Перейти до змісту

Допоможіть Блондинці


Vishenka

Рекомендовані повідомлення

ну, как вам сказать...

"стоят два чувака в наручниках у дороги, менты шманают их Лендкруизер, с бампера сдирают остатки "Оки" ...

один другому:

- Я ж говорил - машина! А ты - ведро! Ведро!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

авешка авешкою... а от такі банери з написами "моїй авешці бла-бла-бла" особисто мене чомусь дратують :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу убрати, це для мене не принципово, але "рас пошла такая пьянка" то це не е правильно. Якщо завтра комусь не сподобаеться моя аватарка , а після завтра моя присутність на форумі, то що, мені все виконувати ???

Такі речі(всякі там підписи і тд) повинні бути прописані в правилах форуму (можна чи не можна) і стосуватися кожного. Все написано вище ІМХО, я нікого образити не хотіла .

Зі: Джинтонік руліт drunk alik :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto я не могу, я жабыла дату покупки ::) vcool ;)

:)

Урааааа,я записала на диск Скрябіна, і завтра буду іхати на роботу і слухати

шкода що іхати не далеко :( прийдеться 20 км в час krutoy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto , я Тебе при нагоді покатаю, заїду в якусь пятницю в оболонь :( це буде як бонус для Тебе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опа... я хіба казав "забери цю гадость?" <_<

я тільки висловив свою точку зору

якщо всі жінки будуть робити тільки те що мені подобається.... ммм.. круто я жити буду! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо всі жінки будуть робити тільки те що мені подобається.... ммм.. круто я жити буду! <_<

Все все, помріяв і достатньо <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum

якщо про щось дуже мріяти, а ще до цього приложити якісь зусилля, то мрії збуваються, провірено 1abceb306e41e517881ffaffaabd88a5.gif

так що будемо вважати, що якась невеличка часточка твоєі мріі збулася, головне не зупиняйся на досягненому a14f94e457dd08375b807157ca1b6888.gif

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...