Перейти до змісту

Спортивне меню


Varvara

Рекомендовані повідомлення

Так багато тем, але дивно, що немає теми про спортивне харчування. Не те, що з банок, а натуральне. Хто і як харчується до і після тренувань, що цікаве готує, а головнеяк вирішує питання харчування на роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеальне меню я бачу таке:

Сніданок: вівсянка з горішками, сухофруктами, ягодами чи фруктами

Обід: салат зі свіжих овочів та шматок м"яса

Вечеря: творог зі сметаною / запіканка / омлет

Перекус: фрукти, сухофрукти, горіхи

Щоб отримати максимальну поживність від їжі рекомендують мінімальну кулінарну обробку (це не означає, що, наприклад, м"ясо треба їсти напівсирим))). Рекомендують запікати чи готувати на пару.

Отож, для щоденного харчування не потрібно кулінарних шедеврів. "Простота - залог успеха" :)

Щодо харчування на роботі... якщо хочете здорове харчування, то доведеться лоточки з дому носити. Чула, що є лоточки -термоси. Ніяк не зберусь придбати :blush:

Забудьте про солодке з чаєм на обід. Це не повноцінний обід, а лише пусті калорії. Потім це вам обернеться зайвими кілограмами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

День харчування, наприклад:

сніданок 1: протеїновий коктейль+яблоко, сир або яєшня+вітамін С+кава

сніданок 2 (на роботі в лотку): каша (картопля)+курка на пару

обід 1 (столовка): каша+курятина чи риба+салат+кава

обід 2 (на роботі): залити гарячою водою Брюге+банан - якщо тренування. Якщо не тренування сир "0" 200гр

вечеря: салат чи овочі заморожені підігріті на пательні+курятина на пару+протеїн

З лотками вже 3 роки ходжу на роботу. В кого робота сидяча то щоб не поправитись, треба харчуватись з розумом і часто.

В страви класно додавати різні олії (гарбузову, конопляну) + продається клєтчатка + горіхі сухофрукти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День харчування, наприклад:

сніданок 1: протеїновий коктейль+яблоко, сир або яєшня+вітамін С+кава

сніданок 2 (на роботі в лотку): каша (картопля)+курка на пару

обід 1 (столовка): каша+курятина чи риба+салат+кава

обід 2 (на роботі): залити гарячою водою Брюге+банан - якщо тренування. Якщо не тренування сир "0" 200гр

вечеря: салат чи овочі заморожені підігріті на пательні+курятина на пару+протеїн

З Вашого дозволу трохи прокоментую Ваш денний раціон

Курятина, то дієтичне м"ясо і його рекомендую вживати як джерело білку для організму, але одну курятину не рекомендують їсти з точки зору здорового харчування. Та й кури, які продають в супермаркетах, мабуть, принесуть більше шкоди організму, ніж здоров"я. Дієтичне також м"ясо кролика

Штучні вітаміни організмом практично не засвоюються. Тому ні шкоди,ні користі від них не буде

Протеїнові коктелі, то питання релігії :)

Кава - стимулятор та джерело кофеїну. Не рекомендують вживати. Радять замінити на трав"яний чай чи напій з цикорію

Нежирний творог також не найкращий варіант, гірше засвоюється. Рекомендують вживати з невеликим відсотком жирності

А взагалі кожен організм унікальний. І що добре для одного, то зле для іншого.

ПіСі: Можу допомогти з вибором індивідуального харчового раціону. Кому цікаво - пишіть в ПП :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість курку ліпше індичку якщо бюджет дозволяє))

Кава... Я от теж каву люблю і зміню свою чашку каву на жоден інший напій))

А чому ж не засвоюється сир? Твердий сир, зрозуміло, трансжири і т.д.. а з цими що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ж не засвоюється сир? Твердий сир, зрозуміло, трансжири і т.д.. а з цими що не так?

Перше, що знайшла

Розвіювання міфу

Обезжиренные продукты — это хорошо

Маркетинговый ход. Эти 2 магических слова все объясняют. Знаете ли вы какова на вкус полностью обезжиренная еда? Как кусок картона. Вы бы не стали это есть.

Производители еды знают это и стараются компенсировать. Как? Используют подсластители: сахар, фруктозу, кукурузный сироп или искусственные подсластители, такие как аспартам.

Многие исследования доказывают связь между повышенными дозами подсластителей и риском заболевания ожирением, диабетом, сердечными болезнями и депрессией.

Фактически, обезжиренные продукты — это продукты, в которых натуральные и здоровые жиры заменяются искусственными веществами, которые плохо влияют наорганизм.

і тутки можна почитати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обезжиренные продукты — это хорошо

Була нещодавно про це передача на Мега. Жири-то прибрали, а смак потрібно було залишити. От і напхали всякою гидотою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви їли нежирний творог? Він рельно як картон))) Навряд там є якісь ще "плюшки"))) А якщо серйозно то наскільки я знаю то нежирного сиру у нас в Україні і немає. Пишуть - 0-0,6 %. але насправді там біля 2%. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви їли нежирний творог? Він рельно як картон))) Навряд там є якісь ще "плюшки"))) А якщо серйозно то наскільки я знаю то нежирного сиру у нас в Україні і немає. Пишуть - 0-0,6 %. але насправді там біля 2%. :)

їла, часто :)

зараз купую у перевірених людей домашній сир. І смачно, і корисно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писав про один день із жизні (а ще є риба, тєлятина і тд). Кролятиною і індичитаною не маю часу займатись.

Щодо нежирного сиру, то якщо купувати в магазні - вибору немає або жирний або не жирний. Також, сумніваюсь в нехімічності класичного жирного сиру. А базарний - чим сухіше і дешевше - отой і нульовій. Засипати туди сухофруктів і з чайком.

При фізичних навантаження обов язково втамін С. Не буду писати про бца, кретини, аргені і тд... Все засвоюється!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюся))) Я зранку їм домашный творог, обираю щоб не дуже жирний, а ввечері на сон їм нежирний))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раз в тиждень тарюсь в однієї жіночки 3-5кг афігенського домашнього сиру, роблю з нього салати з огірками, помідорами; варю домашні яйця, курку, або телятинку і так виживаю:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если тренировка после обеда часов в 17 то часа в 14 суп, немного, рис с курицей много +салат, в 16 банан, яблоко, в 16 30 бца, креатин

После тренировки, сразу бца, банан, через час после тренировка, макароны + мвясо немного + салат, еще через час, полтара картошка с рыбой. Перед сном, молоко с творогом, но только так что бы рыба успела переварится)))

Перекусы, фрукты, орешки, семечки. Много воды

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда? Тра спробувати.

тільки відразу багато не купуй)

гадость ще та на смак)

вважаю, що їжа має бути в задоволення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ми шукаємо в їжі задоволення доти ми переїдаємо. Їжа це всього навсього пальне для тіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ми шукаємо в їжі задоволення доти ми переїдаємо. Їжа це всього навсього пальне для тіла.

Частково погоджуюсь. Їжа має бути перш за все поживною.

Але також і смачною. Бо можна просто трави поїсти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...