Перейти до змісту

Порадьте, що робити з кішкою


zzzvalentinxxx

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, жителі Борди!

Прошу поради на рахунок старої кішки.

На квартирі, яку зараз знімаю, є стара кішка, яка залишилась від попереднього жителя. За його проханням вона і залишилась тут. Зараз проблема: не злюбила мого сина і боюсь, що в кожну секунду може покусати (кішка з важким характером, кусає всіх, хто не подобається).

Що з нею робити? Віддати в притулок - пропаде там, так як їй вже важко адаптовуватись до нового середовища. Міг би віддати комусь...

Якщо присипити - підкажіть де?

Кішка чистоплотна, харчується кормами, вимагає до себе уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужику набрид кіт - і відвіз він його подалі - але кіт повернувся ...

І так - кілька разів.

Нарешті мужик відвіз його зовсім далеко і всю дорогу виляв і заплутував дорогу.

В результаті сам заблукав і дзвонить додому дружині:

- Кіт прийшов?

- Так!

- Ану поклич того гада до телефону ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай той, кого вона не любить дає їй їжу, коли вона хотітиме їсти... плюс до того нехай старається гладити - тоді ставлення зміниться...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вона нікого не любить, а мене боїться. Синові 10 місяців, тільки ходити починає, тягнеться до всього, що бачить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відудчуйте кішку кусатися пульвизатором. Бачите що кинеться - пшик! так поступово вона зрозуміє що не можна лізти.

Наша так точила когті в мякий куток на кухні. Тепер варто пізняти голос і вона швидко робить ноги, бо знає що буде.

В ті моменти поки дитинка лишається без присмотру (наприклад навітт в туалет хтось відійшов) кота закривайте десь або забирайте з собою, щоб кіт ненароком не вкусив.

А взагалі поведінка тварини корегується, просто на це потрібен час та терпіння

Якщо присипити - підкажіть де?

А ви впевнені що вам дано вирішувати жити їй чи вмерти? Не ви їй життя давали, а тепер хочете присипити за її характер...я ще розумію вона б важко хвора була...і то.

Не хочете бачити її в квартирі - віддайте комусь, хазяїну скажіть що втекла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...