Перейти до змісту

Парк за РАГСом


Songoku

Рекомендовані повідомлення

треба організувати групу людей, яка буде слідкувати за тими, хто смітить, кинув бичка, підійшли й одразу вибили два зуба, далі думаю виробиться рефлекс що бички краще викидати на смітник, викинув папірець мимо урни, підійшли, зламали пальця - тільки тоді будуть люди дотримуватись взагалі якихось правил, так само як з паркуванням авто де взагалі ні в які ворота не лізе, деякі ставлять своє авто біля пісочніци в дворі де діти граютьс, а якби пройшовся б рейд з молотком - думаю такий підхід би за місяць-два вирішив би проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, підтримую, але це метод окупантів.

краще після повних змін назначити патрулі у парках, зробити штрафи по 500грн за сміття і по 1000грн за пі-пі, і буде чисто + завди у патрулів вчасна з.п. (я про офіційну)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба організувати групу людей, яка буде слідкувати за тими, хто смітить, кинув бичка, підійшли й одразу вибили два зуба

Зуби вибивати не обов'язково, але членів Самооборони з тих районів можна попросити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, який поводить себе хамськи він відчуває тільки силу, штрафом його не налякаєш.

Наприклад якщо в мене є купа грошей, і штраф за те що я "сіній" буду їздити, нехай там 10 тис грн., та мені пофігу, мені ці 10 тис. раз сходити пообідати в ресторані, і що мене це зупинить не сідати "синім" за руль?

Чи мене зупинить штраф в 500 грн. за викинутий недопалок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так порушуючи 3 рази ці правила, заберуть у тебе на 2 роки права і заставлять до соціальних робіт - щоб ти відробив 50+ годин прибираючи парки під наглядом. Ось для нього справжнє покарання - позбавлення пересування та привселюдне приниження - як це мажик прибирає сміття!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-64-0-80779100-1397197323_thumb.jpg

Килимів з сміття більше немає.

Як висновок: ПП ніколи не буде роботу по обслуговування інфаструктури так дешево!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Килимів з сміття більше немає.

От і добре, бо сьогодні міська рада буде там прибирати:

Облаштуймо разом сквер Героїв Майдану

11.04.2014

Завтра, 12 квітня, в рамках всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!», працівники міської ради прибиратимуть сквер Героїв Майдану за РАЦСом.

Нагадаємо, що рішенням сесії міської ради від 26.02.2014 року, з 1 березня 2014 року площі перед Палацом урочистих подій надано назву Героїв Майдану. Сквер за будівлею тепер також носить таку назву.

Тож просимо усіх небайдужих мешканців міста, підприємців, керівників установ та організацій долучитися до наведення благоустрою скверу, облаштування доріжок, встановлення ліхтарів та лавок.

З питань облаштування скверу Героїв Майдану можна звертатися у департамент житлово-комунального господарства за тел. 773150; управління містобудування та архітектури за тел. 777863.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...