Перейти до змісту

Куплю Lenovo S650 чи інший смарт цієї компанії


QUARD

Рекомендовані повідомлення

Хочу дружині зробити подарок. Тому цікавить в першу чергу Lenovo S650 по прийнятній ціні. Можу розглянути інші варіанти. Головні умови: дуос і новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна замовити s930 ціна 2600 новий! Доставка 15-20 дніа

Ні, дякую. Вона мій Р780 називає лопатою, а 6" екран в S930 не для її рук.

Не більше 4,7" потрібно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна замовити s930 ціна 2600 новий! Доставка 15-20 дніа

Ні, дякую. Вона мій Р780 називає лопатою, а 6" екран в S930 не для її рук.

Не більше 4,7" потрібно :)

якщо берете смарт так беріть апарат з хорошою батареєю, наприклад lenovo p770, там хоч і 2-х ядерний проц і камера 5-ка, але акумулятор в 3500 мА/год, внушає довіру, тим паче це серія P-професіонал, так і Ви кажете, що у Вас 780, не беріть тих корчів, при виборі смартфона потрібно думати логічно, в моєї дружини 770- довольна! хоча їх вже не випускають, але найти на аліекспрес чи на ебеї, непроблема, в продажі їх ще навалом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна замовити s930 ціна 2600 новий! Доставка 15-20 дніа

Ні, дякую. Вона мій Р780 називає лопатою, а 6" екран в S930 не для її рук.

Не більше 4,7" потрібно :)

якщо берете смарт так беріть апарат з хорошою батареєю, наприклад lenovo p770, там хоч і 2-х ядерний проц і камера 5-ка, але акумулятор в 3500 мА/год, внушає довіру, тим паче це серія P-професіонал, так і Ви кажете, що у Вас 780, не беріть тих корчів, при виборі смартфона потрібно думати логічно, в моєї дружини 770- довольна! хоча їх вже не випускають, але найти на аліекспрес чи на ебеї, непроблема, в продажі їх ще навалом!

Моя хоче щоб тоненький і легенький. В них (жінок) свої причуди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно замовив Lenovo S650, колір сірий, має бути, думаю, днів через 15-20. При домовленості зараз ціна буде 1600 грн.

Також очікую на Lenovo A376, колір білий, ціна 850 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...