Перейти до змісту

Продам аккаунт в wot


maidan

Рекомендовані повідомлення

Продам аккаунт в WOT. Грав быльше 4 років, все качав сам, гроші принціпово не кидав. В наявності топовий ис4 та майже викачаний ис7! Багато інших різних танків в більшості викачаний опит більше середнього! Мінус це відсутність срібла, в районі 100к. Детальну інфу можна глянути тут http://worldoftanks.ru/community/accounts/54234-derek666/

Орієнтована ціна 800 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я свій акк за 400грн продати не міг. 14К боїв , 6 топів, 10 премів

Я тебе порадую - продаси десь за 260-300 грн, КВ-5 не представляє цінності, за те Тип 59 штука рідкісна. Я свій акаунт з Тип 59 продав за 265 :), а там було 22 тищі боїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я свій акк за 400грн продати не міг. 14К боїв , 6 топів, 10 премів

Я тебе порадую - продаси десь за 260-300 грн, КВ-5 не представляє цінності, за те Тип 59 штука рідкісна. Я свій акаунт з Тип 59 продав за 265 :), а там було 22 тищі боїв

А в мене ще є 2 према, яких дуже мало на сервері

це СУ-85И та Pz. IV hydro.

а всього премів біля 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я свій акк за 400грн продати не міг. 14К боїв , 6 топів, 10 премів

Я тебе порадую - продаси десь за 260-300 грн, КВ-5 не представляє цінності, за те Тип 59 штука рідкісна. Я свій акаунт з Тип 59 продав за 265 :), а там було 22 тищі боїв

А в мене ще є 2 према, яких дуже мало на сервері

це СУ-85И та Pz. IV hydro.

а всього премів біля 10

Ці преми є у вільному доступі, їх можна купити з любого акаунта, а ти попробуй тип десь купи))). Тому він і цінний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я свій акк за 400грн продати не міг. 14К боїв , 6 топів, 10 премів

Я тебе порадую - продаси десь за 260-300 грн, КВ-5 не представляє цінності, за те Тип 59 штука рідкісна. Я свій акаунт з Тип 59 продав за 265 :), а там було 22 тищі боїв

А в мене ще є 2 према, яких дуже мало на сервері

це СУ-85И та Pz. IV hydro.

а всього премів біля 10

Ці преми є у вільному доступі, їх можна купити з любого акаунта, а ти попробуй тип десь купи))). Тому він і цінний.

СУ-85И та Pz. IV hydro. ти не купиш, так як ці преми видавали супертестерам. І у вільному продажі їх немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б дав не більше як 100грн, це моя відповідь Вам

Ну бачте, багато вивченої техніки там не показано! Якщо докладно цікавить можу надати інфармацію! Але 100 грн це замало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

maidan, це не замало.... це дуже задофіга... з того, що в тебе є - в тебе танків нема взагалі :), навіть якщо з кожного танку, на якому ти грав, відкрито наступний... Краще на 100 грн взяти пива з рибкою, та задоволення отримати :)

Вибач, але какі аккаунти мабудь просто дарують :)

post-1796-0-89121300-1394136068_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

maidan, це не замало.... це дуже задофіга... з того, що в тебе є - в тебе танків нема взагалі :), навіть якщо з кожного танку, на якому ти грав, відкрито наступний... Краще на 100 грн взяти пива з рибкою, та задоволення отримати :)

Вибач, але какі аккаунти мабудь просто дарують :)

post-1796-0-89121300-1394136068_thumb.jp

я з тобою згідний. VaLeRa а ти ще в танки граєш? а то після БУЛЛів нікого не бачив ще)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайди на goha.ru і подивися які там акки продають та за скільки...на гоха ти свій акк і за 15грн не продасиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...