Перейти до змісту

Березовий сік свіжий


Dima3

Рекомендовані повідомлення

Сік непоганий. Але справу з цими хлопцями більше не хочу мати. Домовлялись про одне а вийшло зовсім інше. По домовленості повинні були привезти 150 літрів по 1.20 грн. і відповідно якшо 150 літрів, то доставка безкоштовна, як було сказано про це і тут на форумі. В результаті привезли 130 літрів соку, і взяли за це 210 гривень. Питання за що? Получається що літра вийшла по 1.60 грн.(((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовлялись про одне а вийшло зовсім інше. По домовленості повинні були привезти 150 літрів по 1.20 грн. і відповідно якшо 150 літрів, то доставка безкоштовна, як було сказано про це і тут на форумі. В результаті привезли 130 літрів соку, і взяли за це 210 гривень. Питання за що? Получається що літра вийшла по 1.60 грн.

З якого чуда ви такі висновки про Нас зробили і шо Ви там собі в голові напридумали - то я не знаю, якщо ж Вам шось було незрозуміло чи може Вас шось не влаштовувало, ТО треба було уточняти зразу ж біля машини, ми на тих пару літрів не збідніли б (і доречі ми сказали шо там скорій всього не буде 150л і рахували як за 140), аби клієнт був задоволений, і друге, Я особисто до Вас телефонував за день до виїзду і в котре наголосив ціна 1,5 та доставка безкоштовна на що прозвучала ваша відповідь - так так так. і + Привезли під під’їзд безкоштовно, Якщо трішки не вмієте домовлятися, або може не получається чи десь прослухали шось і вже самі додумуєте, - то не потрібно поливати брудом людей сидячи з коп’ютера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримав своє замовлення 60 літер, зранку зателефонував, годину тому доставили до самого будинку. Ціна впринципі задовільняє, привезли справді сік, а не якусь мамалигу, чи взагалі воду (був досвід), так що я задоволений. Організація, якість і оперативність на високому рівні, так що РЕКОМЕНДУЮ!

А li4uk, скажу, і справді треба напевне вміти домовлятись, особисто в мене проблем не виникло, зателефонував, обговорив ціну, кількість, доставку, привезли розрахувався як домовлялись і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...