Перейти до змісту

Пісні страви


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Оскільки час посту, пропоную в даній темі ділитись рецептами пісних страв.

Салат з морквою і соняшниковим насінням

NwHmD.jpg

Інгредієнти:

• 1 чашка соняшникового насіння

• 1 чайна ложка + щіпка солі

• 8 морквин середнього розміру, тертих

• ½ чашки зеленої цибулі, порубленої

• ½ чашки лимонного соку, свіжовичавленого

• ½ чайної ложки меленого чорного перцю

• 2 столові ложки оливкової олії

інструкції:

1 . Розігріти духовку до 170 градусів. Приправити насіння дрібкою солі і розподілити по деку. Запікати приблизно 15 хвилин, до золотистого відтінку, помішуючи кожні 5 хвилин. (пропустити цей крок, якщо насіння вже обсмажене)

2 . Приготувати заправку, змішавши лимонний сік, чайну ложку солі, перець і олію.

3 . Додати моркву і цибулю в велику миску, залити заправкою і гарненько перемішати.

4 . Додати насіння і знову злегка перемішати.

Мені такий салат, як самостійна страва - не дуже, а от до гарніру - саме те.

+ не забуваємо про імбирний чай, який так бадьорить у похмурі дні))))

RVao1.jpg

ПС: Морквяний салат так пасує до мого помаранчевого чайника))))) - естетична насолода! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імбирний чай я готую за дуже простим рецептом.

Пропорція десь 1 см. імбиря на 200 мл. води.

Очищую, тру на тертці корінь та заливаю кип"ятком.

Можна додавати лимон, корицю, мед - то вже, хто, як любить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готую убойний імбирний чай:

нормальний шматок імбирю(3 см) дрібню у воду, доводжу до кипіння, засипаю куркуми півчайноїх ложки-ложку кип"ячу хвилин з 10. Чай має червоно-оранжевий колір. Потім наливаю в горня і додаю сік лимону або лайму за смаком. і чай стає ядучо-жовтого кольору. Пити гарячим, круто відкрива очі включая трєтій глаз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готую убойний імбирний чай:

Кхм.... Зробили зауваження за "зайву вагу" ? :)

(Фотку чаю скинь). Де і яку куркуму купуєш? І на скільки це порцій чаю? (тобто води скільки?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, воно не звязано з зайвою вагою, хоча не сперечаюсь -15-20 кг мені би не зашкодило:)) офігітєльна вітамінна бомба. блін, Женя, прийдеться варити чай, щоб зробити фотосесію:) куркуму купую в пакетиках в супермаркетах. еко чи мрія. не пам"ятаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куркуму купую в пакетиках в супермаркетах. еко чи мрія.

Ту, що на базарі (Варшавці) в середині не купував? Там, походу Індійська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як вирішив постити, але дуууже важко без мяса (і не в захваті від риби), прошу поділіться рецептами страв до сніданку\вечері (піцца, буріто, горщики, рагу і т.п.) з використанням наприклад крабових паличок, яєць, спаржи, брокколі, фасолі, печериць, кукурудзи, горошку і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене всі полюбляють запечені в духовці овочі: картопля кубиками, цибуля напівкільцями, морква тоненькими пластинками, кабачок кубиками (ну дуууже прикрашає смак страви), корінь селери тонкими пластинами, капуста сира (будь-яка), спаржева квасоля (в мене з морозилки), гриби і т.д. Хто що з овочів має - пробуйте. Посолити, поперчити, не забудьте додати свою улюблену приправу, розмішати в великій посудині, перекласти у форму для запікання і полити незначною кількістю олії. Запікається до готовності картоплі.

Смачного!!!

Якщо не в піст, то й шмат м"яса не завадить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчора готувала...рецепт з імбирем, макаронами та грибами, типу рагу.

інгредієнти:

  • печериці - 400-600 г
  • макарони з твердих сортів пшениці - 200 г
  • цибуля середнього розміру - 3 шт.
  • кукурудза консервована - 1 баночка (350-500 г)
  • імбир потертий - 2 см
  • олія для смаження
  • сіль, перець, зелень - за смаком

макарони відварити та промити;

цибульку порізати півкільцями, грибочки -невеличкими шматками та обжарити з цибулькою на олії на слабкому вогні поступово додаючи кукурудзу;

після 7-10 хв. жарки додати у все макарони, подрібнений імбир, сіль, перець, зелень і тушкуйте 10-15 хв.!

мені було смачно, смачного і вам :)

post-16375-0-39161600-1393945115_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(і не в захваті від риби)

Спробуй запекти, або приготувати на пару - мегасмачно і ультракорисно. Головне вибрати правильну рибу. РІчкова риба на пару не той во. Зате морська - дуже смачна і корисна.

Можна відварити креветок зі спеціями.

Овочеві рагу - є безліч рецептів в неті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можливо хто знаэ - чи можна приготовити вдома рибу таку яка продаэться на пивбазах пабах в нас - печена на соломі в печі.

щось схоже на фото але ще більш висушена, аж тверда. можливо якось можна це зробити з відкритою духовкою чи нереально?

post-22498-0-09205500-1393945870_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скумбрія з лимоном на сковорідці

Скумбрія – це доволі жирна риба, то такий спосіб приготування для неї більш ніж прийнятний. А от на чому хочеться особливо наголосити, так це на тому, що рибу треба добре-добре вичистити перед приготуванням, особливо всередині, від чорної плівки. Інакше готова скумбрія може гірчити, що зіпсує весь смак.

Інгредієнти

1 скумбрія 400 г

½ лимона

базилік, коріандр

сіль, чорний перець

Приготування

Рибу почистіть, видаліть плавники і поріжте на шматки товщиною 1,5 см. Добре посоліть і поперчіть рибу.

Лимон поріжте тонкими кружальцями, покладіть скумбрію разом з дольками лимона до миски і залиште маринуватися, бажано на ніч. Або хоча б на кілька годин.

Після маринування викладіть рибу до сковорідки разом з лимонами. Залийте скумбрію водою, щоб вона покрила рибу, додайте за смаком базиліку і коріандру і поставте на вогонь. Коли закипить, збавте вогонь на мінімум і тушіть під кришкою близько 1 години, перевернувши один раз в процесі приготування. Цю рибу можна подавати як гарячою, так і в холодному вигляді. Смачного!

post-7560-0-74009800-1393946324_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інгредієнти:

500 гр морських гребінців

50 гр зеленої цибулі

50 гр зелені петрушки

25 гр зелені кропу

50 мл оливкової олії

1 зубчик часнику

сіль морська

Гребінці добре промити, скинути на друшляк аби стекла зайва вода.

В цей час всі інші інгредієнти загрузити в блендер і збити на максимальній потужності до консистенції густого соусу.

В невелику форму на дно вилити 1/3 соусу, зверху викласти гребінці. Залити все соусом, що залишився. Розрівняти гребінці аби вони були всі покриті соусом (не перемішувати). Запікати в духовці 15-20 хвилин при температурі 200 градусів. Гребінці повинні бути ніжними, дуже важливо не перетримати гребінці в духовці, аби вони не стали твердими.

Можна подавати з любим гарніром ( в моєму випадку з макаронами)

Смачного.

post-7560-0-57662200-1394009784_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє кулінарне шаленство продовжується %), так, що поїхали:

Легкий томатний супчик.

9Bfxu.jpg

Готувати його можна з будь-чим, фішка в тому, що він готується на основі томатного соку: вода та томатний сік один до одного.

В мене квасоля, спаржа, горошок, кукурузка, морква. цибуля.

Скумбрія запечена з цибулькою.

Отака була:

wMy7T.jpg

Така стала:

wYNyr.jpg

Рибку треба чистити, розрізавши спинку по хребту. Так дуже легко витягнути хребет і кості.

Очистивши від кісток і нутрощів, натираєм спеціями, начиняємо обсмаженою цибулею.

Загортаємо в фольгу + 20 хв. в духовці.

Готувала вперше - ДУЖЕ легко.

Штрудель з яблуками та сливами.

Дуже смачно, пісно, але геть не дієтично)))))

DgToy.jpg

Рецепт писати не буду, бо там звичайне листове тісто + "шо-в-холодильнику-було"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гречані млинці з томатним соусом. Замість яйця в гречку додала трохи тертої сирої картоплі. Томатний соус з часничком і кількою в томаті, щоб ситніше було

post-16086-0-34489800-1394017091_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій улюблений пісний кекс:

Борошно 450-500 г,

рослинна олія - 200 г,

цукор - 200 г,

апельсиновий сік - 100-150 мл (з 1-2 апельсинів),

цедра одного апельсина,

мінеральна вода (газована) - 100 мл,

сода - 1 неповна столова ложка,

родзинки або подріблена курага- 150-200 г,

волоські горіхи - 100-150 г,

мелена кориця - 1 неповна чайна ложка, можна ще трішки меленої гвоздики добавити

Приготування:

В окремі миски налити рослинне масло (200 мл), мінеральну воду (100 мл) і насипати цукор (200 г).

Ізюм або курагу вимити й обсушити. Волоські горіхи порубати.

Апельсини вимити, з одного апельсина зняти цедру. Цедру відкласти в сторону, а з апельсинів вичавити сік (потрібно ~ 100-150 мл соку). Змішати цедру апельсина з апельсиновим соком.

Мелені прянощі (гвоздику і корицю) просіяти через дрібне сито.

Борошно просіяти й перемішати з прянощами.

Апельсиновий сік (змішаний з цедрою) перемішати з содою і мінеральною водою.

Рослинна олія налити у велику миску і збити з цукром.

У олійно-цукровий суміш влити апельсиновий сік з содою і мінеральною водою і ще раз збити.

Додати родзинки і рубані горіхи. Перемішати.

Поступово всипати борошно, змішане з прянощами, і замісити однорідне тісто.

Перекласти тісто в змащену рослинним маслом форму і розрівняти поверхню.

Випікати кекс ~ 1:00 в нагрітій до ~ 180-200C духовці.

Готовність кексу перевіряється дерев'яною паличкою.

Якщо кекс зверху зарум'яниться, але всередині ще не пропікся, його потрібно накрити фольгою і продовжувати випікати до готовності.

Готовий кекс остудити, а потім акуратно вийняти з форми.

Смачного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можливо хто знаэ - чи можна приготовити вдома рибу таку яка продаэться на пивбазах пабах в нас - печена на соломі в печі. щось схоже на фото але ще більш висушена, аж тверда. можливо якось можна це зробити з відкритою духовкою чи нереально?

Я теж поціновувач риби печеної на соломі в печі. Вдома (в квартирі), думаю, нічого подібного приготувати не вийде. А от на мангалі схожу готую: фруктові дрова, карасі середніх розмірів потрошу, луску не очищаю, сіль, перець, лимон. 20-40 хв. маринування. Далі на ришітку і на мангал. Жар і відповідно температура в мангалі мають бути помірними. Готується годину-дві, в залежності від розмірів риби, температури і бажаного рівня вологості. З "правильним" жаром можна висушити до рівня в'яленої сушеної риби, при цьому не спаливши її. Результат я б не назвав аналогом "на соломі", але теж неймовірно смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готувала сьогодні картопляно-кабачковий суп-пюре

Ингредиенты:

500 г картофеля, нарезать

500 г цуккини, нарезать

2 зеленых лука, тонко нарезать

1,5 л овощного бульона

соль и перец, по вкусу

сок половины лимона

125 мл сливок

Приготовление:

Нагрейте на среднем огне сливочное масло в большой глубокой сковороде и обжарьте цуккини, зеленый лук и картофель. Готовьте, периодически помешивая, пока овощи не станут мягкими и слегка не подрумянятся (8-12 минут). Влейте бульон и доведите до кипения. Уменьшите огонь и оставьте вариться на 40 минут. Затем взбейте блендером до однородной пюреобразоной массы суп. Влейте сливки, добавьте соль, перец и лимонный сок. Разлейте суп по тарелкам, влейте еще немного сливок и украсьте зеленым луком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...