Перейти до змісту

Розшук фотографа!


Nautilus1

Рекомендовані повідомлення

Шукаю фотографа для предметної зйомки. Приблизно на годину-дві роботи ну і + обробка фото для виставлення на сайті компанії (приблизно 35-45 предметів). Бюджет 300грн. - 400грн. Чекаю ваших пропозицій.

нуль5055523сімдевять

post-8631-0-87266800-1393419948_thumb.jp

post-8631-0-25044300-1393419953_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба що голодний студент візьметься, з таким бюджетом

400 грн за дві години. Ви ж напевно за цей час більше заробляєте раз таке пишете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба що голодний студент візьметься, з таким бюджетом :)

Для новачка фотографа якраз саме то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні!!!!!!!!! Зйомка весілля, від вдівань наречених і до розрізу короваю 2000грн!!!!! І цілий день бігати по місту і бовтатись в машинах, а тут прийшов в одне місце зробив фото, дома обробив і отримав за це достойну оплату. Якщо Scorpio має бажання замовити фотографа на подібну роботу і готовий платити більше, то хай створить тему... Ніхто не проти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У предметці 2 години самих зйомок це тільки 20% - 30% роботи. Набагато більше часу піде щоб те все відзняте обробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У предметці 2 години самих зйомок це тільки 20% - 30% роботи. Набагато більше часу піде щоб те все відзняте обробити.

Ок, яка ціна тоді вважається прийнятною в предметці? І якщо ви знімаєте весілля то ви обробляєте фото потім чи просто відклацали і віддали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю тут не почасовая оплата должна быть, а за предмет. То есть 35-40 предметов * на стоимость одно предмета с обработкой. Примерно 25-30 грн за предмет. К тому же, если у вас есть оборудование для предметной съемки, это упрощает задачу, если нет, то это нужно ещё и свой свет использовать. Он есть не у каждого фотографа и стоит денег. И ресурс там не вечный. Согласитесь, постобработка займет больше времени и усилий. Если автор думает, что это всё делается за 2-3 часа, то я вам скажу вы очень ошибаетесь. Степень профессионализма на скорость никак не влияет.

P.S. Если думаете, что это мелочность, то гляньте на цену которую вы предложили. Я не профи фотограф и за такое не берусь но, цену такой работы понимаю.

UPD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю тут не почасовая оплата должна быть, а за предмет. То есть 35-40 предметов * на стоимость одно предмета с обработкой. Примерно 25-30 грн за предмет. К тому же, если у вас есть оборудование для предметной съемки, это упрощает задачу, если нет, то это нужно ещё и свой свет использовать. Он есть не у каждого фотографа и стоит денег. И ресурс там не вечный. Согласитесь, постобработка займет больше времени и усилий. Если автор думает, что это всё делается за 2-3 часа, то я вам скажу вы очень ошибаетесь. Степень профессионализма на скорость никак не влияет.

P.S. Если думаете, что это мелочность, то гляньте на цену которую вы предложили. Я не профи фотограф и за такое не берусь но, цену такой работы понимаю.

UPD

В формуванні ціни я виходив від оплати за зйомку весілля за цілий день роботи, думаю і обробка фото туди входить, ось і вся арифметика (12 годин роботи мінімум на весіллі, від 1000 відфотканих кадрів, потім вибірка най-найкращих. їх обробка, створення альбому, невеликої презентації і т.п.) тому вивів таку ціну.

Порахували, виходить 28 предметів. Чекаю тоді пропозиції по вартості данної роботи з невеликим портфоліо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда в своєму стилі :) Плачемось що роботи немає, грошей немає, але працювати не спішимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотосесія пройшла, фотографії зроблені, всім дякую, тему прошу закрити!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, на наступний раз - робота такого типу - оплата за предмет, ціна від 8-10 грн якщо умови зйомки і предмети не потребують додаткового обладання крім листа ватману і накамерного спалаху ))..

щодо ціни на весілля - у кожного вони свої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, на наступний раз - робота такого типу - оплата за предмет, ціна від 8-10 грн якщо умови зйомки і предмети не потребують додаткового обладання крім листа ватману і накамерного спалаху ))..

щодо ціни на весілля - у кожного вони свої.

Ну все правильно, в мене було 28 предметів - заплатив 300 гривень. Перші фотографії вже отримав, гарна якість. Кому треба буде фотограф, пишіть, вишлю контакти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...