Перейти до змісту

Парк за РАГСом


Songoku

Рекомендовані повідомлення

Парк за РАГСом.

Хожу через нього 4 рази на день мінімум. Жінка з дитиною гуляє щодня.

І от цьогорічна весна. І так постійно.

post-64-0-36611700-1397110730_thumb.jpg

post-64-0-36997600-1397110789_thumb.jpg

post-64-0-09646600-1397110877_thumb.jpg

Виходиш за межі парку і до самої роботи, тільки поодинокі випадки сміття, явно щойно викинуті "Євроукраїнцями".

Того року так не було, хоча смітники вже були і купа людей, на лавочках, тусувалась.

Парк час від часу прибирається, оскільки в нього заганяється 12-15 чоловік, але таке, по словам жінки та по власним спостереженням, аж раз в місяць. І це вроді як не ЖЕК, бо в ЖЕКа як вже не прибирають, але їх роботу хоч інколи видно.

Тому прошу людей "бомбити" телефоними та письмовими заявками 15-80, поки не вкрутять хвости підприємству, яке прибирає парк. Оскільки Ми люди, а не свині щоб в такому відпочивати, + більш ніж впевнений, що гроші на парк Романюк виділяє, а от його обличчя парк всеодно загажений.

П.С. Сам сьогодні постараюсь зїздити і написати заяву, оскільки стаціонарного телефону немаю, а з мобільного незнаю як. Вообщем достали "працюйчики".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще б написав 12 квітня з пакетиками зустрічаємося і прибираємо. хто має граблі - беріть із собою. також потреба у великих мішках.

скинути по 5грн і замовити послугу вивезення сміття у viksik

попросити поставити ЖЕК кілька сміттєзбиральників.

за 2 дні можна успіти усе організувати.

п.с. так, люди козли і свині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу самі люди в цьому винні бо відсутня елементарна культура і я надіюсь що з часом все виправиться

Парк ще відносно чистий та прибраний порівнюючи його з тим що на 40-му .... там повний ппц. Кожного дня коли проходжу/проїжаю через нього до салюта то думаю якби то те сміття обійти/об'їхати. На днях бачив щось прибирали і то тільки біля стадіона. В загальному це просто звалище сміття, використаних памперсів та пластикових бутилок. Якщо буде можливість то натякніть що в нас не один парк в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що смітників мало. подивіться на фото. маленький переповнений смітник і люди кидають сміття біля нього. вітер розносить по всьому парку. урн треба в 3-4 рази більше+великі контейнери по кутках парку. звісно що прибиральникам треба більше уваги приділяти парку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-=Mr.BrooX=-

Ну давай щодня збиратись, безкоштовно прибирати. Давай сміття в брище вивозити. І все власними силами.

Угу, давай все замість влади робити, тоді, вибачте, навіщо нам така влада і такі виконавці???

Проблема в тому що пустий смітник я бачу раз в 3-4дні, от того і переповнюється, бо прибирають рідко. А от контейнери біля парку це навряд, бо впринципі біля панельок їх штуки 3 стоїть, акурат на краю парку і проблему не вирішує.

Люди повірте 15-80 при вже невеликій кількості заяв, попадає на розгляд, а при великій і до Романюка на стіл. І хвоста крутять за таке. Принамні на мою поодиноку заяву, відповів і винний, і канцелярія. Так що революцію вже вмієте організовувати, тепер пора навчитись тиснути на владу і бажано папірцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу самі люди в цьому винні бо відсутня елементарна культура і я надіюсь що з часом все виправиться

при чому в данному випадку культура ? Смiття викидають у смітник? У смітник. Своечасно чистили б смітники, того бруду було б в РАЗИ меньше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2olun4ik

Не коректна афіша. 12,13,15,16,18,19...... І так до кінця світу...

Не слабо. Я все сміття, або доношу до ще пустої урни/контейнера або додому до смітника. За це мене друзі називають чудаком, а мало б бути навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сміття в парку з"явилось за допомогою "малолєток", які в ночі там бухарать, а не від мам які з калясками. Патруль чи самооборона(велопатруль), зловити і наказати. Районний відділ міліції за 300 метрів, є куди завести і написати. В центральному парку навчили, і всі знають що там патруль-покарають, так і тут.

gigant урн треба в 3-4 рази більше+великі контейнери по кутках парку- не підтримую Вигляд від того кращим не стане. і чи захочеться взагалі туди заходити.

post-20019-0-15736600-1397113844_thumb.j

post-20019-0-15736600-1397113844_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не слабо. Я все сміття, або доношу до ще пустої урни/контейнера або додому до смітника. За це мене друзі називають чудаком, а мало б бути навпаки.

Якби так всі робили то в нас було б чисто

А виходить "якщо я одну кину то грязніше не стане" і так подумали 10,20,50,100 людей от і срач в парку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще б написав 12 квітня з пакетиками зустрічаємося і прибираємо. хто має граблі - беріть із собою. також потреба у великих мішках.

"Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять" <_<

Згоден, але чому за периметром парку чистіше на порядок???? Чи там смітять менше, особливо на зупинках і т.п.??? Щось мені здається, що хтось просто так прибирає. Якщо треба прибирати щодня, то поставте двірника на такий графік. Треба більше урн, поставте. Треба маршрут ППС через парк, значить треба. Це все в можливостях влади, тільки оній мабуть це нафіг не впало, бо треба лишній раз рявкнути на нараді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки ви тут будете болтати і говорити які малолєтки погані - до поки у країні буде сміття.

я запропонував зібратися і прибрати,на що отримав -"хай влада прибирає", то якого плять покращення ви чекаєте? школьнікі язикаті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-=Mr.BrooX=-

Як швидко, я викладу фото з цією ж проблемою, тільки з новою датою??? через 2 дні?? Якщо Я стану двірником, то хто ж тоді буде виконувати мою роботу??? Не будь дитиною, я розумію що починати треба з себе. Але хтось банально погано виконує роботу і сміття зявляється, бо урни не опорожняються вчасно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да... ти намевне раз в місяць/рік/п*ятирічку/десять років виходиш і помагаєш прибирати, на що потім побачивши двірника висказуєш яке він гімно і падло, так як приступає до уборки вулиць о 5 ранку, і що за 800грн в місяць він не вилизує твої п*яти....

мені не обламається,корона не впаде. на 12 число піду біля себе парк сапалаївки поприбираю, не кажу, що буду там 12годин, але кілька пакетів винесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-=Mr.BrooX=-, мова тут йде не про розрекламоване прибирання 12 квітня, а про перманентну проблему цього парку. Прибирання 12.04.2014 змінить ситуацію, але зовсім не на довго.

"потім побачивши двірника висказуєш яке він гімно і падло" - і як часто ти таке чуєш? Встаєш в 5 ранку і слухаєш, що говорять двірнику? :)

Суть в тому, що кожна нормальна людина, сплачуючи податки і збори, хоче отримати зворотній результат у вигляді різноманітних послуг, які включають й прибирання парку. Якщо законодавчо "влада" не зобов"язана цього робити, то вона принаймні повинна нагадувати про це тому, хто відповідає за парк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брукс явно працівник ЖКП.

Я прекрасно розумію яка проблема в ЖКП, особливо в плані розрізу мінімальної/тарифу. Тим паче я до ЖКП претензій немаю. Більше того коли прибирав чи то ЖКП11 чи то МЖК, було чистіше. Але в жеків прибудинкова і міська, і вона порівняно прибрана, а тут за договором, тобто виграв тендер виконуй умови... А не забив і хай Лучани почувають себе свинями.

І мені не обламується корона, поприбирати після когось. Але наголошую персонально для ВАС, парк засмічується постійно і прибирають його постійно. Проблема в тому що прибирають сильно рідше ніж треба, як наслідок срач круглий рік і наше прибирання хоча б раз місяць нічого не вирішить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

президентські вибори-нова влада-новий мер-новий начальник жека=> тоді люд з вилами і з факелами буде щось вимагати.

що ви зараз хочите від того керівника,який ні*уя не робив весь час ?!

наразі можемо самі прибрати, дать п*зди комусь із жеку,щоб наставили урн,а вже з червня піти і вимагати порядок та чистоту.

п.с. навіть і близбко з жеком не зв*язаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але чому за периметром парку чистіше на порядок????

А тому, що це - єдине місце відпочинку без асфальту і без машин на такий величезний і густонаселений район. Пам'ятається мені, коли виникла загроза, що парк забудують, всі мешканці навколопаркової зони об'єднались і стали на захист зеленої території. Як то кажуть: "Любиш кататись..." Сьогодні теж виникла загроза, - що парк просто засруть. Дзвонити звичайно треба, і тицьнути носом на такі кричащі фото потрібно теж. Але й не забувати, що ми - люди, а не свині, які сруть, там, де й їдять, теж варто. сміття від тих самих мамочок теж навалом - у вигляді салфеток, лушпиння від насіння, пачок з-під соку і т.д. і часто поза смітниками!!! Зважаючи на наплив люду в сьогоднішню пору, сміття там треба вивозити разів 3 на день, бо ж ідуть туди не просто подихати свіжим повітрям, а ще й принести з собою купу продуктів життєдіяльності Людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонив другу, спитав хто і куди.

http://b2btoday.com.ua/id/4149889

Обслуговує ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РУФУСІВ". Каже, що виграли тендер на початку того року, в МЖК.

т. майстра 0508846251 Алла Дмитрівна.

Вообщем банально не платять гроші, двірники бастують. Далі говорити -> втрата часу. Винна влада і звоніть на 15-80 :)

Щойно пробігав, прибирають люди з написом МЖК. Видно приватні без грошей не працюють, а Жековські і безкоштовно зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще пластикові таких розмірів на колесиках,машина ж у парк не буде їздити щонеділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пора парк облаштувати такими урнами

Ці дури метр на півтора. Куди ж їх там ставити, в парку-то? Та ще й не одну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще пластикові таких розмірів на колесиках,машина ж у парк не буде їздити щонеділі.

Нє , треба ставити по дві такі урни біля кожної лавочки , це єдиний вихід з ситуації. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, а як і хто їх буде прибирати ? навіть якщо раз в неділю буде заїзджати машина - поламає вітки, вирве траву чи кусти - не варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...