Перейти до змісту

Какую бензопилу выбрать?


rusel33

Рекомендовані повідомлення

Собственно есть желание купить бензопилу для дома, приусадебного хозяйства, как говорится робота "без фанатизма", ценой 1400-1800 грн., в эту цену нашел:

- Oleo-Mac GS 35 40см Країна виробник: Італія Гарантія: 24 міс. 1489 грн

- ALKO BKS 35/35 II + цеп в подарунок Країна виробник: Німеччина Гарантія: 12 міс. 1499 грн

- Husqvarna 236 Країна виробник: Швеція Гарантія: 12 міс. 1599 грн1599 грн1599 грн

- ALKO BKS 40/40 II + цеп в подарунок Країна виробник: Німеччина Гарантія: 12 міс. 1599 грн

- MTD GCS 46/45C Країна виробник: Німеччина Гарантія: 12 міс. 1640 грн

- Бензопила STIHL MS 170 Країна виробник: Німеччина Гарантія: 12 міс. 1709 грн

- STIHL MS 180 Країна виробник: Китай Гарантія: 12 міс. 1799 грн

Это в интернет магазине цены, есть и их магазин в Луцке, на Ковельской.

Что порекомендуете выбрать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки Husqvarna або STIHL, але краще чуть докинути і взяти потужнішу модель(2-2,8 к.с.), всі що в списку - геть бюджетні, так різатимуть, але ланцюг заліпатиме, банально - малувато конячок і це перевірений факт.

А і да, усі перераховані - робляться в Китаї - не варто задивлятися на країни ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я радив би Stihl, і по цінах дивитись від 2000

п.с: але звичайно, якщо збираєтесь пиляти сучкі-гілочкі, і пеньочкі діаметром 30-50 см - то вистачить Stihl і бюджетом до 2-х,

а якщо валити конкретні дерева - то дійсно треба помоцніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А надо ли бензопила? Для робот возле дома хватит и электропилы – дешевле + расходников меньше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєнєнє, електропилка має суттєвий недолік - нульова мобільність.

тільки бензинова, але не наймолодші моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, действительно, смотрел в сторону 2,4-2,8 кВт электропил, но если в лесок поехать, на шашлык стихийно выехать, на отдых и т.д. - мобильности "О",

Понимаю, что представленные модели "бюджетные", но все же "Брэнд". Знаю владельцев китайский бензопил, - довольные они, думаю для домашних моих делишек хватит этих.

Какие у них технические особенности? Стоимость запчастей, может что-то категорически не стоит покупать?

Пример покупки соседом мотокосы МТD пару лет назад: купил в 2 раза дороже китайской мотокосы у меня. Он даже не "спалил" 1 л масла, коленвал лопнул. Моя китайская уже 4 сезона отработала. У его MTD поршневая стоит, как сейчас вся мотокоса китайская. Вопрос: "Зачем купил американскую MTD?" Ответ: "Это было круто".

Не хочу оказаться в подобной ситуации, дорогие запчасти, нет нормального сервис центра и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

STIHL

Но у нас я не нашел оригинал, все Китай, хотя и некоторые продавцы кричат будто у них оригинал, я покупал в штатах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 2000 грн візьміть шось бу но насправді Німецьке мається на увазі Штіль або Швецьке Хускварну...

всі шо Ви надивились пили в "професійному жаргоні" називаються сучкорізи, тобто пили садові якими обрізають не великі за діаметром гілки, для інших цілей звичайно її також можна використовувати но розрахована вона на не великі навантаження і потужність їхня відповідна...

якшо нове то звичайно шо STIHL або Husqvarna....

STIHL 230 в самого в селі вже працює більше 10 років... звичайно шо обслуговується раз на 1-2 роки в СЦ... якісне мастило, бензин, цеп тількі Штільовскій.... робить і все!ко

Правда дядько особисто пилку з Німетчини привіз, шо гарантує шо пилка 100% вироблена в Німетчині...

Про Китайський Штіль нічього сказати не можу....

Хускварну всіх хто користуються то хвалять! і не жаліютЬ! нажаль я тількі раза 4 Хускварною користувався... взагалі якісна пилка! нічього поганого про неї сказати також не можу

але вона також була 100% Шведьська бо привезена з за границі...

На мою думку все залежить від рівності рук і правильності роботи головного мозку! бо навіть і мій 100% Штіль не протянув би стількі років якби за ним не доглядали і після кожної різки не прочищали, продували і заливали б якусь отработку... і якійсь говняний бензин а потім би дивувались! чього то пилка не ріже, не "моччна" карб поламався чи ше шось..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штиль або Хускварна,на мою думку краще Штиль,багато сервісних центрів є .Хускварна важча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штиль або Хускварна,на мою думку краще Штиль,багато сервісних центрів є .Хускварна важча.

Хотел бы я на их запчасти взглянуть, или там Китай. Если оригинал - адресок не дадите?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

STIHL на оф. сторінці є адреси авторизованих магазинів по продажу бензопил та іншого Брали Штіля 3 роки назад в оф представника (доречі зробленого в Китаї )магазин на Шопена покупкою задоволені Радив би брати потужнішу від 2000 В Китаї запущено виробництво автомобілів відомих нім брендів хтось в якості буде спорити????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Я б вам радив, якщо з Husqvarna, глянути на Husqvarna 236. Адекватны цына ы характеристики. В самого така. Брав у інтернет магазин бензопил Трудовик.

Ку-ку!! )) просніться :_07: .

PS: мінусував не я, мені пофік)) але реально просніться,гляньте на дату :_07: реклама?,то ща получете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...