Перейти до змісту

Додатковий дохід або створення власного бізнесу


Spl1n

Рекомендовані повідомлення

Пропонуємо створення власного бізнесу або додатковий дохід в офісі міжнародної державної корпорації "TIANSHI GROUP"!!!

Види роботи:

- Робота в офісі, яка починається з телефонних розмов та закінчується великими бізнес семінарами, які ми проводимо.

- Аналіз бізнес інформації;

- Робота з клієнтами та персоналом;

Пропозиція компанії:

- Кваліфіковане навчання персоналу;

- Карєрний зріст;

- Зростаючі доходи;

- Пенсійне забезпечення (СОАКЦИОНІРОВАННЯ );

- Гнучкий графік роботи;

- Спеціальна пропозиція студентам.

Вимоги:

- Цілеспрямованість;

- Комунікабельність;

- Співбесіда;

- Конкурсний відбір;

- Контракт;

Для кращого розуміння мережевого бізнесу, а також бізнесу нашої компанії, я пропоную вам наступні ссилки:

http://tianshi.net.ua/ (Інформація про компанію та бізнес що вона пропонує).

http://www.dt.ua/2000/2675/54576/ (про МLМ в газеті)

http://www.mlmv.com/ (MLM)

Тих кого зацікавила моя інформаці, прошу звязатися зі мною за слідуючими контактами:

моб. тел. 80976697666;

Звертатись до Дмитра Анатолійовича.

або писати в аську (421188593).

ПРОХАННЯ ДО ТИХ, КОГО МОЯ ІНФОРМАЦІЯ НЕ ЗАЦІКАВИЛА, ЩОБ НЕ ФЛУДИЛИ В МОЇЙ ТЕМІ ТА ДАРМА НЕ ЗВЯЗУВАЛИСЯ!!!

(Я постарався врахувати невдоволення відвідувачів і надати як найбільше інформації. Дякою всім за увагу.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто було б пояснити, що за робота!!! Більше деталей!!

Невже такі речі ще потрібно пояснювати!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе! а можна я йа поясню? :)

Кароч компанія Тяньши...

Обіцяють золоті гори... і розвішують оголошення на стовпах :) розмите формулювання самої роботи... вродь нічьо не продають і нічьо не виробляють - а зарплату обіцяють від 1500... пріоритет студентам :)

А тепер фокус - кароч за результатами співбесіди (яку проводять такі самі студенти, але начітані розумними книжками) запрошують кандидата відвідати їхні семінари, безкоштовно... але... вот тут подвох...

на семінарах продаватиметься літературка (причом обовязково) по ціні від 20 грн :) а далі тіпа після семінарів вони запрошують до роботи :)

кароч левел1 я пройшов :) - співбесіда... і тут при переході на левел2 - почуяв подвох і послав нах :) не люблю людей які зразу ж шось хочуть впарити :)

Вот так то...

а товарісч Spl1n хоче ще й тут пошукати "довєрчівих"

моя порада тобі, дорогенький Spl1n, проси модерів хай убивають твій пост інакше ппц тобі тут буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та взагалі, кажуть наплодилось псевдо-роботодавців. Дають оголошення, інформації - 2% - звісно більше на співбесіді - ну а далі за схемою...

Про які доходи і кар'єрний ріст мова, якщо організація про яку мовить Spl1n поки навіть не обзавелась міським телефонним номером, або ЧОМУСЬ(???) не вважає за потрібне його публікувати....

:jeer: "спеціальна пропозиція студентам" - матеріал для Задорнова

:wacko::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе! а можна я йа поясню? :wacko:

Кароч компанія Тяньши...

Обіцяють золоті гори... і розвішують оголошення на стовпах :) розмите формулювання самої роботи... вродь нічьо не продають і нічьо не виробляють - а зарплату обіцяють від 1500... пріоритет студентам :jeer:

А тепер фокус - кароч за результатами співбесіди (яку проводять такі самі студенти, але начітані розумними книжками) запрошують кандидата відвідати їхні семінари, безкоштовно... але... вот тут подвох...

на семінарах продаватиметься літературка (причом обовязково) по ціні від 20 грн :) а далі тіпа після семінарів вони запрошують до роботи :)

кароч левел1 я пройшов :) - співбесіда... і тут при переході на левел2 - почуяв подвох і послав нах :) не люблю людей які зразу ж шось хочуть впарити :)

Вот так то...

а товарісч Spl1n хоче ще й тут пошукати "довєрчівих"

моя порада тобі, дорогенький Spl1n, проси модерів хай убивають твій пост інакше ппц тобі тут буде :)

Скажи мені дорогенький sts коли ти дивишся на лівий верхній куточок картини Джаконди не бачачи її цілком, ти можеш тоді сказати що це є шедевр світового значення у світі местетства? Думаю що ні.

Так само сталося з тобою і тут. Ти не побував ні на одній хвилині 3-х денного бізнес семінару, на якому повністю розказують про роботу та її суть, де жодну людину не заставляють нічого купляти, і зараз тут пробуєш визказати свою думку по тій темі яку абсолютно не розумієш та не знаєш.

По перше це низько і не розумно, а по друге та свідомість яка зараз є в тебе привила тебе до того що ти маєш зараз.

Можливо хватить ходити і шукати різні роботи міняючи їх, а потім виправдовуючи себе тим що всі вони погані і не підходять для тебе, можливо настав час зупинитись зрозуміти що ти робиш щось не так і небоятись пийняти рішеня яке на перший погляд може здаватися ризикованим. Спитай себе, чи хочиш ти залишитись такім яким ти є зараз? Чи можливо ти хочиш вирости і змінитись на краще. Ріст починається з рішення. Великий страх перед прийняттям рішення, страх покинути надійну схованку і поміняти її на дещо невідоме. Але цей крок несе в собі можливість росту.

Я не хочу переконати тебе в тому що ти зробив помилку не пішовши далі. Мої вище сказані думки стосуються життя загалом.

Тому я хочу подякувати тобі за таку антирекламу, побажати успіху у знаходженні свого життєвого шляху і попросити тебе на далі перед тим як когось критикувати добре розібратися у ситуації, а тоді вже щось казати. І в загалі, моя тобі ще одна порада - по меншн критикуй а побільше дій (бо так можна і життя прогавити).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так...

либо топикстартер поясняет суть работы. либо отлетит в баньку со своими трехдневными семинарами и поучениями про принятие решения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах..еть!! Нема шо казати Цитувати не буду твоє повідомлення, але скажи мені пліз, топікстартеру, з якої це ти книжечки видер це промивання мізків, яке ти мені наводиш як контраргумент? І тоді поясни мені будь-ласка чому ти морозижся написати в асі шо це Тяньши? Хоча Ви, дорогі аферисти, ніякого відношення до цієї компанії не маєте!

і Ви ( :jeer: ) сам погодився шо це Тяньши...

Хм... а яка ж суть роботи? аа я здогадався, це ж елементарно!!! шукаєм нових студентів, які будуть шукати нових кандидатів на роботу, впарюєм "працівникам компанії" (недавнім студентам) цю літературку, яку вони в свою черги впарюють новим студентам :)

Цікава схемка :)

О, а скажіть мені, любий друже, невже Ваша компанія розжилася на купівлю компа (з тирнетом), бо коли я там був, то мене тоді ще в журнальчік ручечкою записали :)

чи це може Ви зі свого персонально домашнього ПК пишете :)

Ох скільки ж Вас розвелося, Дмитрів Анатолійовичів, Оксан Андріївн, і т.д....... :)

Кароче, фтопку!!!!!

Або пиши реальну, достовірну інформацію, або ж шукай банного віника :) Ех, банькою добре розжареною попахує :wacko:

З.Ы. Сорі за флейм, флуд і крики шо ми тут розвели....

кажись тему тра убивати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та взагалі, кажуть наплодилось псевдо-роботодавців. Дають оголошення, інформації - 2% - звісно більше на співбесіді - ну а далі за схемою...

Про які доходи і кар'єрний ріст мова, якщо організація про яку мовить Spl1n поки навіть не обзавелась міським телефонним номером, або ЧОМУСЬ(???) не вважає за потрібне його публікувати....

:jeer: "спеціальна пропозиція студентам" - матеріал для Задорнова

:wacko::)

Для того щоб дати повну інформацію необхідно провести я мінімум 45-хв. презентацію, так як це робота повязана не з продажами якихось харчів на базарі а це є MLM бізнес який зараз швидкими темпами розвивається аналогічно до інтернет бізнесу (пошарь в інеті та пошукай. сам все поймеш.), так сказать це є її похідна. Так як для нас це є ще дещо новим то в двох словах його ,для правельного його розуміння, не опишеш. Це пояснення щодо першого твого настороження.

Щож до телефону то тут все досить просто. Наш офіс відкрився нещодавно у Луцьку. Це є філіал від Львіського офісу.

Тому телефон тут просто не встигли поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще раз настойчиво рекомендую перечитать мое сообщение чуток повыше :nun:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щож до телефону то тут все досить просто. Наш офіс відкрився нещодавно у Луцьку. Це є філіал від Львіського офісу.

Тому телефон тут просто не встигли поставити.

шото странно

Фотаком быстрее провел интернет чем телефон? :nun:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так...

либо топикстартер поясняет суть работы. либо отлетит в баньку со своими трехдневными семинарами и поучениями про принятие решения.

На твоє питання я вже відповів REDAKTORові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spl1n

Не хочу якось ображати Вас, але формулювання абсолютно стандартне....навіть ЩЕ не можете пояснити, а КОЛИ зможете?!:(

45хвилин :nun:?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий прикол в тому шо офіс на Карбишева 2 (чи то 1) в них ще з весни :( (якшо це вони, бо є ще одні в профспілках, хоча це може вже інші) отто злосний фотаком... ніяк кльовим хлопцям телефончег не проведуть... :D

Нус рюбята, айда в нову сферу бізнеса

...який зараз швидкими темпами розвивається...
- MLM :nun: дежавю? хм....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щож до телефону то тут все досить просто. Наш офіс відкрився нещодавно у Луцьку. Це є філіал від Львіського офісу.

Тому телефон тут просто не встигли поставити.

шото странно

Фотаком быстрее провел интернет чем телефон? :nun:

Мій вихід в інет йде не через офіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий прикол в тому шо офіс на Карбишева 2 (чи то 1) в них ще з весни :( (якшо це вони, бо є ще одні в профспілках, хоча це може вже інші) отто злосний фотаком... ніяк кльовим хлопцям телефончег не проведуть... :D

Нус рюбята, айда в нову сферу бізнеса

...який зараз швидкими темпами розвивається...
- MLM :nun: дежавю? хм....

Як я вже тобі говорив ти бачиш тільки частину картини. І офіс в нас не на карбешева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так...

либо топикстартер поясняет суть работы. либо отлетит в баньку со своими трехдневными семинарами и поучениями про принятие решения.

На твоє питання я вже відповів REDAKTORові.

про 45-тиминутную лекцию? и про то, какой это будет классный МЛМ?

45, нет, 48 часов ридонли!

т.е. имеешь двое суток для полноценного проведения множества 45-тиминутных лекций

но не здесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

местетства :o

визказати :o

привила :o

хочиш :o

Боюсь, що тут навіть тижневим семінаром не обійдеться :nun:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помницо лет эдак 10 назад (довольно долго оно однако все начинается и начинается :)))

мне на таких семинарах любили показывать купюру замусоленного доллара, где там

нарисована пирамида и этим ОБОСНОВЫВАТЬ правильность выбранного пути и своего мировозрения :))

Довольно странно что с таким богатым творческим воображением, нестандартным подходом к жизни и

к ее укладу, комплексным саморазвитием и духовным ростом практически каждый из более чем десятка

виденных мною мега гуру от мультилевел маркетинга повторял одни и те же просроченные штампы в

одинаковой трактовке и подаче. С другой стороны ничего плохого в млм я лично не вижу. Ну собирается

кружок по интересам, агитирует новых членов, собирает с них членские взносы. Обменивается друг с

другом всяким г. (таблетки Тяньши, косметика Емвей, МериКей, франчайзинг Довгань, Пенсионные накопления,

страхования жизни (этих контор щаз больше всех, особенно умиляют рассказы про рейтинги AAA))

Людям довольно интересно жить. Гораздо интереснее чем тупо смотреть тв рекламу и покупать другое г. :))

Вот только посты эти надо было бы размещать не в разделе Работа, а в разделах Реклама, Досуг, Времяпрепровождение.

Резюме простое: если вам реально скушно жить и у вас есть лишнее бабло вас развлекут не по детски во всех

вышеуказанных учереждениях. Если у вас присутствует жадность, любовь к быстрой наживе, отсутствие понимания

закона сохранения энергии то вам надо смелыми рядами шлепать на оные семинары. Там вам дадут проявиться в полный рост.

Ура :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про 45-тиминутную лекцию? и про то, какой это будет классный МЛМ?

45, нет, 48 часов ридонли!

т.е. имеешь двое суток для полноценного проведения множества 45-тиминутных лекций

но не здесь

Чудовий діагноз! :)  А за ці дві доби топікстартер обдумає, як 45-хвилинну лекцію зробити компактною і впихнути в два-три абзаци тексту, адже "краткость - сестра таланта" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема однозначно існує, правда, не слід усі компанії змішувати в одне, а заразом і їхню продукцію.

Про 45 хв і семінари. Існують чіткі запитання і на них потрібно давати чіткі відповіді. Мінімум, який необхідно повідомити - це назву компанії! Я в свій час також потратив 2 години свого часу на те, щоб пертися на другий кінець міста до якоїсь там Ольги Миколаївни. Хоча можна було все вирішити за 5 хв. Це все називається недобросовісні методи ведення бізнесу, і впевнений, що сама копманія не у захваті від таких методів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сама копманія не у захваті від таких методів.

але вона повним ходом ці методи використовує, і не тільки дана компанія... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...