Перейти до змісту

Продам пральку автомат ДЕШЕВО


vagus

Рекомендовані повідомлення

Продам пральну робочу машинку автомат німецького виробництва б\в .Причина продажу купили сучаснішу. Ціна 120грн(сто двадцять). такщоб щвидко забрали.Сабж не мій всі питання по телефону 066 119 58 16 Василь. Місцезнаходження р-н Вишкова Будь-ласка не розводьте в темі бруд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочє развод людина взяла цю пралку заплатила за машину 100 грн. плюс та "робоча стіралка" а вона неробоча воду не зливає продавець кидає слухавку. попередньо кажучи превизи назад тепер рахуємо 100 грн. завезти додому плюс 120 за стіралку плюс знову 100 грн. завезти йому назад а він віддасть 120 грн. Хоча гарантував що робоча тепер дзвоню а він каже здай на металолом він на приколі???? ціна металолому за неї 40 грн. Шановні адміністратори вдоскональте систему продажу бо виходить лохотрон . Звертаюсь до продавця або ви її забирете самі або будемо якось це питання вирішувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні адміністратори вдоскональте систему продажу бо виходить лохотрон .

Цікаво як? Привозити товар до адміна на перевірку :_07: :_07: :_07:? Якщо я щось купую, то тільки після перевірки, що і всім раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не уважні яж писав сабж не мій.Які до мене притензії. Хтось писав резерв я писав що "мені це не цікаво".

карочє развод людина взяла цю пралку заплатила за машину 100 грн. плюс та "робоча стіралка" а вона неробоча воду не зливає продавець кидає слухавку. попередньо кажучи превизи назад тепер рахуємо 100 грн. завезти додому плюс 120 за стіралку плюс знову 100 грн. завезти йому назад а він віддасть 120 грн. Хоча гарантував що робоча тепер дзвоню а він каже здай на металолом він на приколі???? ціна металолому за неї 40 грн. Шановні адміністратори вдоскональте систему продажу бо виходить лохотрон . Звертаюсь до продавця або ви її забирете самі або будемо якось це питання вирішувати

Я Вам рекомендую вирішувати це питання з продавцем і мені не цікаві Ваші ПП які пишете.Пожалуйтесь наприклад в захист справ споживачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочє развод людина взяла цю пралку заплатила за машину 100 грн. плюс та "робоча стіралка" а вона неробоча воду не зливає продавець кидає слухавку. попередньо кажучи превизи назад тепер рахуємо 100 грн. завезти додому плюс 120 за стіралку плюс знову 100 грн. завезти йому назад а він віддасть 120 грн. Хоча гарантував що робоча тепер дзвоню а він каже здай на металолом він на приколі???? ціна металолому за неї 40 грн.

Якщо продавець відмовиться забирати, спробуйте тут продати http://stiralkashop....alnuyu-mashinu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я щось купую, то тільки після перевірки, що і всім раджу.

У них не було часу перевіряти, бо я вже їхала по ту машинку з другого кінця міста, а вони приїхали, бігом вхопили її переді мною- і додому. Ай молодці!!! :sm110:

Ви помиляєтесь!!! коли я передзвонив він сказав що Ви її не забрали і можна підїхати забрати, забрали її близько 18-00 а Ви писали бронь ще день тому щось довго Ви їхали з другого кінця міста аж півтора дні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви хотіли щоб за 120 грн та машинка ще й воду відкачувала? добре, що хоч випере, а воду вже якось вильєте.

P.s. Мій брат таку подібну машинку здав на запчастини за 400 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я домовлялась, продавець сказав що забрати можна буде аж 31 березня після 17.00. Я погодилась і одразу відписала в темі, щоб ті хто теж претендує на машинку - взяли до уваги що я домовилась і маю намір забрати. Якби мені машинка не підійшла, я б відписалась в темі, що "бронь знімаю".

Вибачайте можливо ми це зробили в один момент але це вина продавця він би мав попередити що вона продана, він цього не сказав. І взагалі я гадаю що Ви ще маєте радіти що невзяли її так як її вага біля 100 кг. повірте люди з нею намучились загрузили вигрузили занесли на 2 поверх підключили а вона не працює((( А ще плюс витрати на машину а це 100 грн. На мою думку Ви краще радійте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте можливо ми це зробили в один момент але це вина продавця він би мав попередити що вона продана, він цього не сказав. І взагалі я гадаю що Ви ще маєте радіти що невзяли її так як її вага біля 100 кг. повірте люди з нею намучились загрузили вигрузили занесли на 2 поверх підключили а вона не працює((( А ще плюс витрати на машину а це 100 грн. На мою думку Ви краще радійте.

Я вже якось сама визначусь радіти мені чи сумувати.

До речі продавець мене попереджав, що треба було б ту машинку оглянути перед покупкою якомусь спеціалісту, бо нею рік не користувались і може щось глючить. Так що не кричіть тут що вас розвели. Бачили очі що купували...

Мене продавець запевнив на 100% що вона робоча і ні за яких спеціальстів мови не було!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене продавець запевнив на 100% що вона робоча і ні за яких спеціальстів мови не було!!!

Є справедливість на цьому світі!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справедливості немає! просто знайшли людей хто винесе ту кляту машинку. треба було оголошення давати зі щмістом найду лоха який винесе з хати машинку. ЗАкрийте тему будь ласка вже вона вхарила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...