Перейти до змісту

саджанці малини "Полана"


ulichka.hv

Рекомендовані повідомлення

продам саджанці малини "Полана", ціна 2грн/шт.(від 100 шт), Сорт ремонантної малини, гарно родить від липня аж до морозів.

деталі по тел. 05808183522

post-24841-0-91328600-1396472292_thumb.j

post-24841-0-03653200-1396472307_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вашому номері телефону якась цифра лишня.

Мені 50 потрібно, більше просто нікуди посадити. Продасте по 2грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я замовив собі 200 саджанців на завтра, мають підвезти на Старий ринок. Якщо хочете долучайтесь до замовлення. Додзвонився по тел 0508183522.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій телефон 0508183522. Дзвоніть.

В вашому номері телефону якась цифра лишня.

Мені 50 потрібно, більше просто нікуди посадити. Продасте по 2грн?

взавтра будемо їхати на старий ринок о 13 год. подзвоніть 0508183522

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за саджанці. Вже посадила. Попалося кілька кропивок-буде змога побачити врожай.

Ще маю прохання, викладіть тут коротко схему догляду за ремонтантною малиною.

Я профі в клубніці. А в малині повний чайник))). А тим більше в ремонтантній. Думаю, згодиться не тільки мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доглядати малину просто. САдити між кущами дотримуючись 40-50 см., між рядками 2,5 і більше метра. Починає плодоносити з літа аж до морозів. Восени, коли почнуться заморозки, зрізати низько ( при самій землі). Прополювати, щоб не заростала зіллям. Можна встановити крапельне зрошення (надзвичайно практична річ, вдома користуємося). Якщо вам щось цікаво дізнатися дзвоніть, бедемо дружити.

Саджанці ще є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доглядати малину просто. САдити між кущами дотримуючись 40-50 см., між рядками 2,5 і більше метра. Починає плодоносити з літа аж до морозів. Восени, коли почнуться заморозки, зрізати низько ( при самій землі). Прополювати, щоб не заростала зіллям. Можна встановити крапельне зрошення (надзвичайно практична річ, вдома користуємося). Якщо вам щось цікаво дізнатися дзвоніть, бедемо дружити.

Саджанці ще є.

Дякую за садженці.Вчора мій колега забрав у вас з Старого ринку 30 шт.Гарно запакували в кульок. Сьогодні я малину вже посадив.Досить розвинута корнева система. А Ви малину на протязі літа підживлюєте? А хвороби бувають?

Розкажіть,будь ласка,за крапельне зрошення,дуже цікаво.З яких компонентів воно складається,фото є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малину треба підживляти, тоді коли вона вже прийметься. Можна на весні, ми розкладємо органіку (Перегній) між рядками на зиму, весною прибираємо залишки.

крапельний полив дуже добре встановляти в місця де поблизу є вода (Скважена, річка, ставок, рів) будь що, де є вода. Для цього купуємо поліетиленовий шланг для крапельного поливу товщина стінки 6-8 мкр., відстань між отворами є різна 10,20,30 см., для малини краще використовувати 20, 30 см. Шланг розкладаємо весною, прямо по рядках між кущами малини. З'єднуємо із центральною трубою для подачі води.

ми ще не розкладали цього року, але коли зробимо, то виставлю фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малину треба підживляти, тоді коли вона вже прийметься. Можна на весні, ми розкладємо органіку (Перегній) між рядками на зиму, весною прибираємо залишки.

крапельний полив дуже добре встановляти в місця де поблизу є вода (Скважена, річка, ставок, рів) будь що, де є вода. Для цього купуємо поліетиленовий шланг для крапельного поливу товщина стінки 6-8 мкр., відстань між отворами є різна 10,20,30 см., для малини краще використовувати 20, 30 см. Шланг розкладаємо весною, прямо по рядках між кущами малини. З'єднуємо із центральною трубою для подачі води.

ми ще не розкладали цього року, але коли зробимо, то виставлю фото.

Цікаво а мені хтось дасть відповідь на моє питання, чи це ігнор!!!!?

А можна 10 саджанців ((( просто більше немає де садити( 099 ноль 27 вісім 457

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Доброго дня чи вечора! Хочу запитати чи буде умісний торг якщо я куплю у вас 3000 саджанців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвоніть будемо домовлятися, але цього року погодні умови були складні, в малину, щоб вона вижила, вклали немалі гроші. Саджанці не будуть дешеві. тел.0508183522

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Продам саджанці малини сорт "Полана" до 100 шт.5грн/шт, від 100 шт. 4грн/шт. від 1000 шт 5грн/шт.

"Зюгана" 15 грн/шт,

"Джоан Джи" 15 грн /шт.

Смородина 10-15 грн/шт.

тел. 0508183522

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Продаю саджанці малини "Полана" 5грн/шт, "Ранкова роса" 10грн/шт.

Смородина чорна "Орес", "Кетавр"10-15грн/шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...