Перейти до змісту

куплю саджанці малини та плодових дерев, пропонуйте...


Oli

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Однозначно будемо. Тільки в мене вже по клубніці складчина. Візьміться хтось, хто на колесах. Викладаємо сюди, що кому потрібно, щоб бачити загальну кількість. Почну з себе.

Вишня рання-2шт

черешня-2шт( жовта й червона)

слива-1шт, щось з ренклодів

малина -по 5 кущів 4-5сортів, можна взяти тут: http://lutsk.vol.slando.ua/i/obyavlenie/sazhentsy-maliny-polskih-sortov-ID5irup.html?code=61b34a2dae

виноград-кодрянка. Може хтось може поділитися живцями інших сортів за невелику плату.

Ожина- тонфрі, кара блек- по 1шт,

голубіка-блу кроп-1шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо когось дійсно цікавить данне питання можу дати наколку на Ліпінський розплідник, там найбільший асортимент фруктових дерев по першій ціні, також мінімізація розводу, сам планую туди скоро поїхати, якщо кому щось підкинути пишіть, автомобіль великий!

Я хотіла б подивитися. Будете їхати, маякніть, плз. Якщо буде місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так будемо гуртуватись для замовлення?

Гк. Післязавтра вже зможу за руль сісти, зїжджу в Ліпіни)))), в розсадник. Як буду їхати дам знати і зможу взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні була на варшавці й швиденько оббігла всю в пошуках саджанців. Кругом одні молдавани й всі в один голос стверджують, що з зорі( є такий розсадник на рівненщині, купляла в них торік агрус). Купляла в тих молдаван кілька років підряд: дерева або всихають( вимерзають), або пересорт, замість гарного сорту, на який надіялась що небуть допотопне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сортодослідна станція с.Ліпіни - 79 77 48.

Сливы уже нет. Во вторник планирую ехать за вишней!

Ищу:

агрус - до 10 шт

красную и белою смородину до 15 шт.

Слива синяя большая - 1шт.

посоветуйте какой брать виноград (3-4 сорта) всего надо 8 шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні була на варшавці й швиденько оббігла всю в пошуках саджанців. Кругом одні молдавани й всі в один голос стверджують, що з зорі( є такий розсадник на рівненщині, купляла в них торік агрус). Купляла в тих молдаван кілька років підряд: дерева або всихають( вимерзають), або пересорт, замість гарного сорту, на який надіялась що небуть допотопне.

Пряма дорога в Ліпіни??? Я про розсадник))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, sergK, lanima,

де він саме знаходиться як туди доїхати?

хтось там був? що є в наявності? ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ліпінах є три розсадники. Я знаю тільки той, що біля епіцентра. Власник зараз трубку не бере, заїдьте туди, розпитайте що й по чому. Їхні дерева я бачила, родять гарно, з 18 посаджених не пережило зиму тільки одне. Та й то знайомий каже, що його зайці обгризли.

Дуже гарні персики! Кримські відпочивають і за розміром і за смаком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0990293353, віталій. Не знаю, як на карті показувати. Та його просто знайти. Теплиці відразу біля епіцентру, з тієї сторони де заїзджати. Їх з дороги дуже добре видно. Там ще будиночок якийсь зводять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв у "летичев сад".Дуже задоволений.Присилають перевізником.Замовляв однорічні,то були такі,як на мене,як дворічні з формованою кроною.Ціна там лояльна.Дешевше вийде купувати там.Ціна саджанця+плата перевізнику=дешевше ніж купувати тут.Принаймні мені так вийшло.

http://letichev-sad.com.ua/index.php/menu/open/1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянула сайт і прайс. Ціни справді набагато дешевше. Сорти в них старенькі, але мені як садоводу початківцю супер нові сорти й не треба. Як кажуть, класика завжди в моді. А акція з яблунями взагалі класно. В мене немає жодної, тож люба підійде, тому замовлю однозначно. Зіграю в яблучну лотерею))))

Андрій, дякую велике за адресу сайту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв у "летичев сад".

Замовляв цього року?

Планую цієї весни закласти сад, зараз вивчаю матчасть, може підкажете хороші сорти для нашої місцевості які ви вирощуєте, цікавлять насам перед яблуні, груші і черешні, але взагалі хочу мати все що родить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв у "летичев сад".

Замовляв цього року?

Планую цієї весни закласти сад, зараз вивчаю матчасть, може підкажете хороші сорти для нашої місцевості які ви вирощуєте, цікавлять насам перед яблуні, груші і черешні, але взагалі хочу мати все що родить. :)

Яблуні замовляв позаминулого року,а вишні торік.Брав яблуні,абрикоси,вишні і черешні.Яблуня і персик через рік почали родити.Єдине АЛЕ щодо вишень і абрикосів.Не сказав би що дуже успішно приростається в нас.Щодо яблунь,то ДУЖЕ задоволений.Та й персиками теж.Можливо це індивідуально щодо самого мого садочка.Якщо хтось буде замовляти,то хотів би поряд замовити один персик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть самосев вишен и ореха высотой от 50 см до 2 м.кому интересно цена до 1 м 10 грн,выше 1 м 15-20 грн.саженцы не сортовые но плоды хорошие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В епіцентр завезли досить пристойні саджанці агрусу. Вчора взяла собі дві штуки. Ще взяла ожину двох сортів. Малина в них дуже дорога. З суниць тільки хоней та клері, які можна на ринку по 50коп/шт взяти. Дуже гарна колекція троянд. Я теж не втрималася й взяла собі три кущики. Також купила черешню ярославна. Саджанець 70грн але гарний, міцний. У всіх рослинок коріння з грунтом, гарно запаковане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В епіцентр завезли досить пристойні саджанці агрусу. Вчора взяла собі дві штуки. Ще взяла ожину двох сортів. Малина в них дуже дорога. З суниць тільки хоней та клері, які можна на ринку по 50коп/шт взяти. Дуже гарна колекція троянд. Я теж не втрималася й взяла собі три кущики. Також купила черешню ярославна. Саджанець 70грн але гарний, міцний. У всіх рослинок коріння з грунтом, гарно запаковане.

Клері 0,5 грн на ринку..... хм..... скажіть на якому ринку то собі піду куплю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...