Перейти до змісту

Допоможіть Блондинці


Vishenka

Рекомендовані повідомлення

Не пинайте сильно ногами, така от проблемка. Я з інету скачала альбом Скрябіна. В назві присутня українська буква "і" наприклад Skriab?n - 100 godin.mp3. Суть проблеми в тому, що я привикла користуватися фаром, а фар ці файлики не читае чогось, через Мій компютер без проблем, але я незнаю, чи прочитае наприклад програвач в машині , якщо я на диск запишу ?. Так от питання, чи можна це все за одним разом якось перейменувати, ну щоб не по одному файлику, там іх аж 70 штук.

Вибачте, що не включила Капс Лоск :P я блондинка тільки в душі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не нада не нада!

Я бландинок за версту чую! Тутачки ей не пахнет!

А проги такие есть, ID3 tag editor в гугле введи и будет тебе щастие. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставиш собі TotalCommander, виділяєш в ньому всі файли які хочеш перейменувати, тиснеш Ctrl+M. Зверху буде опція "Шукати і замінити", вибираєш шукати "і" (і українське) - замінити на "i" (i англійське).

Перейменовуєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... так магнитолка то читает именно тэги... проблемка усложняется, однако.

Чесно - никогда не заморачивался, всегда просто слушал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботі в мене е TotalCommander завтра попробую, а не получиться то буду шукати програмку яку радив difoto

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... так магнитолка то читает именно тэги... проблемка усложняется, однако.

Чесно - никогда не заморачивался, всегда просто слушал...

я просто незнаю як це пояснити, от коли через мій компютер знайти даний файлик і нажати по ньому правою кнопкою мишки вибрати переіменувати, і замісь українськоі букви поставити англійську, то фар зразу цей файлик нормально бачить і відкривае. Можна так всі переіменувати, але іх так багато, і трошки довго, от я й подумала може можна якось одним махом це зробити , нажав три кнопки, і все зроблено ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще -- тягнепо приаттачений архівчик, читаємо з нього readme.rus.txt, робимо все як там написано (копіюємо два файла в призначені для цього місця, запускаємо один reg-файл і перезагружаємо комп'ютер) і насолоджуємось безпроблемною роботою FAR Manager'а з українською буквою "і" :rolleyes:

UKR_for_FAR.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ааааа, скрябін то той мудак що продався голубим? видали щого швидше а то буде пізно :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааааа, скрябін то той мудак що продався голубим? видали щого швидше а то буде пізно ;)

:rolleyes:

Чекаю підтвердження цих слів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а які тобі підтвердження треба? Забув, як на президентських виборах Скрябін разом з Могилевською і Повалій підтримували голубого Януковича?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віддай мені мою пісню "спи собі сама", - сказав тоді її автор ,- і співай свою " ти довбанута!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а які тобі підтвердження треба? Забув, як на президентських виборах Скрябін разом з Могилевською і Повалій підтримували голубого Януковича?..

Якщо я не помиляюся, то він тоді сказав щось приблизно таке: "Я не агітую вас за жодного з кандидатів, я просто співаю для вас. Ви повинні самі вирішувати за кого голосувати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, тільки співав він на мітнгах за януковича... там просто більше платили. А може там просто платили, тому що наскільки мені відомо, Вакарчук, Пономарьов, Петриненко і Скрипка на Майдані на мітингах за Ющенка співали безкоштовно, з власної доброї волі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Visenka:

Не пробувала мій метод заставити FAR нормально бачити імена файлів з українською "і"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum

Я скачала твій файлик но не прочитала ще, і не примінила але все прочитаю і зроблю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Plum:

Спасибі за файлик. Це давня проблема Far manager'a, яку розробники ніяк не вирішать. З цього приводу знайомий листа їм колись писав. Зрушень ніяких. А, виявляється, все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
ааааа, скрябін то той мудак що продався голубим? видали щого швидше а то буде пізно :)

<_<

Чекаю підтвердження цих слів

ось, продався, разом з могильською

http://www.google.com.ua/search?hl=uk&...oogle&meta=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мальчікі ну не сваріться, в мене така ж проблемка і з альбомом Анні Лорак

а вгадайте, звідки я це все скачала... <_<

зараз розгребусь з роботою і буду пробувати переіменовувати

за одно і far укранізую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРАааааааааа , все получилось

всім дякую за допомогу :)

ну добавте гарних смайликів, так іх не вистарчае .... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРАааааааааа , все получилось
Ну от бачиш -- а казала блондинко... :)

З блондинкою в тебе щось спільне хіба що в підписі <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты проста исчьо нипонял: настаясчий джедай делаит или ни делаит, не пытаецца! Так шта арфографею ни трожЪ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, Блондинка - это не цвет валос, а образ жизни... :) (с)

А що тобі моя Авешка не подобаеться ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...