума - це не 1000 дол., а до 5000 дол. (якраз два бланка в різних банках).

1. привыкли у нас взятки давать :)

2. жалобы на франки - только из-за того, что большой промежуток между покупкой и продажей (удорожание кредита где-то на 1% из-за этого получается). к курсу оно как раз таки и привязано.

3. в долларах больше кредитов - курс более стабильный.

4. на шиша страховать заемщика? случись с ним что - предмет залога = собственность банка. а кредит они выдали на 75% от оценочной стоимости имущества, находящегося в залоге

5. какие два бланка? имеются в виду бланковые кредиты?

6. 5000 долларов. хорошо. взяли сумму 5000 на условиях кеша под 25% и ипотеки под 10%.

рассчитываем выплату за 5 лет

переплата по кешу (%%) - около 3150. при ипотеке - 1300.

подсчет грубый, но разницу видно?

ЗЫ: ипотечный кредит можно получит под залог квартиры.

1. "Привикли взятки давати" -- це всім відомо що і звідки.

4. Да, на словах все просто: прийшов і забрав. Але на ділі воно зовсім все по іншому (1-2% до кредиту і додається із-за можливості ризику неповернення кредиту. Це на Заході прийшов і забрав, а в нас так законодавство не працює. Одним словом банки менш захищені і в наслідок +1-2% і страхування позичальника з вигодонабувачем в особі банку). Я чув ні одного банку, який би давав автокредит або іпотеку без страховки позичальника (може відстав - просвітіть який).

5. Да, бланк -- бланковий кредит!

6. Сам тільки що рахував, то співвідношення по переплаті бланк/іпотека вийшло 2,5/1 (без врахування витрат на оформлення).

А взагалі-то ми перейшли в спір і це вже не по цій темі, думаю по кредиту rutra38 зробить висновок, та і схему приватизації Ви розкрили досить нормально!

ну, я ни с кем не спорил. мне в данном вопросе спорить - что на луну дуть для заметания американских следов пребывания :)

отношение 2.5/1 вытекает из 25% и 10% (при одинаковом сроке) . только когда это 25/10 - это одно, а когда 2500/1000 - другое :D

я как бы только в УкрСибе ипотеку брал - но меня не страховали :D

те, кто скажет, что я на тот момент там работал - отвечу: в залог моего кредита шла квартира жены. квартиру страховал. а жену нет.

2,5/1 я прикинув на кредитних калькуляторах, а про страховку, то все ж странно, по умовам Вас мали страхувати, але... хм... Ну да ладно... /хотя в мене така натура, що завтра в сиб подзвоню... і завтра напишу/ :)

Всем привет!

У меня аналогичный вопрос но с продолжением.

Я хочу продать дачу, а покупатели хотят ее купить в кредит! (под залог моей дачи.)

Участок приватизирован как садовый, (т.е. сначала нужно поменять целевое назначение участка с садового на- "під забудову").

Подскажите как и где проще и дешевле это сделатть?

А я хочу купити дачу. Без кредитів :lol:

Може якось напишеш в приват шо, де і за скільки.

Цілком серйозно

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...